Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
21. jan 2010

ja taky na svatbu vzpominam strasne rada 🙂 a jsem stastna 🙂 mimochodem nas Lukasek bude mit svatek den po nasem vyroci 🙂
holky jak jste na tom s pitim kavy?

aaadus
21. jan 2010

antyn no to pochybuju a kdyby se mi vešel do auta tak si pro něj zajedu sama. už vidím ty jeho ksichty že zase pro něco musíme jet. mě v poslední době s... 😠

matpaj jj, nafotím. doufám, že ho složím sama, od toho bručouna co teď mám doma bych se toho nedočkala

aaadus
21. jan 2010

pralinka my jsme taky chtěli svatbu hooooodně daleko jenom ve 2. ale mojí rodiče by to nepřežili, zvláště taťka, který svatbu strašně moc prožíval a brečel víc než já 😀
adelka já si jedno kafe za den dám - 3v1 to je moje. ale musím hned ráno, protože jak si ji dám odpoledne tak pak neusnu

pralinka25
21. jan 2010

u nas by to neprezili svokrovci

ja obcas tiez kavickujem ale nie kazdy den a aj kofolkujem 😅

aaadus
21. jan 2010

tady máte podmínky pro reklamace když kupujete zboží v rámci EU
http://www.komora.cz/hk-cr-top-02-sede/podpora-...

kofolu si taky sem tam dám, ale jenom skleničku. a jak mi bývalo špatně tak jsem pila třešňovou coca-colu, hoooodně chlazenou

matpaj
21. jan 2010

aaadus, tí chlapi...... 😠 to poznám, čo si sama neurobíš nemáš......sú ako malé deti.... 😠

aj ja si dám občas KÁVU 🙂 , ale myslím, že každý deň by sa nemala. ja frčím na čokoláde z dolce gusta a pijem z neho aj kávu bez kofeinu, je na nerozoznanie od tej s kofeinom....mňam 😀

matpaj
21. jan 2010

aadus, ďakujem!!!!! 🙂

aaadus
21. jan 2010

matpaj ten můj protivný jak ho..o chápu že teď je hodně zařizování, kupování, ale těžké věci jaksi sama neunesu. kdybych mohla, tak si všechno zařídím sama a měla bych svatý pokoj

já si dělám kafe Jakobs 3v1 tam je více cukru a smetany než kafe 😅

doli1
21. jan 2010

ahojky
stále se trápim jak se to naše dítě bude jmenovat.znova mám projetou celou knihu jmen a stejně nevim 😖 asi to bude miminko a až v porodnici to vypíšeme jinak nevim.
kávu já si ráda dám ne každý den ale dám.3v1 je nejlepší a podle vědců to ani neni káva a nemá to moc kofeinu.pozor káva bez kofeinu je možná dobrá že nemá kofein ale opzahuje velké množství škodlivích látek.to bylo v černých ovcích jednou.
kafola už mi několik let nedělá dobře tak ji moc nepiji a cocacolu jen někdy.

vladkaz1
21. jan 2010

matpaj ano idem do toho kaslem uz aj na muzove slovo ,do vsetkeho mi keca a nic sa mu nepaci ohadom kocikov ,povedal mi nech si robim co chce ..
Len som viazana na prasule takze cakam na danove potom kupuje uz vydrzim ,po pripadne ak sa nieco stane tak ja mam v zalohe ten chicco kocik co sme dostali ,takze nestresujem .
Su tam dobre vypredaje a s tou zarukou to neriesim , mali sme kocik aj s pod ruky take malickosti ako su tie brzdy sa daju odstranit a inak zavada na tom jane primo zziadne neviem ze by mali kocky staznosti .
Sice ja pojdem do kolekcie 08 uvidim ci pride uz ta 10 sina na trh a mohli by dat zlavu aj na 09 ze? tu by som skor brala
🙂 ale uskromnim sa aj so strasou kolekcio ma lepsie riesene sportaky aspon mne sa zda .

bejunka
21. jan 2010

Ahoj.. 🙂 tak my čekáme holčičku Sárinku...Jůlinka se na sestřičku moc moc těší!! už ted chodí pusinkovoat bříško a volá ,,Sálíí" 😅 , no bude to super sestřička a ale asi až moc starostlivá 😀 ,tak se bude muset víc hlídat.
Jinak já si tohle těhu užívám snad víc, bo nejsou naprosto žádné problémy jak u předchozího..to jsem někdy musela delší dbu jen ležet ☹ . Takže ted naprostá pohodička 🙂 .

My máme po Julči kočárek Roan Marita...naprostá spokojenost!! Takže já mám naprosto celou výbavičku...ale nakupovat nejaký oblečky se určitě chystám. 🙂

Jo a ještě vám poradím (teda na to je ještě čas,ale...) kdo plánuje s miminkem začít plavat 😉 ..tak doporučuji ..a hlavně ale nekoupejte už od začátku na těch koupacích podložkách..tím se mimčo jenom zkazí a pak je problém, sice je to pohodlnější pro rodiče, ale pak si hůř zvyká na vodi. Ono si ty podložky ted pořizuje snad každá mamina..ale je to fakt zbytečný... 😉

No ale určitě nám ten Květen vyšel naprosto užasně 😀 😀 .. já rodila v červnu..a bude super že už v květnu bude teplo a dá se trajdat s kočárkem po venku, což ted by třeba moc nešlo...no prostě si to víc užijeme 😉 😉

Ahojky

doli1
21. jan 2010

ježda co jsem to napsala opzahuje-obsahuje

bejunka
21. jan 2010

Já kafe teda nepiju ale Caro od Nestlé mi přijde jako dobrá nahrada a pro těhotné se vyloženě doporučuje 😉

doli1
21. jan 2010

vladko taky čekám na DPH a pak daně jak vyjdou a můžu začít nakupovat 😀

adelka89
21. jan 2010

tak to jsem rada ze " v tom" nejsem sama 😀
taky si dam kavicku 3v1 skoro kazdy den koupila jsem si i kavu bez kofeinu,ale cetla jsem nekde, ze to obsahuje ty skodliviny,jak pise doli ktere muzou skodit srdicku, tak nam lezi ve skrince a pije ji obcas manzel 😀 a kofolu mi ted neskutecne chutna 🙂 tak ji radej nekupuju

adelka89
21. jan 2010

beju mne to caro moc nechutna ☹

doli1
21. jan 2010

caro jsem měla tak dvakrát a musim říct pěkný hnus ale každému chutí něco jiného že

vladkaz1
21. jan 2010

Doli tak mame to rovnake ved ale 20 cat potesi nie?
Ja vyplatim s toho tu odsavacku co mam avnentku ,flasky z uk ,potom este kocik a budem rada ked sa zmestim vymalovat deckam izbu ..
Chcela som to pouzit na ten satnik co mam vybraty v decodome ,ale ako rozmyslam zas mozem pockat my dostavame po preziti dietata 28 dni ten prispevok 25 tisic tak tam mi kupim satnik aj nam postel a uz mi nic chybat ku stastiu nebude . 🙂
bejunka
ahoj 🙂 ,ja kavu pijdem aj 3 za den ale nesku a taku slabunku na pol vody na pol mlieko ,to je kakavko 😀 .. inak by som nemohla fungovat ... ved cely den ficim s malu ...
Doli co ti este chyba????Po malom nemas veci ci chces nove?
Ja to uz prehanat nebudem , uz len ponozky mi nejake chybaju ,len neviem ci ich vyuzijem na leto ...

simi.w
21. jan 2010

Ahoj holky, hezké dopoledne
🙂 Vladka, můžeš dát odkaz na kočárek, co chceš objednat ?

aaadus
21. jan 2010

bejunka Roan Maritu máme i my - teda zatím není doma, ale co nevidět bude 😵 a na plavání určitě chodit chci, koupat budeme i v kyblíčku i ve vaničce

mishah
21. jan 2010

Ahojky,tak jsme oba já i Lukášek chytli pěknou rýmu,je mi teda nic moc, noc taky stála za to 😖 ještě,že mám koupený ten velký sprej s mořskou solí....
jinak kafe taky si dám.spíš teda to 3v1 😉 ,které jinak ani nepiju,ale ted mi nějak zachutnalo...

aaadus
21. jan 2010

caro se musí dělat podle návodu, trošičku horké vody a zbytek dolít horkým mlíkem. pak je to dobré

jemrykka
21. jan 2010

ahojte🙂 konečne má zase trochu viac času tak som si pečítala, čo ste písali...
ja kávu našťastie moc nemusím takže nepijem vôbec ale cocacolu mám rada, nepijem z nej ale vela možno tak 2 dcl raz za týžden abo tak🙂
inak máte niektorá skúsenosti s pivom? vraj je to dobré na mlieko, moc pivo nemusím, ale ak by pomáhalo tak si dám 🙂
a dnes mi držte place idem na poradnu, prídu výsledky krvi a tak dúfam, že bude všetko ok 🙂

vladkaz1
21. jan 2010

http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p... baby nieze ich vykupite a pre mna nezostane 😀 😀 😀 😀 😀 😀
adus tesim sa na foto kocika ...

simi.w
21. jan 2010

kávu si dávám většinou odpoledne, rozpustnou někdy s mlíkem, jindy bez, myslím, že jedna je v pohodě

simi.w
21. jan 2010

vladka, děkuji, no jasně, vykoupíme.......... 😀

vladkaz1
21. jan 2010

Swim nemas zac... no inak citam ze vela od tial kupuju kocky ... ja budem ale na seba nasrata ked nebude .. a smutna ☹ tuzim po nom ,no ked nebude tak nebude svat sa nezruti kuknem este na e bay .. ci nevydrazim nieco

mishutka
21. jan 2010

Ahojky, tak jsem právě posnídala 😅 , měla jsem chuť na něco sladkého tak jsem si uvařila dětskou krupici 😀

vladkaz1
21. jan 2010

simi prpac strasne rada chomolim mena 🙂

vladkaz1
21. jan 2010

mishutka zavidim ,cakam na muza ,ked dobehne z obchodu s cerstvym pecivom som hladna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre