• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
vladka u nás to spíš vypadá že budem doplácet.toho se bojim ale třeba budem mile překvapeni.musim koupit přebalovák-komodu.nemám už kam dávat věci,možná kočárek.potom nějakou tu vymoženost co u šimka nebyli ale to podle peněz oblečení moc neřešim sem tam něcou koupim růžovi jen tak pro radost.co tobě chybí?
jemryka táta někdy pivo otevře tak trochu vypiju moc mi chutná ale je to fakt někdy a víc jak deci to neni.přes svátky to bylo horší to bylo furt vínečko,pivíčko po obědě ještě že jsou za námi
21. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu já měla krupici v pondělí :grinning:
21. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka :dizzy_face:
21. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu :grinning: dobrá snídaně :grinning:
21. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, kočárek je pěkný,my máme taky jané,ale nomad.. :wink: mně se docela líbí ta nová kolekce 2010-teda korbička moc ne,ale spor´ták, hlavně to,že má otáčecí sedačku,takže můžeš vozit mimčo i čelem k sobě :slight_smile: to je myslím docela výhoda,hlavně ze začátku a taky když je blbý počasí.... :wink:
21. jan 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vás na chvíli opouštím, jedu do poradny k nové MUDr. :wink: Tak pa odpoledne.
21. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

My máme taky Jane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kávu si občas dám ale většinou jen tak jednou týdně u mamky :grinning: Doma piju z dolce gusto bezkofeinovou a nebo čokoládu z toho... Mnaaam :grinning:
21. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty držim palečky at se ti tam moc a moc libí.
21. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antyn budu držet palce ať ti to tam dobře dopadne :wink:
21. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, tak ať dobře pořídíš.-))
21. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já kávu vůbec nepiju, vynahrazuju si to kofolou :grinning: :sweat_smile:
21. jan 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kocky ved uvidite mvsetko sa od penazi odraza jasne ,niekto si moze dovolit to niekto nie .... no je to tak a tak to bude ..
Takze ja viecej do kocika nez 500E nedam ani za svet ,dala som pri malej a je je to zbytocne ...
Doli no ved som ti pisala ze mi chyba odsavacka ,kocik po pripade mame ten chicco a ponozky a flasky nic viecej uz vsteko mame ..
A ten satnik no ... neskor zatial budem skladovt tak ako sa bude dat tie 2m .. NEVIEM :pensive:
Miskah ten nomad je pekny ,len ja som moc neni na tie kolesa .. mne to pride obrovske a tu 10 sinu som este nevidela kolekciu ,hod link ak mozes popozeram sa.. mysim ze maju aj pevnejsie striesky ze?
Doli preco budete doplacat na dane????mas zivnost ci MM? :confused:
No ja sa bojim vyuctovania vody a elektriky ,to bude palka hlavne voda :confounded:
21. jan 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kdy se musí podat žádost na vrácení daně na manželku ?
21. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi:pokud manžel pracuje tak se to vyřízuje v práci,já myslím že někdy do konce února se podává daň. přiznání :wink:
21. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka jj táta má živnost.jeden rok jsme dopláceli 30 000 a to doufám že už se nikdy nestane.pěkně jsem to obrečela ale jiank se nedalo nic dělat.vim že DPH vyšlo do plusu ale daně no nevim nevim.doufám že to účetní udělá brzo aby jsme měli přehled.
ponožky tak po těch už jsem se taky dívala a překvapivě docela pálka.za nějaké pěkné růžové
21. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zatiaľ som vás ešte úplne nedočítala, ale tiež som rozmýšľala o premaľovní starého detského nábytku a našla som toto: http://www.efarby.sk/profi-poradna/malujem-natieram-interier/natieram-dreveny-nabytok-2/#1
tak možno to niekomu pomôže :slight_smile: idem čítať príspevky ďalej :sweat_smile:
21. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, držím palce aby sa ti nová doktora zapáčila :slight_smile:
21. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu, a je na to nějaký formulář nebo je třeba napsat žádost ? a třeba něco doložit ?
21. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě se ta nová teda vůbec nelíbí :pensive: Proto jsme spěchali pro 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mne sa tiez viac paci Jane2009, toto uz je az prilis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi:u nás v práci mají formuláře přichystáne účetní,dokladají se doklady které vám přijdou poštou pokud máte hyp.,úvěr,penzijko(od 500,-tuším), teď nevím jestli úrazovka nebo životka se odepisuje, děti a manželka pokud nepřesáhla nějak cca 65 tis.
21. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za ty prachy nic moc vzhledově :pensive:
21. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chjo, musim jít něco dělat.. Mám tu horu nádobí a žehlení. Tak se do toho jdu dát... Manžel je dnes doma a vstával jaksi pr**** napřed :angry: :angry: :angry:
21. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik:tak ho zapřahni :grinning:
21. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu no právě proto je nasranej :grinning: :grinning: Včera mi slíbil že se pustí do toho dětského pokoje, že to celé vyklidí apod. A teď už mu asi po desátý volal jeho brácha že potřebuje pomoc (dělá si byt u rodičů na půdě vedle v baráku) tak sem se nasrala a říkám že sem zvědavá kdy on pomůže jemu a že místo aby dělal tady tak bude dělat tam.. Pak přišel a řikám mu že mu tam moh vzít aspon ty věci co se s nim domluvil že je tam odložíme (babičky krámy) no tak na mě vyjel že je snad asi musí zabali neee :angry: :angry: :angry: Na facku dneska fakt
21. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám zkušenost se švagrem, to jsme ještě bydleli u rodičů.švagr se asi 3x stěhoval tak jsme mu pomáhali co šlo, dokonce jsme mu škrábali omítky v celé baráku a on že až budem potřebovat, že nám pomůže :dizzy_face:
Když jsme se stěhovali tak nám jenom převážel postel ani ne 1 km, ale kdyby jste slyšely těch ku...jak u toho nadával :angry:
21. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik manžel vstává prdelí napřed asi už třetí den. včera mě zdupčil jakto že neměl vyžehlené pěkné trenky když šel k doktorovi - byly vyžehlené, jen jsem je ještě měla v koši. tak mu říkám byly vyžehlené v koši a on jak prý má poznat že to je vyžehlené. ta jeho logika je někdy děsná. tak mu zítra nakoupím hafo pěkných trenek aby se příště neposral :angry:
21. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu tak on by třeba pomohl ale jaksi "nemá čas" apod. takže stejně nikdy nepomůže.. Jen když potřebuje on :angry: :angry: :angry: Já neřikám že mu nemá pomáhat, ale pro nás je teď důležitější udělat ten pokoj než jeho byt :confounded:
21. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus tak já teda trenky nežehlím, to bych mu řekla at si je laskavě vyžehlí sám
21. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok