Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
21. jan 2010

adelka, toho by som sa nebala lebo to natiahnes na prst a vyzera to dost pevne, mne to moja zubarka teraz doporucila ... zubky sa maju zacat cistit uz hned od zaciatku a daju sa s tymto masirovat aj dasienka ked sa prerezavaju

adelka89
21. jan 2010

aadus jj taky jsem pro to aby si deti zvykaly na cisteni zoubku ale nelibil se mi tento nastaven na prst my mame kartacky od babylove na masaz dasni je to hodne podobne tomu nastavci,ale vypada to jako maly kartacek

medan29
21. jan 2010

tak¨u nás je ted pořád taky problém, prvni mimi moc věcí nepotřebuje a od rána prej nepotřebuji ani monitor dechu, tak ted trucuji a nemluvím s nim

aaadus
21. jan 2010

mishu já si myslím, že těm našim mužíčkům začíná docházat, že brzy to nebudou jenom oni kolem nichž se točí svět. babička mi říkala, že jak se narodila mamka tak se s ní děda 3 měsíce nebavil, protože se mu nevěnovala 😀
jo a ještě k tomu kočárku - jak jsem ho objednávala tak byly 2 možnosti, buď si ho nechat dovést domů nebo vyzvednout na prodejně. říkám manželovi, že bych raději na tu prodejnu ať se hned podíváme jestli není nějak poškozený. jo není problém a píšu mu, že si ho můžeme jít vyzvednout a napsal - KAM? 😅

lucik...
21. jan 2010

asi erupce na slunci, nebo nevím co s těma chlapama je 😠 😠 😠

adelka89
21. jan 2010

michalag, urcite to je dobra vec, mne se proste jen nelibi ta manipulace, ale jinak dobre 🙂

aaadus
21. jan 2010

medan tak to udělej tak, jestli to teda jde, že monitor dechu koupíš a když budeš doma sama tak ho budeš používat. a když si třeba budeš potřebovat odskočit, monitor dej pryč a řekni manželovi že musí hlídat jestli malý dýchá a nesmí od něho odejít. to brzy uzná, že je to dobrá věc 😉

medan29
21. jan 2010

aaadus:no mě fakt vytočil, on je v klidu o je většinou doma jen pá so a ne, ale co já

aaadus
21. jan 2010

v DM prodávají na první zoubky takovou masážní žínku ve tvaru králička. to asi koupím na ty dásna když polezou zuby
jen co uvařím oběd, vrhnu se na objednávání strašně "potřebných" věcí pro prcka. nějak se do prkna musím uklidnit

mishutka
21. jan 2010

tak já manželovi hned řekla, že nebude no.1 😀 a on že už si zvykl protože se furt mazlím se psem 😉
Mě leží vždycky pes v klíně a manžel vedle tak je škrabkám oba, ale až přijde malý bude muset jeden z kola ven 😀 mám jen dvě ruce 🙂

aaadus
21. jan 2010

medan tak ten můj je doma jenom v neděli, jinak jezdí domů nejdříve v 8 večer. ale jsem mu říkala, že jak se malý narodí bere si 14dni dovolenou, že nebudu jezdit po sociálce plné cigánů sama. a každou druhou sobotu má nařízeno volno jinak si ty další děti bude pořizovat s někým jiným a ne se mnou

lucik...
21. jan 2010

Zrovna v mamince psali jak bývají po narození prťat manželské krize protože se tatínci cítí odstrčení 😀 😀 😀 To my se snad rozvedem 😀

medan29
21. jan 2010

aaadus:tak to mě řekl že neví jestli dostane volno, tak jsem mu řekla že se stěhuji k našim a má utrum, že Já sama na vše pořád nebudu

lucik...
21. jan 2010

Holky řešili ste zapíjení prcka (manželem až se narodí?)? Můj manžel jaksi neumí pít a pak je mu taaaak zle že jen leží a zvrací 😀 Tak sem mu řekla ať na to jako zapomene, ať se ožere až budu doma a ne že se ožere až se malá narodí a já ho v porodnici už neuvidim 😀 😀 😀 A všichni okolo by mě za to nejradši ukamenovali, takže si myslim, že až se malá narodí tak ho stejně okolí donutí k tomu se ožrat jako prase 😒 😠 😠 😠

mishutka
21. jan 2010

Nemalujte čerta na zeď.
aaadus:tak to já mám štěstí!Já když řekla manželovi, že je fajn že naši bydlí kousek a taťka má důchod, že mi před soc. malýho pohlídá tak manžel řekl razantně, že chce všude chodit semnou! 😉

doli1
21. jan 2010

holky co máte už jedno dítě dávej te si pozor na přechod s jedné mateřské na druhou.soc. v tom má docela bordel a pošlou peníze dvakrát a pak to zpětně vymahají s pěknýma cavikama.
chlapi mají na vše dost času a pak všichni lítají jen aby se to stihlo.já na konci devátého měsíce seděla uprostřed naprosto vyklizených podkrovek a dívala se na manžu jak maluje pokoje a nevěřila že to někdy přijde do původního stavu.zvládlo se to ale zvládlo by se to líp o měsíc dřív ale to chlapovi nevysvětlíš.třeba švára ten furt měl čas na kolíbku do ted ani nevim jestli ju ošmirgloval nebo se na to vykašlal.
řekla bych že chlapi budou čimdál víc napruženi jak se porod bude blížit.mají stoho pěkný strach.nikdy mi to nepřišlo až kámoš tak půl roku zpět čekali dítě a nikdy bych neřekla kolik má chlap obav a jaký má na určitý názory na věc.třeba že monitor dechu neni potřeba jen je to zhyčkanost matky atd(myslela jsem že ho rostrhnu když tohle řekl)
hlavní je zapřáhnout táty hned od začátku.

mishutka
21. jan 2010

Řešili jsme to a já mu řekla ať do porodnice s ožralým ksichtem za mnou nechodí 😀 tak uvidím 😅
Už jsme to probírali aby si dal penízky bokem ať může pozvat chlapi z rodiny, stejně to asi udělá doma 😕

medan29
21. jan 2010

doli1:tohle mi ráno přesně řekl manžel s tím monitorem dechu

doli1
21. jan 2010

lucik 😀 😀 šimi se narodil v pondělí a táta ještě ve čtvrtek přijel do porodnice značně napitý a to hlavní zapijení mělo přijít v sobotu 😀 jinak u nás se už o tom mluví v květnu musí mit všichni volno protože holka se musí pořádně zapit.

medan29
21. jan 2010

tak u nás zapíjení ani neřeším, nemá to cenu, už se hlásil jeho brácha kdy si má vzít dovču a dorazit z Brna, to zas bude, ach jo, vždy jak dorazí tak to stojí za to

lucik...
21. jan 2010

no sem na to zvědavá jako 😀 😀 😀 Teď sice tvrdí že jo, že to zapije až budem doma, ale nevěřim tomu. Až se malá narodí tak ho každej bude tlačit to musíš, to musíš a zas tak silnou vůli nemá

lucik...
21. jan 2010

doli no u nás je z toho nejvíc pryč můj táta, jako že co si to vymejšlim že se to musí zapít hned, tak sem mu řekla že v tom případě má na krku náš rozvod a bude živit mě a dítě 😀 (sranda samozřejmě) a pak sem ho spražila s tim, že on stejně určitě nebude doma, tak může bejt v klidu 😀 (jezdí kamionem a je doma jen o víkendech 😀 )

mishutka
21. jan 2010

Kámoš má názor, že když je chlap u porodu tak druhý den má pít a na manželku se "vysrat" 😕 Ale můj man. nás má tak moc rád až to není možne a já si toho cením a ještě nikdy mě nesklamal 😉 Ale všechno je poprvé 😅

doli1
21. jan 2010

lucik myslim že lepší je to nevidět až to spáchají co budem v porodnici a pak bude klídek.
my to hlavní zapijení měli v sobotu a mě už pustili domů.strávila jsem tam asi půl hodiny a vůbec jsem na ty lidi neměla náladu.hormonky působili

mishutka
21. jan 2010

nezklamal 😅

lucik...
21. jan 2010

doli jenže to pak budu v porodnici celou dobu sama víš, protože jemu bude tak zle že nebude schopnej ani přijet 😠

doli1
21. jan 2010

manža zapijeli ještě ten den.šimi se narodil v půl 6 a táta nějak v osum dojel dom.doma ho čekali nej kámoši a zapijelo se já si myslim že se to taky musí.děda vytáhl pěkně drahý pitíčko štamprdličky jen lítali a fotky mluví za vše.pak popijeli celí týden.mě to nevadí myslim že to k tomu patří.hlavně když o tom tak mluví tak vidim jak je rád že bude mít holku.

mishutka
21. jan 2010

Nakonec bůh ví jak to dopadne 😉 Já nemám ráda velké akce takže možná mi to i bodne pak se můžu u rodiny vymluvit, že mi není dobře 😅

doli1
21. jan 2010

nee táta přijel každý den.někdo ho musel dovést ale nevypadal špatně jen ten čtvrtek jsem to na něm poznala.

xxx.klarka
21. jan 2010

Dobré odpoledne holky,

Tak tohle odmítám dočítat, nějáká novinka???

Já byla dneska na pracáku a pak jsem lítala po městě než mi jel autobus. Neteřince jsem koupila k narozeninám penál do školy a pro malou jsme koupila alespoň 2 punčošky.

Čekala jsem že mi dneska přijde nový telefon a asi nic, z obchodu mi včera psali že to odeslali službou EPPL a zatím nic, tak jsem zvědvaá kdy to dovezou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre