• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
antyn já mám narozeniny v ten den jako tvůj taťka :slight_smile: já porodit na tchýniny narozeniny tak mě picne :sweat_smile:
21. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pralinko - tak vypadá po 14 dětech dobře...a co teprve my, jakou budeme mít postavičku, když budeme mít 1, 2 děti :slight_smile: To busou chlapi koukat :grinning:
Zuzul - strií tě zbavím hned ve Photoshopu :grinning:
21. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaadus - to mě taky :slight_smile: Raději ať si prcek ještě počká :slight_smile:
Tady je odkaz na těch jejích 8 miminek - to jsou prďolkové :slight_smile:
21. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pralinka
tak se nechápe překvapit

Blani,ta moje vanička je ta delší verze,má nějak kolem metru

Mishu
tak to pochybuju,že tohle schválej,když berou i mateřskou,mě to teda teď netrápí,ale je to hnus co se děje :angry:
21. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - to bude asi ona, já se nechtěla moc natahovat, tak mi to vyšlo cca 95cm a kousek a pak se mi metr zlomil, ale ta druhá byla si jen 75, tak to bude ta větší, co jsem chtěla.
21. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka:tak mě je to taky docela jedno, manžel si čas vždycky udělá :wink: ale koruna ke koruně :grinning:
21. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=498275 :wink: Právě jsem objednala žluté hmyzáky (motýlek, včela,...) nad postýlku, ať je tu veseleji. :wink:
21. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka pěkné. a jak to budeš přidělávat na stěnu, aby až se ti to nebude líbit nešla dolů i omítka?
21. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka:hezký!Já nic takového nemám v plánu páč se mi nechce za chvíli předělavat celý pokoj na studentský :grinning:
My měli v pokoji s manželem na stropě nalepeny ty fosforové hvězdičky a ještě do teďka mamina nadává, že to nechalo následky na omítce :sweat_smile:
21. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - já to tam nechám, protože teď v tom místě mámae až nahoru skříň, takže ta se pak přesune jinam, a bude tam postýlka. A jak se mimčo přestěhuje do svého, tak skříň půjde na pův.místo a obrázky budou za ní čekat na dalšího potomka :wink:
21. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky na zeď nic neplánuju lepit. by mě manžel zabil kdybych oloupala omítku
21. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadus:to se zdá, ale furt dělat omítku :confounded: To nemluvím když jsme si lepili plakáty na zeď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kdyby to bylo v pokojíku, tak taky na to kašlu, tady to pak zadělám tou skříní. A i kdyby ne, tak plánuju asi za rok, dva zas vymalovat vystěrkovat praskliny, vymalovat, tak uvidíme.
21. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já budu dělat omítky až děcka vyrostou, protože to stejně ještě 10x počmárají a odřou :grinning:
21. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu kdyby to odnesly jenom omítky tak by to bylo fajné. na sedačku se taky dobře kreslí :grinning:
21. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vyrobime teda origos detsku izbu. Skrinku staru sme uz pomalovali na detsky motiv (mam v albume) a tiez aj uchytky na komode v takych istych farbach. a na stenu tiez nieco nalepim. Tak ci tak presne ako pise mishutka decka to aj tak odru a pocmaraju tak ked vyrastu troska bude nutne to dat do poriadku, vymalovat a vystierkovat. A potom bud tie skrine pretriem znova na serioznejsiu farbu, vymenim dvere alebo ich vyhodim. Aj tak uz maju zopar rokov.
Pocitam s tym ze pri detoch nic nevydrzi vecne ako nove a serioznejsiu izbu budem robit az ked budu mat rozum a nebudu mat nicitelske zaujmy :grinning:
21. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My naštěstí nakupovali odolný nábytek, kromě postele jde vše omýt a očistit... my jsem taky šikulky a furt něco vylíváme a vysypáváme :grinning: A hned jak jsme se stěhovali, tak jsem urazili jeden roh, pak od kol, které parkujeme v obýváku máme v předsíni stopy na boku....furt se chystám to zamalovat :grinning:
21. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my radi nieco prerabame a ako nas poznam nevydrzime mat vsetko 100 rokov rovnako. Takze minimalne decka sa prerabat bude. Nastastie tam neni nic cenne co by ma mrzelo. Vsetko je to nabytok velmi variabilny a mali sme s nim zariadeny jednoizbak. Vacsina je prirodne drevo ktore sa da lahko opravit prebrusit namalovat nalakovat a tak
21. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka to jste šikovní. mě to i bavilo, ale manžel je kopyto a než něco udělá tak mu to musím 100x říct a ještě se u toho ksichtí jak kdyby snědl citron
21. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas to bavi obidvoch ale niekedy musim nieco tiez tisic krat povedat :grinning: to uz je ritual
21. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapom to asi robi dobre alebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

Tak jsem byla na kontrole, všechno je v pořádku :slight_smile: Tak zase za měsíc :grinning: Říkala, že mám úplně skvělé výsledky na cukr, že po těch 2 hodinách už sem v krvi neměla vůbec žádnej :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme byli plavat a pak na pizze tak sem straaaaaaaašně přejedená, asi prasknu :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik gratuluju k cukru :slight_smile: už tvého drahého přešla ta bručavá nálada?
21. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus ani ne.. Na pizze sme se pohádali kvůli penězům :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik je to možné? nebude úplněk nebo tak? :grinning:
21. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus já nevim :grinning: Teď čučí na nějaký dokument tak mam klid :grinning:
21. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pralin - až děti přejdou ničitelské zájmy .... za 20 let? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem typ, co furt musí něco měnit :sweat_smile:
Luci - gratuluji k cukru, já volám zítra, už aby to bylo.
21. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, super

zas vas celej den docitam, a to jsem tu nebyla jen vcera odpo :slight_smile: ale zajimava temata - zapijeni, materska,...
no ja mojemu samozrejme zapiti nebranila, ale musim rict, ze mi v tu dobu co on zapijel nastartovala poporodni depka, ktera trvala mozna 2tydny, no :unamused:
holky mam strach, ze tu materskou znova zvednou kdovikdy, pisou nejdriv v kvetnu a znate to, ale uvidime, treba se kvuli volbam vybasnazi...

Blani, ja si taky u Hynecka rikala, podle nosa poznas kosa,... taky jsme oba nosati :grinning:
21. jan 2010 o 19:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok