Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

medan29
22. jan 2010

doli1:no mě taky, ale chci na to mrknout osobně

matpaj
22. jan 2010

🙂 medan, aj mne sa páči oranžový.....ale aj ten posledný je fajn, len je moc čierny....aj mne sa páčia čierne kočíky, len nebude v ňom v lete bábatku teplo?bude naň pražiť slnko.... 😒

doli1
22. jan 2010

mě se černý nelibí je ted takoví styl ale mě to přijde jako malá rakvička 😒
vždy je potřeba vidět kočárek osobně.já když kupovala kočárek tak jsem neviděla jaký tak jsem chodila po obchodě a který nejvíc houpal tak ten jsem vzala.barva se řešila co bylo tak bylo.šimi už byl s porodnice doma a kočárek nikde 😠

bramburka
22. jan 2010

ahoj holky, tak jsem vas docetla.
Kocarek mame, ale vcea jsem byla s kamaradkoua ta mela kocarek Maxi Cosi a byl posě uzasnej, velik korba, pry nejvetsi co je, vytahovací madlo i po vysoký taínky, my mame take velké, dá se to zvednout po straně, ale je to na úkor kroku, prostě pak nemůže dělat tak dlouhé kroky, nevim, jak bych to popsala, mě je nastestí akorat. No jako enmi kocarek, tak bych ho strasne chtela.
JInak jsem mela jit dnes na cukrovku, ale Jirka musel do pace, tak pujdu nekdy prisi tyden, naststi nepotrebuju se objednavat.
Blani, my taky mame porad pancvičky zvetsene. Na kontrolu jdu 29.1. Ale zovna ta vcerejsi kamaradka je mela 8 mm a po porodu se to srovnalo. Tak taky doufam.

adelka89
22. jan 2010

dobre rano holky, no bude to jeste tezke se rozhodnout ale diky moc za nazory, ta oranzova se mi libi taky ale zase jsem chtela neco min vvyrazneho...
blani ogtt dobry hodnoty 4,1 .. 6,1 .. 5,1 takze OK a cukrovku nemame 🙂

pralinka25
22. jan 2010

cierny kocik je v pohode ked sa ozivi farebnou dekou ale tiez by som sa bala ze v lete bude na neho viac prazit a babu v nom bude moc teplo a este aj ze slnko vytaha tu ciernu viac ako ine farby.

adelka89
22. jan 2010

pralinka presne toho se bojim i ja, ten cerny s tim vzorem se mi moc libi ale mam strach ze to vybledne a navic ze v nem bude velke horko... 😖

pralinka25
22. jan 2010

ved to. Inak je velmi pekny.

zdenkapo
22. jan 2010

čaute holky
za chvíli razíme na výlet do Ústí do Labem,tak chci mrknout do nějakého dětského obchůdku 😉

bramburka
22. jan 2010

do černého kočárku bych nešla, je v něm vážně strašný vedo, měla ho kamaradka. Navic se mi pro dítě nějka černá moc nelíbí. Oranžový super. Mame taky oranzovy.
JInak ja porad nevim jakej ten monitor dechu...

aaadus
22. jan 2010

Dobré ráno,
adelka, medan oranžový je nejhezčí 🙂 ale uvidíte jak ta barva bude vypadat naživo, jestli nebude moc křiklavá

matpaj
22. jan 2010

babky a aký čas po pôrode môže ísť vlastne bábo von.....viem 🙂 , že záleží aj od počasia, ale tak približne......kedy?

matpaj
22. jan 2010

aaadus ďakujem........ 🙂

pralinka25
22. jan 2010

to je super clanok 🙂

matpaj
22. jan 2010

a o tých krémikoch-to by som nepovedala.....ja Pajku mastím ostošesť, teraz používame ten krém do zlého počasia...... 🙂

pralinka25
22. jan 2010

matpaj tu niveu?

aaadus
22. jan 2010

matpaj oni to mysleli asi na úplně malá miminka, ať se jim nevysušuje pokožka

matpaj
22. jan 2010

nie, máme bubchen....používam tú značku od jej narodenia. teraz keď je už väčšia kupujem jej tú broskyňovú radu alebo princezničkovú-ružovú. som s ňou spokojná.len teraz som váhala či bábekku nekúpim sebamed, používa ho švagriná a chváli ho, ale kúpila som znova bubchen...... 🙂

aaadus
22. jan 2010

a tady ještě stránka o kojení co mi poradila kamarádka, hodně odtud čerpala informace
http://www.kojeni.net/

matpaj
22. jan 2010

aaadus ja viem..... 🙂 moja Pajka má "bábätkovskú pokožku" stále. je bledučká a keď sa narodila tak som si to s jej pokožkou fakt užila......má ju strašne citlivú.....

doli1
22. jan 2010

klidně bych malé mimi mazala je jasný že ničim co obsahuje vodu ale spec.krémy co se ten vyrábí na zimu tak ty vodu nemají a řekla bych že krásně promastí pokožku.myslim si že ten článek je trochu staršího data ikdyž píši aktualizace 2009.
vim že dr mají názor pokud má dítě víc jak 3kg tak mohou ven hned po příjezdu z porodnice.do více jak -5 nemělo by ani ročný dítě takže novorozence bych určitě ven nedala.
bubchen je trochu drahá značka

pralinka25
22. jan 2010

ja som kupila teraz sebamed lebo bol v akcii a ked to miniem tak uvidim. Pozrem nieco so je dobre a co bude zas v akcii 🙂

matpaj
22. jan 2010

doli, aj ja som bubchen teraz kupovala v super akcii, stál snáď o polovicu menej ako v lekárni. tak som nakúpila všetko pre bábo aj pre Pajku a mám vystarané na rok...... 😀 a sem tam sa ním natriem aj ja, krásne vonia..... 😅

matpaj
22. jan 2010

a čo potom taká kozmetika ako avent?.....to keby som kupovala celú sadu, tak platím majlant......myslím, že to tú cenu nemá....

aj ja som si kupovala všelijaké drahé krémy z lekárne a nemali žieden unikátny účinok....prešla som na priemerné značky a som sokojná....akurát na make up si potrpím.... 😅

doli1
22. jan 2010

já se zas ráda natirán johnson to mi taky krásně voní.pokud byl bubchen v akci tak by byla škoda toho nevyužít.jinak se mi zdá moc drahý.

adelka89
22. jan 2010

my jsme dostali niveu tak u toho zustaneme 🙂 jinak kamaradka rikala, ze od malicka malou natira jen a jen indulonou obyc. modrou a pry je uplne nejlepsi, nealergizujici pouziva ji i na zadecek a fakt si ji nemuze vynachvalit, tak nevim.

aaadus
22. jan 2010

indulona mi strašně smrdí, jenom to vysloví a už cítím ten smrad 😅

hlásím nové fotky v albu

blanka.k
22. jan 2010

Ahoj, kamarádka má černo šedo bílý kočárek, zrovna tedy ten můj vysběný PP GT3 a má do něj fakt krásně zářivý oranžový fusak, deku, atd. a vypadá to moc hezky s tou oranžovou 😉 Já přemýšlím, co do našeho, oranžová by taky šla, ale to bych se opičila, tak mám koupenou světle béžovou deku a na zimu koupím neoriginál červeno černý fusak. 😉
Jdu volat na GTT, tak nevím,jeslti ještě rychle do sebe nenacpu něco sladého , kdyby náhodou 😀

aaadus
22. jan 2010

blanka držím palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre