• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Teda, ten MK je padavka :grinning:
Kláro . já si myslím, že v den D ti chlap splní co ti na očích uvidí :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
22. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nějak mi to tu nejelo :angry: furt to psala chybu
holky kouknite-trochu srandy myslíte že to všechno bude stačit? to je jen velikost 56-62 a trošku 68 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3722009&vReferer= :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - vzhledem ktomu, že tolik toho nemám na celý rok (tak půlka věcí co mám v albu je vel, 56, 62, 68, a bzytek je větší), tak to stařit musí :grinning: Čepičky mám 2 a říkala jsem si, jetli to není zbytečné :sweat_smile:
22. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manža u porodu byl a určitě zas bude.byl strašná opora celou dobu jsem na něm vysela a trošinku nadávala :grinning:
22. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
právě tvořím pohlednici pro naše, tchánovce a moje prarodiče, na jedné straně bude obrázek našeho Marcelka a na druhé klas. adresa a Ahoj babi, zdravím.... :grinning: jsem zvědavá, jeslti jim to v pořídku dojde a co na to budou říkat. Akorát pošťačka si asi bude klepakt na hlavu, všichni bydlí v jedné dědině :grinning:
22. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Téda, jen koukám, to já tolik toho ještě nakoupeného ani nemám
22. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můj manža omdlívá na odběru krve a porod zvládl bez problémů. Taky se mu tam moc nechtělo a nakonec střihal pupeční šňůru - dali mu nůžky do ruky :grinning:
Tentokrát to bude komplikovanější kvůli hlídání malýho. Třeba bychom tam mohli být všichni :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já dneska byla sama doma tak jsem snesla věci po šimkovi a vyřadila klučičí a nechala jen neutrální a ono se to nějak nekupilo a to mi má přínest věci ještě kámoška po své holčičce už další mimi mít nebude no nevim kam to budu dávat ale větší velikosti stěma už to bude špatný
22. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli, jsi rychlík, já si říkám, že je to pořád čas. Abych pak začátkem května nezjistila, že vlastně nic nemáme... :zipper_mouth:
22. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli ty bláho, tolik věciček. jsem žabař proti tobě :grinning: ale určitě to doženu jen co nakoupím ty nejdůležitější věci. a už se těším až začnou prodávat kolekce jaro/léto :dizzy_face:
blani jsem se chtěla zeptat, jak si děláš to fotoalbum kde lepíš fotky, čím je přilepuješ? já mám jedno svatební klasické a lepila jsem tam ty rožky a vůbec mi to v nich nedrží :angry: a teď jsem se vrhla na fotky z dovolených, poradíš?
medan a kde si byla kukat na kočárky?
22. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka mě se taky dneska zdálo o porodu :sweat_smile:
22. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak konik zas nefungoval, aspon nemusim moc docitat :grinning:

matpaj, lipobase sem taky letos vyzkousela, ale nad indulonu neni. Ja mam totiz silenou spotrebu, pomalu jednu tydne :grinning: to bych se neceho jineho nedoplatila a ani nevim jestli se to muze v tehu.

Klarka, moji kamaradce taky manzel nechtel k porodu, a nakonec tam byl :slight_smile: takze nadeje umira posledni, uvidis, prala bych ti to.

Holky, ja nejak nemuzu ukojit hlad, snim obed, za chvili 3 topinky, tatranku, a porad mam hlad. Nechapu! JInak chute nejak zvlast ani ne.
22. jan 2010 o 16:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babara něco podobného mám večer.snim tři chleby a stále mám pocit hladu
22. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Připojuji se k vlčímu hladu :slight_smile: Od oběda jsem ztláskala všechno, co bylo v ledničce a ve spíži. Ještě, že už tady toho víc na výběr není a nakoupit jedeme až zítra.
22. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mě se o porodu nezdá, ale za to o něm poslední dobou nějak moc často přemýšlím...
22. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:byla jsem mrkat tady v Karviné a děs, tak mám v plánu asi příští týden si udělat výlet do Poruby, kámoška mi poradila ještě jeden obchod http://www.kojeneckezbozi-woko.cz/index.php?clanek=hlavni a jestli tam nic nebude, tak si pak nějaký vyberu na té Slezské, zítra tam chci zas mrknout, než pojedemo do kina, a už se těším na zmrzku :grinning:
22. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To já jsme teď závislá na mraženém banánu, si ho vždy nakrájím a dám zamrazit a pak baštím :grinning:
22. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si porod ještě nepřipouštim.času dost :sweat_smile:
22. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to já bych nakupovala, ale mě brzdí manža
22. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus já lepila svatební fotky do alba takový lepidlem. Prodávají to v papírnictví nebo ve velkých obchodákách. Vypadá to jako taková ta bílá korekční "myš" ale je v tom lepidlo :wink:
Jinak už mi přišli ty topíky. Pošli mi prosím do IP mail, mě se to tu nechce vystavovat :grinning:
22. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,
dnes vás vůbec nestíhám, mám moc práce, a nijak se to asi nezlepší ani o víkendu. Takže jsem vás přišla jenom pozdravit a zase letím. Tak se tu zatím mějte :grinning:
22. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan ten obchod neznám. jestli jedete zítra na slezskou ta po cestě do kina je ještě tento obchod. mě připadá že v Ostravě toho taky moc není
http://www.imperia.com.cz/
22. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik IP
22. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja porod taky neresim, ale asi se budu bat, jestli mi nebudou chtit delat zas cisare a aby mi nepraskla deloha, vcera mi prilo, ze uz se tam dole v oblasti jizvy napina...

mrazenej banan jsem teda jeste nezkousela

nara, uz si byla na cukru?
Teda nevim, jestli by tatinek uhlidal Frantiska a jeste stihal sledovat porod :slight_smile: Nebo je tak hodnej a poslusnej?
22. jan 2010 o 16:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik a drží ti to v tom albu? jestli když se v tom listuje, aby se ty fotky časem nezačaly odlepovat
22. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já porod neřeším, já se na něj těším a že se mi o něm zdá to neovlivním :wink:
22. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus drží to dobře
22. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo akorát jedna věc, dneska jsem lítala po obchoďáku a byla jsem v Mothercare. Tam mají tak nádherné věcičky na mrňousky!!!! No ale ty ceny!!!! To bylo fakt hrozný. Akorát se mi tam podařil kup - 4 těhotenský kalhotky za 130 - to je super cena. Tak pa už fakt letím :slight_smile:
22. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak posláno :wink:
22. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduš - s tím jsem taky bojovala, jelikož jsem sikoupila svatební album, které má fakt hodně tvrdé listy a fotky jsou 31x21cm, takže já to dala na řůůžky a pak ještě třeba 20 těch samolepících čtverečeků a stejně to nedrželo. Tak pak mi kolega poradil oboustrannou lepící pásku (má tl. asi 1,5cm), a ta fakt drží, a už ničím jiným nelepím. A kupuju ji v Tesku, je to zn. Aero (má to vevnitř na tom kkotoučku červeně napsáno a stojí asi 50,-. jeidný problém je, že pokud to nalepší, už s tím nehneš, pokud nechceš roztrhnout foktu nebo stránku, fakt to drží hrozně :grinning: Takže třeba u těch větších fotek, jsem prostě jela od vrach až dolů po krajích a pak ještě 2 pásky uprostřed.
22. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok