Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzanky
22. jan 2010

Vladkaz ja so toho už neviem dočkať, toho pôrodu 🙂
A ja som zatiaľ pribrala len cca 2 kg ale do decembra čo som zjedla išlo von teda skoro všetko síce bruško nie je veľké ale hlavne je, že je malý v poriadku.
Vladkaz ako si spokojná z gyn...?

doli1
22. jan 2010

u nás pediatři vůbec nejsou a i tak mají před důchodem takže na výběr nebylo.já k ní taky chodila.ta druhá už chce jít do důchodu nabízí vybavenou ordinaci s minimálním nájmem,zajištěnou klientelu+sestřičku a stejně to nikdo nechce

pralinka25
22. jan 2010

vladi zuzi vy ste z TT?

vladkaz1
22. jan 2010

zuzanky ahoj moja ,no pohoda ,,pamatal si ma na sone jasne a este aj sestricka 😀 takze pristup sto precent 😀
Budes mat chlapceka?

zuzanky
22. jan 2010

Najhoršie je to, že ja v TT nepoznám žiadneho pediatra a vôbec neviem ani koho si vyberiem ☹

vladkaz1
22. jan 2010

Ja mam Margetakovu ,je starsia al esom nad mieru spokojna ,lenze mala mie ste nebola chora 😀

zuzanky
22. jan 2010

Áno budem mať chlapca, ja som už z neho nervózna zas ma poslal do nemocnice a ešte teraz ma bolí bruško čo mi ho stláčal. Ozaj má novu sestričku ktorá bude u neho nastálo.

vladkaz1
22. jan 2010

A teraz myslis Ilavskeho?

zuzanky
22. jan 2010

Hej ale myslím si, že teraz je alibista nakoľko som prvé potratila, uvidím v pondelok či ma preháňa zbytočne alebo mal nato naozaj dôvod 🙂

vladkaz1
22. jan 2010

Uvidis nestresuj ,no nechcela som sa vyznedat aj sa mi zdalo ze uz si mala byt aj po porode co? ☹

zuzanky
22. jan 2010

Ešte nie až v máji ale už sa neviem dočkať malého lebo svoje je len svoje a možno to bude aj skôr lebo lekárovi sa nepáči môj kŕčok

vladkaz1
22. jan 2010

Ano chapem a osttne uz v poho? vies co myslim .. ak chces napis ip

blanka.k
22. jan 2010

Bibi - ty fotoknihy jsem nechala dělat asi 4 (ze svatby, pak jako rodinnou kroniku babičce ke kulatinám, atd.) a absoltuně nedoporučuju CeWe z fotolab. 2 mi tam dokonce dělali znovu, jelikož jsem reklamovala, že jsem u fotek měla bílé rámečky a popisky an černém pozadí, tak to bylo zešedlé, různě flekaté, a některé fotky ic moc kvalita.... tak to předělali, ale pořád některé fotky prostě děsně romazané tmavé. Já bych jich tam tolik nedělala, ale dělala jsem 1+1 zdarma a vždycky při reklamaci mi dali poukza na další zdarma 😀 A jendu jsem reklamaovala, domajsem ji vytáhla, rozdělala a rupla celá ta vazba a vysypalo se to. ☹ A i ty fotky v jejich podání prostě se nedávají srovnávat třeba s klasickýma fotkama třeba od Kodaku 😉 Ale třeba ta rodinná kronika i přes pro mě dost zásadní chyby měla úspěch, ale prohlíželi si to lidi nad 70 let , no 😀 Vím, že si holky chválí Heysmile 😉 Ale za sjá jsem docela náročná na fotky, prootže za rok vyvolávám fotek několik set za X tisíc 😅
M.c. - gratulace "k cukru" 😉
S poslíčkama holky nestrašte, mě bolelo břicho jako při ms snad bez přestání do 11, 12tt, pakklid a teď cca 2 týdny zas, ale jen nárazově občas. A je to jiné než tvrdnutí, jsem si říkala, že to asi nic nebude 😅 A teď jsem se probrala, škrabe mě v krku, bolí hlava, je mi zzzzima,... to ten víkend pěkně začíná 😖

nara
22. jan 2010

Holky, já jsem při prvním přibrala 18 kg a během šestinedělí jsem to měla 15 kg dole. Nešlo to dolů kojením, ale tím, že jsem byla v naprostým stresu, nevěděla, co mám s dítětem dělat a bála jsem se téměř všechno jíst, aby to nemělo vliv na kojení. A zbytek + něco navíc, až když jsem přestala kojit v 15 měsících. Teď to asi tak dobře nepůjde. Před těhu jsem nabrala skoro 6 kg a teď taky. Jo a všude se sice píše, že ke konci už se přibírat nemá, ale většina, co znám přibrala nejvíc poslední měsíc, včetně mě 😠

vladkaz1
22. jan 2010

Nara mas pravdu ja som pri malej pribrala najviacej na konci tehu veru moja ,ale teraz idem uplne inak s tym priberanim ...

blanka.k
22. jan 2010

Holky, teď jste mi zkazily iluze 😢 😢 Jsem četla, že se nejvíc nabírá ten 6., 7.m, já přibrala od pondělí 2kg, tak sjem si říkala, že teď bude nejhůř. A ono asi ne 😅 😀 😀 😀 Doma, když řeknu, že mám hronzou chuť na něco, ale nesmím tak "žrát", tak muž, jen ať si dám a už pro to běží 😀 není nad podporu rodiny, že 😀 Teď jsme si na večeři dali napůl flašku utopenců z baby párečků a k tomu horkou čokoládu na zapití 😀
Všem krásný víkend 😉 Pěkně si odpočiňte.

vladkaz1
22. jan 2010

Blanka som na tom podobne ako berem to nagne ja zerem no teraz 3 chleby s bryndzovu pomazanku a uvazujem nad dalsim 😀 😀 ,ale cez den sa neprinutim moc zjest to som stale v pohybe ...

lucik...
22. jan 2010

Tak já mám nahoře už 9kg a za posledních 10dní sem přibrala 1,5kg.. Je to docela síla jak to leze.. Takže teď už mám 71kg😀 Zlatých mých 62 ☹ 😀 😀

vladkaz1
22. jan 2010

Lucik to uz si skoro jak ja 😀 ,ale nepovedala by som teda ..
Ja mam teda riadne brucho velke a vecer ho mam este take napuchnute jak keby 😀

mumu12
22. jan 2010

Ahojte, so mnou je to tiež inak, pri prvom som pribrala 12 kg za mesiac 🙂 a teraz? no hrôza ani už nemám prehlad a zas je to vsetko na zadku a bokoch 😠
Po porode mi ostalo 4 kg, znovu som nabrala dalsich osem, ktoré sa mi podarilo dat dolu, ked mi vybrali mandle a mesiac som bola na tekutej strave. skoda, že krčné mandle znova nenarastú ako nosné 😀

lucik...
22. jan 2010

no jo no 😀 Doufám že aspon na ty 80ce se zastavim 😀 😀

vladkaz1
22. jan 2010

No ja do 80 siatky viacej nie 😀
S malu som rodila 83 kg ,ale som bola statocna 🙂

lucik...
22. jan 2010

vladi no uvidíme jak nakonec dopadnu 😀 😀 😀

pralinka25
22. jan 2010

lucik a kolko mas vysku? Ved na fotkach si hrozne chuducka

vladkaz1
22. jan 2010

Lucik ved sa to da dole zas ,ale pravdu poviem ,aby som bola uprimna zle osm chudla veeelmi dlho po malej .
Teraz nejdem do chrbta a vade stehna boky, brucho, ruky ,ako pri malej ,ale len brucho zatial mam

lucik...
22. jan 2010

prali mám 168-169cm a moje váha před těhu byla kolem 61-62kg, teď mám 71 😀

vladkaz1
22. jan 2010

Pralinka my sa pozname aj osobne????
Inak na foto mas oko ako nastenka ,vazne 😀 z mrazika
Ja meriam 171 cm

lucik...
22. jan 2010

prej jak nastěnka, to by mě nenapadlo 😀 😀 😀

vladkaz1
22. jan 2010

no ja vzdy ked napise ,tak cista Nastenka sa mi zobrazi ,take nevinne ocko Nastenky 😀

pralinka25
22. jan 2010

vladi nie. Len som sa pytala ci si priamo z TT

luci tak to sa asi vazis s tehlami nie? som ti tipovala tak max 5O kil ked som videla fotecky.
vladi tak to mas dobru vysku. Ty tych 80 mozes mat v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre