Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
23. jan 2010

no, blani, možno by som si tie moje nožiská teraz do tej ľadovej vody strčila.... 😒

xxx.klarka
23. jan 2010

holky i já bych porřebovala radu, občas mám takový pocit jako tlaky do spodky a někdy i jakoby do konečníku, co by to mohlo být nevíte ... 😒

matpaj
23. jan 2010

alebo keby mi ich nejaký fešák vymasíroval.... 😀

xxx.klarka
23. jan 2010

matpaj, i já bych potřebovala masírovat, ale dole v kříži, dneska mě to pěkně bere ☹

matpaj
23. jan 2010

no klarka,ale kde toho fešáka zobrať?...... môj mm je na pive, idem mu zavolať.......... 😠

blanka.k
23. jan 2010

Klárko - já po tady těch rozpustných šumivých věcech zvracím...teda zvracela jsem za netěhotna, teď bych to ani nezkoušela 😅 A k té nevěstě... taky by mě tam nikdo nedostal a teď s takovým bříškem? 😅 Ať si sama užene třeba zápal plic, ale chudák mimčo 😖
Matpaj - zkus ten rozpustný a uvidíš a poku dti to pomůže, a budeš to chtít brát víc, tak si kup třeba ty tablety, myslím, že to vyjde levněji (ty moje stojí 100tbl něco kolem 100,- 😉 ), mě moje murd. říkala ať to beru furt, že si tím neublížím, jako prevenci 2-3 denně a když mi bude blbě, tak můžu až 6 denně 😉

xxx.klarka
23. jan 2010

matpaj, joo to je těžký ... 😒 .... ten můj zase vedle mě chrápe a nezájem.😀

blani, ahaa, tak to potom jo. Mě tohle nikdy problém nedělalo. Mě by tam taky nikdo nedostal, jsem zmrzlina. 😀 ... ale fakt chudák dítko. Kdo ví jak to ono cítí v bříšku.

michalag
autor
23. jan 2010

matpaj, taky postoj by som hned menila dr. 😠

mne tiez narastlo za posledny tyzden brusko ale pri Samkovi mi jedno obdobie dost vyskocilo a potom uz menej rastlo, tak snad to bude aj teraz tak

fuuuu prave som povesala pradlo a nieco som dala aj na okno a brrrrrr aka zima 😅

pralinka25
23. jan 2010

blani a uzivas realne kolko. Tie 2-3?

michalag
autor
23. jan 2010

co s atyka tej ladovej vody, mna by tam nikto nedostal ani ako netehulku 😝
inak sumive chutia aj mne 🙂 , ale pokial nemusim tak si nedavam

xxx.klarka
23. jan 2010

michal, taky si dávám jen když cítím že je to potřeba...

pralinka25
23. jan 2010

baby a kedy si to magnezium vlastne davate? ja som si to nedala este ani raz ale obcas ked spravim taky prudsi blby pohyb tak ma strasne boli brucho a dost dlho. to ma bolievalo aj pred tehu ale vtedy sa to dalo aspon pomasirovat. Tak ze by mi to mohlo pomoct aj na toto? A niekto pisal ze lepsie po nom spi. To by sa mi tiez zislo

xxx.klarka
23. jan 2010

pralinka, já když si ho musím dát, tak si ho dám v tu dobu kdy mám ty obtíže, at je to jakákoliv hodina. Beru ho třeba jen párkrát do měsíce, takže to je nepravidelný.

pralinka25
23. jan 2010

dik klari 🙂
pojdem si ho v pondelok kupit pre istotu

xxx.klarka
23. jan 2010

pralinka, v pohodě, ale je pravda, že netrpím otoky, tvrdnutím ničím ... jen ty moje občasný křeče, ale to mám x let, takže v klidu. Akorát ted mě občas trápí ty tlaky, ale to nevím co má být☹ .... záleží jestli máš nějáké problémy, pokud ne, tak je podle mě zbytečné ho brát, ale je lepší ho mít doma, kdyby náhodou byl nějáký problém🙂

pralinka25
23. jan 2010

no len obcas tie krce v bruchu co som opisovala pri zlom pohybe. Mam tam nejaky sval ktory vie pekne boliet. Ke dom este nebola tehu tak ked som si ho masirovala preslo to len teraz sa neda tak preto nad tym premyslam

xxx.klarka
23. jan 2010

pralinka, jasný no. Třeba by ti to magnesium uvolnilo od této bolesti, kdo ví, můžeš zkusit až Tě to chytí a uvidíš.

pralinka25
23. jan 2010

skusim uvidim. Sak skuska ma nezruinuje 😀

idem spat. Dobru nocku vsetkym 🙂

michalag
autor
23. jan 2010

pralinka kup si ho a ked budes potrebovat tak ho vyskusaj a uvidis ci ti to pomoze aj nato, ale magnezko je celkovo na uvolnenie 😉

blanka.k
23. jan 2010

Pralin - beru 1 odoledne a 2 večer, protože tehdy to bývalo nejhorší. A ono to obecně "tlumí svaly", takže jak jsem psala, já při něm nechodím přes noc skoro na WC. A spím taky líp, ale možná je to tím, že jsem měla dost bolesti břicha, který mě budily a do toho 2x za noc WC, tak spíš, že mě to teď neotravuje, tak spímm líp, nevím 😅 Akorá když třeba kýchnu nebo se nějak víc pohnu, tak to mě v břichu projede taková bolest, ž emám pocit, že se mi tam něco roztrhlo, to mám taky skoro od začátku, tak na to mi to nepomohlo 😅 Třeba dnes furt kýchhám, a když se nestihnu stočit do klubíčka před kýchnutím, tak pak kolikrát si u toho zařvu 😅 Třeba dnes když M. volal mému tátovi a já kýchla a zakřičela, tak musel M. do telefonu vysvětlovat, co mi je, táta asi měl strach, jestli mě M. nebije 😀

babara
23. jan 2010

Tak vy jste zas navecer chytly slinu 😀

Pralinko, myslim, ze by ti magnesko mohlo pomoct. Mne to dra po minule prohlidce zas zzvysila za 3 na 4 denne, ale stejne beru tak ty 3 (predtim 2). Je fakt, ze mi tvrdne dost casto, vzdy kdyz vezmu maleho, nebo chodim.

Holky, je tehu demence jen alibi, nebo na tom neco je? Ja posledni dobou fakt magorim, nevim jestli je to tehu nebo mi proste mozek uz starne a hlava je proste derava a skleroticka.
My dnes jeli odvezt tchyni k svagrovy a malyho tam nechali, ze pudem do kina, a ja az na miste si vzpomnela, ze jsem zapomnela vypnout troubu, jsem to chtela vypnout az na uplne posledni chvili aby to bylo dost az jsem na to proste zapomnela 😠 takze manza jel na hodinovou projizdku, ja mezitim aspon nakoupila, ujel zbytecne 55km, no jidlo bude jeste jedle 🙂 proc jsem si jen nevzpomnela driv... Tak jsme sli na jinej film (misto Sherloca Holmese, Imaginarium dr. Parnasse-hruza!), a zdrzeli se skoro o 2 hodiny. No ale aspon jsme nevyhoreli, ze 😀
Nejvic me stve, ze ja se furt precenuju a verim sve blbe pameti, ac me uz tolikrat v posledni dobe zklamala 🙄 nepoucitelna!

babara
23. jan 2010

jo aaadus, bacha s tim urologickym cajem. Ja bych ho radeji nepila, nevim jak v tehu ale pri kojeni rozhodne ne. Je dost silnej, kamoska ho pila a mala z toho curala krev.

blanka.k
23. jan 2010

Babara - já mám teď s myšlením teda docela problém. Fakt si ani nedovedu předtsvit chodit do práce, už v tom září jsem se v práci nemohla na nic soustředit, trvalo mi vše hrozně dlouho, a fakt jsem ráda, že jsem doma, i kolegové by to jistě brzy uvítali, protože by moj evýkony asi nestály za nic. A to nemluvím o tom, že jsem v práci i usnula únavou 😅 I teď doma, když chci něco "tvořit", tak rpstě nad tím přemýšlím hrozně dlouho, dělala jsem tam hrozný chyby, muž se mi to snažil furt vysvětlovat,... 😅 jendou zas v TV něco řekli, nějakou pravděpodobnost něčeho... a my se toho chytli a začali to fakt počítat, a já prostě nevěděla co s tím, a M. si napřed myslel, že si dělám srandu, ale já bych fakt v tu chvíli snad nespočítala ani 1+1, natož si vzpomneou na X let starý vzorečky 😅 taky jdu z domu a v centru si uvědmím, že ani nevím, jeslti jsem zamkla, zavřela okna, doma říkám M. některé věci 3x po sobě,....Jo a začala jsem dělat strašné hrubky v psaní 🙂 Já si ty příspěvky po sobě ale nikdy nečtu, ale když pak náhodou už na to kouknu, tak mě to hned trkne a nechápu, jak jsem to mohla napsat, no ale už je to odesláno a já se jen stydím...Pokud se u mě neprojevuje nějaká jiná skrytá psych. vada, tak ANO, těhu demence existuje 😅

medan29
24. jan 2010

Dobré ránko, tedy u mě nic moc, manža byl pařit, takže pak celou noc tedy ještě ted pořádně chrápe, to byla ale noc 😀

zdenkapo
24. jan 2010

Ahojky

Adus
ty plenky s výkrojem mi nepřijdou zas tak super-ten výkroj nic moc hluboký a nejsou teda tak měkké jako Pampersky, u TOmáška jsem taky jen ohrnula vešek plenky a bylo... docela mě to zklamalo,myslela jsem,že ten výkroj je pořádný,ale je to jen takový mělký oblouček,tak nevim,jestli to je takový rozdíl 😒
A podprsenky jsem teda prala s TOmáškovýma věcma v Lovele,přeci jen přichází do styku s kůží na prsou a ty pak s mimčem, ty co se dali vyvařit tak jsem prala s plenkama...

xxx.klarka
24. jan 2010

dobré ráno holky🙂

dneska rno po probuzení se mi malá boulela v břiše, to bylo pěkný až to bylo pak nepříjemné 😀 Je to poprvé co jsem to zachytila. 🙂 A ted krásně kope beruška malá ... jsem ráda. Včera se vůbec neozvala.

Začínají mi pěkně praskat bradavky .... 😒

mishutka
24. jan 2010

Ahoj, tak manžel dnes pokračuje s malováním 😉 A já mám odpočínek 😎
Byla jsem se psem venku a u nás je normalně -19 😢 to humus!!!!

medan29
24. jan 2010

tak to ten můj bude celej den K.O

xxx.klarka
24. jan 2010

zdenka, tý jo Zdeni koukám Ti do albíčka, a ty máš pěkně velký bříško 🙂

medan29
24. jan 2010

Chtěla jsem se zeptat, jaká je dobrá kosmetika pro mimi?ať vím co mám kupovat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre