Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
25. jan 2010

michal, zlaté obliečky......... 🙂

aaadus, zlaté................ 🙂 ja som ešte stále neobjednala emitex zavin, tiež počkám na kočík a potom obj, páči sa mi ružová aj červená čo má klarka, len tie neskonbinujem.....a čo ak to bude nakoniec pipík....... 🙂

inak môj mm si aj tak stále myslí, že nakupovať teraz pre bábo je skoro......včera sme boli v metre a hodile som do vozíka persil sensitive tak sa smial.....bol v akcii.....somár 😒
všetko čo mám kúpené mám zatiaĺ v robote...som zvedavá, kedy sa nakopne.... 😒 počítam tak koniec apríla..... 😅

iwonka
25. jan 2010

ahojte...davno som tu nebola ako sa mate????

aaadus
25. jan 2010

to neznám ten stahovací pás. ale uvidím až po porodu jak bude břuch vypadat. včera PA říkala, že si v žádném případě hned po porodu nemáme sahat na břicho ať z toho nemáme zbytečnou depku jaké to je fuj

zdenka už mám doma tu hrací deku chytráček a je fakt super 😵 i ta zavinovačka

michalag
autor
25. jan 2010

doli ja tiez rozmyslam ci kupit alebo nie, ale podla mna je to len tah ako zarobit, no neviem ...

doli1
25. jan 2010

mě bylo řečeno dat si pás co nejdřív dokud je kůže elastická

matpaj
25. jan 2010

ja si pás kupovať nebudem.... 🙂 spolieham sa na "kvalitu "svojej kože.....

aaadus,hneď po pôrode je to bruško smiešne, také makke, ale je to individuálne, mne sa stiahlo pekne, bez nejakého pásu.....treba len kojiť a kojiť.....a bruško odíde..... 🙂 som optimista, však?neviem si predstaviť, že by mi ostala pneumatika.....

doli1
25. jan 2010

matpaj tak to máš fajn.kámoška byla taky v pohodě.pěkně se ji stáhlo ale mě pleumatika zůstala.nebo spíše fakt vytahaná kůže a časem se do ní začal ukládat tuk.já mám takovou hroší kůži strašně pevnou a tlustou.v pubetrtě mi nešli ani udělat cucáky 😀 ale na tohle je zas špatná neni tolik elastická 😒

aaadus
25. jan 2010

matpaj já se na to snažím nemyslet a říkám si že mám pokožku měkkou a že se to stáhne "samo". teď na takové věci raději nemyslím 😉

iwonka
25. jan 2010

baby vy ako citite kopanie mimi?????lebo moje este stale nechce kopat poriadne a pritom uz jeden tyzden tak som ho pekne citila potom nic ..zas jeden den sa ozval ateraz zas len take mozno dva pohyby citim...niekedy nic..

blanka.k
25. jan 2010

Babara - díky. S tou Mbank je to nakonec tak, že stačí hlásit tam, kde je nastavené inkaso či jiné "ztrhávání peněz" z účtu (třeba mobil, iknaso za vodu,...)
Doli - nad pásem nepřemýšlím, já doufám, že moje kůže je furt elastická jak byla, a jak už jsem tu už určo psala, mám ozdkoušené hodně velké změny váhy (třeba cca 12 kg za 2 týdny atd.) a nikyd jsem neměla problém 😅 A to jsem nikdy necvičila, fuj ještě to tak 😀
A všem gratuluji k úlovkům, krásné to máte, až slintám, mě tento týden taky začnou chodit věci 😀 No, aspoň na něco je nemoc dobrá, oni vždycky jezdí v době mých vycházek, tak aspoň pak nebudu muset na poštu 😉

zdenkapo
25. jan 2010

Adus
však jsem říkala,že je ta deka super a počkej teprv jak se bude mimču líbit,TOmášek si na ní moc vyhrál a stále jí má v pokojíčku rozloženou a hraje si na ní a podlejzá tu hrazdu,prostě dobrá investice... a ta jarní Emitexka je báječna a ta naše růžová jak pro princeznu 🙂

tak je fakt,že kůže-břuch po porodu je fakt marast,ale kojením se mi taky stáhlo docela rychle,ale bylo to při každém kojení fakt nepříjemně bolestivé,ale co by člověk nevydržel...

matpaj
25. jan 2010

tak to už kvalitu kože vidieť teraz aj predpoklad ako sa bude sťahovať napr. podľa stríí. ak sa urobia na brušku, koža je málo elastická a ťažšie sa stiahne...... 😒 ja som mala bruško hladké a zatiaľ aj teraz mám, nemala som nikde žiadne strie a to som pribrala 25 kíl!!!!!!!!!!!!takže moja koža je už vycvičená. a ani mi potom nikde nevisela...... 🙂

aaadus
25. jan 2010

chudák pošťačka, tu asi brzo klepne, že k nám furt musí jezdit 😅 ale dneska mi to dovezl kurýr, jen ho musel manžel navigovat - nebydlíme u cesty a já prostě neumím navigovat jak se k nám dostat 😅 vysvětluju jak hotentot

aaadus
25. jan 2010

zdeni ji mám rozloženo v obýváku a co kolem ní projdu, tak si musím sáhnout na ty šustící věci 😀 jsem se dívala že tam jsou úchytky i pro další hračky. kupovala jsi ještě nějaké nebo stačily ty 3 co tam jsou?

lucik...
25. jan 2010

chytráčka budeme taky určo kupovat 🙂
Dala jsem do albíčka dnešní úlovky z tesca 😀 😀

zdenkapo
25. jan 2010

Iwonka
mě Anička kope dost silně,ale tak jsem měsíc přes tebou a navíc jsi prvorodička,tak se to určo ještě rozjede a nabažíš se až,až,neboj 😉

xxx.klarka
25. jan 2010

lucik, super, ta bundička je nádherná🙂

lucik...
25. jan 2010

klari jo je boží, bylo to ve slevě, tak jsem to koupila. Lepší než pak kupovat za plnou cenu 😵 😵 😵

aaadus
25. jan 2010

lucik 😵 😵 😵 ty červené botičky jsou nádherné. a ty botasky máme taky, jen teda v modré

xxx.klarka
25. jan 2010

lucik, asi taky budu muset vyrazit až přijdou koruny. 🙂 ted toho bylo nějak moc🙂

lucik...
25. jan 2010

aaadus 😵 😵 😵 My si ty botasky právě vezmem až pojedem fotit bříško a byli ve slevě za 47 kč 😀 😀 😀

lucik...
25. jan 2010

klari no já už zase dloho nikam nesmim 😀 Hlavně toho máme doma už spoustu, a skoro všechno ještě podědíme po sestřenky dvojčatech, takže už fakt nesmim nic kupovat (oblečení) 😀 😀 😀

xxx.klarka
25. jan 2010

lucik, no já to teď probírám a včera jsem vyprala prví várku ... tak musím rozdělit podle velikosti, jelikož mi včera psala kamarádka že se bude zbavovat věcí po dceři, tak abych věděla co mi chybíí a co si od ní vzít🙂

matpaj
25. jan 2010

iwon, ja mám približne taký termín ako ty, ale mne teda bábo riadne kope..... 🙂

aaadus
25. jan 2010

lucik jj, taky jsem uvažovala že si je vezmu na focení nebo se ještě poohlídnu po nějakých capačkách. taky je mám za 47,-, no nekupto že 😀 už máte termín na focení?

lucik...
25. jan 2010

já budu prát až tak v březnu. Doufám, že už bude tepleji a svítít sluníčko abych to mohla věšet ven, to je pak hned suché 😉

lucik...
25. jan 2010

aaadus ještě ne... Ale jsme předběžně domluveni nějak na začátek března. Termín si upřesníme během února 😵 😵 😵

aaadus
25. jan 2010

taky budu prát v březnu ať je do dubna všechno nachystané kdybych porodila dřív

mám jeden blbý dotaz. jak velikou koupit deku do postýlky, aby se mi na to dobře shánělo povlečení? se na to teď dívám a každý výrobce to má jinak a mi se nechce uvažovat 😅

aaadus
25. jan 2010

lucik už v březnu? já jdu 1.4., 4 týdny před porodem, doufám že to stihnu 😅

blanka.k
25. jan 2010

Iwonka - mě kopal první týden ( půlce prosince) fakt fest a pak klid, jak píše, třeba jsem ho cítila jen 2x denně, a mezitím ani jediný pohyb, a teď kope pár dní, ale asi je to tím, že furt kýchám a smrkám a to se mu nelíbí, jak namáhám břicho 😅
U nás pošťačka vždycky zviní na mě nebo sousedku, ta nakupuje snad jen přes net, už jedno dítko má a druhé teď čeká, tak buď nese balíky pro nás obě nebo zazvoní na jednu a pro druhou to u ní nechá. A je to starší paní, už určo v důchodu, ale je hrozně hodná, a vždycky nám to výtahem donese až ke dveřím, chuděra. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre