Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
25. jan 2010

aaadus no já zase nechci vypadat jak velryba 😀

lucik...
25. jan 2010

tak u nás se poštačka neobtěžuje sebou nic tahat, vždycky hodí jen lístek do schránky 😠

xxx.klarka
25. jan 2010

já chci mít tak nějak vše do konce března, kdyby náhodou 🙂

matpaj
25. jan 2010

lucik, u nás sú v tescu tieto vecičky ešte za plnú cenu......smola ☹

zdenkapo
25. jan 2010

Adus
😀 jo je skvělá a nedokupovala jsem hračky,máme tam tři zavěšené a jednoho motýlka na suchý zip,to bohatě stačí,zas není dobré,když mimi neví co dřív....

Lucik
tak to jak v albu píšeš oboustranná mikina,tak já mám pro Aničku tu samou,akorát to považuju za bundičku,je taková zateplená a myslím,že neprofoukne... a je fakt krásná..., ta kalhoty k tomu a trička se mi taky líbili,ale přišli mi teda předražené,tak třeba taky budou za chvíli ve slevě 😉

Balík
jako to jsem zvědavá,jak mi donese pošŤačka ten megabalík,to bude asi super rozměr,tak snad bude někdo doma,aby mi s tim pomohl 😉

blanka.k
25. jan 2010

Adus - já se taky koukala a jak píšeš, tak každý to má jinak, jsem se ptala mamky, jestli to nezná (je krejčová), tak prý český by mělo být délka 130 nebo 135. Já to nakonec neřešila - výplň mám z nepoužívané chlupaté deky, a povlečení se bude šít 😅 takže jsem si řekla, že chci 130x100 nebo 135x100 už nevím, protstě to větší (ještě bývá 120x90)

zdenkapo
25. jan 2010

Praní
tak to já musim prát tak na přelomu unora,března- termín dle pohybů mám 3.4. a TOmášek se narodil 39 +0tt,tak radši ať mám hotovo a za měsíc budu chystat tašku do porodky....

xxx.klarka
25. jan 2010

Já bych ani tak brzo neprala, ale jelikož máme zatím docela malý byt a do prádelny můžu dát maximálně jednu pračku, tak to praní bude u mě na dlouho. Hlavně musím prát deky, prostě vše co mám .... a taky chci vyprat vše co mám do toho jednoho roka. Aby jsem to měla připravené. 🙂 A taky hlavně jak jsem doma, tak s enudím a vymýšlím blbosti. Takhle alespoň se zabavím, a taky dokopat se k tomu žehlení bude něco, jak já to nesnáším. 😀 A taky se nemůžu dočkat, takže furt musím něco dělat pro malé😀 ........ jsem blázen.

aaadus, já mám deku 135x90.

blanka.k
25. jan 2010

U nás nosí pošťačka lehké věci do tl.5cm, a pak jinak jezdí autem chlap, ale ten to nahoru nedonese...právě jsem sešla dolů (vezl mi kartáč pro mimčo v malinké krabičce tím autem!!!!) a předtím dole předával sousedce obrovksou krabici s kolíbkou a ani jí to nepomohl dát do výtahu, stál asi 2m od něj a čekal na mě...a její bříško 9.měsíce přehlídnout fakt nešlo 😝

blanka.k
25. jan 2010

Klárko - já bych taky furt něco kutila, ale zatím jsem ve fázi - prohlížení eshopů a objednávání.... už abych se taky dostala do fáze "praní", ta je levnější 😀

aaadus
25. jan 2010

blanka no tam kde si chci nechat ušít deku dělají jenom rozměr 135x90. no a zase povlečení co se mi líbí tak je jenom 120x90. bože bože, proč musím tak přemýšlet 😀
lucik no já doufám, že jak velryba teda nebudu vypadat, stačí že se tak budu cítit 😅
zdenka mi taky dneska přišel mega balík, ale byl lehounký. a ještě jsem objednávala hodně věci z Malvíku, tak to jsem taky zvědavá jak to bude veliké. a jak se počítá TP podle pohybů?

xxx.klarka
25. jan 2010

blani, já už raději od fáze prohlížení a objednávání odstoupila a přešla dále, jinak bych asi zrujnovala jak můj tak přítelům účet😀 ... a hlavně bych začla kupovat zbytečnosti, protože tak nějak vše potřebné máme. 🙂

zdenkapo
25. jan 2010

Blani
tak u nás na vesnici jezdí pošta jedině autem pick-upem,takže vozí vše najednou ,ale když jsme byleli před těma skoro 2 lety ve městě,tak tam taky vozili balíky zvlášť...

Balík to bude velký- matrace,lehátko,Babysence II,mantinel do postýlky, atd. takže moc lehké to nebude,ale pani mi pošle podací číslo a obchodním balíkem to tu musí být druhý den,tak snad to stihnou do pátku,manže má noční,tak by mohl být už vzhůru kolem 1,kdy jezdí

Adus
no to já nevim,jak se to počítá, je jsem to musela nahlásit porodní asistentce v poradně, a ty mi to počítala a řekla,a myslim,že podle toho jejich kolečka-gravidimetru

bibi13
25. jan 2010

aaadus, ked prvýkrát zacítiš pohyby, tak by to mala byť presne polka.. podla toho sa tak počíta TP podla pohybov.. je tak, zdneka?
mne to vychádza na 15.04. - no som zvedava..

aaadus
25. jan 2010

bibi takže když jsem měla první pohyby-kopance 3.12. tak to jsem byla 20tt?
zdenka u nás taky jezdí pošťačka pick upem. akorát k nám je to do kopce, který není zrovna posypaný tak jí moc nezávidím. to budeš mít teda veeeelikanský balík. za kolik si koupila babysence? já jsem ho teď v Ostravě objevila za 2.300,- tak ho objednám než ho vyprodají

matpaj
25. jan 2010

mne moja lekárka povedala, že ona podľa pohybov termín nedáva, vraj je to individ, jedna mamička je citlivejšia, druhá menej, nemusí cítiť.....a druho a viacrodičky cítia pohyby aj o 3 týždne skôr.

ja mám iba jediný termín a vraj už iný ani nebudem mať, mám sa riadiť pdľa tohto a 4 dn hore-dole.ale ja presne viem kedy som otehotnela, takže mne to sedí...... 🙂

aaadus
25. jan 2010

já jsem se na vypočet TP ptala PA a ta říkala, že je to nejpřesnější podle utz ve 12tt a to mi vychází na 1.5. a tím se taky řídím. od dr mám termín stanovený na 11.5.

bibi13
25. jan 2010

ono sa to hovorí len pri prvorodičkách.. vraj ked zacítiš pohyby napr. v 20 tt, tak si prirátaš dalších 20 tt a budeš mať termín..
a ako tak na to všetko pozeram a preratavam, tak mi to vychadza od toho 15.4 do 24.04.. a lekár mi prvý určil 21.04.. potom sa to presunulo na maj a teraz zase vychadza apríl.. 😀 😀 no kto sa má v tom vyznať..

zdenkapo
25. jan 2010

Adus
Babsence II měli za 2399Kč,což je dobrá cena a vejde se mi do kočárku,což by se Nanny nevešel 😉

antynka1
25. jan 2010

Holky, vy chcete dávat monitor dechu do kočárku? Doufám, že jen když v něm mimčo bude někde venku spinkat, protože když by jste s ním jely tak to nefunguje,protože by to reagoval na otřesy při jízdě a vůbec ne na mimčo.

aaadus
25. jan 2010

zdeni a do toho kočárku se to dává jak? a nanny vychází dráž když chce 2 podložky

jemrykka
25. jan 2010

ahojte baby, no konečne mám už pos kúškach!!!
Predvčerom mi kamoška priniesla ten monitor dychu Babysense, vľmi sa teším, že to nemusím kupovať 😉
a dostali sme aj chodítko chicco, je to super večer potom hodím do albumu nové vecičky🙂
Cez týždeň ideme pozrieť aj kočíky, vidím že vy už aj máte doma.5.2. idem na 4D ultrazvuk, už som zvedavaa!

zzuzullka
25. jan 2010

jemrykka, gratulujem 🙂 ja už mám tiež zimný semester ukončený, a čakám kým začne letný 🙂

antynka1
25. jan 2010

To Vám holky závidím, že mtá ep o zkouškách. Mě sice čeká jen jedna, ale jsou to státnice... Někdy mezi 9.-11.2. Už je to za chviličku ☹
Zítra jdu už konečně na ten velký ultrazvuk, tak doufám, že bude vše v pořádku 🙂

yanika
25. jan 2010

anty: budeme drzat palce 😵 ja mam tiez pre sebou poslednu skusku zo zimneho a pisanie bakalarky... statnice som si prelozila na leto, v juni to urcite nezvladam... este mi povedz ako sa dokazes ucit?? Mne teda vobec neslo tento semester hihi

jemrykka+zzuzullka: gratulujem, je to super pocit ze? 😀

xxx.klarka
25. jan 2010

Tak mám radost, právě mi přišel email že zítra odesílají kočárek. Tak se těšm až dorazí, akorát že přijde k otci mému, takže se na něj budu muset ject podívat🙂

aaadus
25. jan 2010

jemrika,zuzul gratuluju 🙂 obdivuju, že se vám chce učit
antyn budu držet palce 😉

nikkka
25. jan 2010

ahojte...

tusim som ochorela, mam strasny kasel - asi mam priedusky zapalene..v noci som asi aj horucku mala a teraz zase asi na mna horucka ide...a ja truba sprosta som isla do prace..ale zajtra zostanem pekne doma...

blanka.k
25. jan 2010

Holky, moc vám gratuluju ke zkouškám a u těch zbývajícíh držím palce, ať je taky zvládnete. 😉
Nikka - tak pěkně lež, a ať tě hlavně ta horečka pustí, a na kašel doporučuji jitrocelový sirup, na to, že je to lék, tak je to hrozně dobrý, slaďoučký, proč takových léků není víc? 😀

xxx.klarka
25. jan 2010

blani a jaký máš ten sirup?? Mě přítel koupil minule jitrocelový s medem a mateřídouškou, ten byl výbornej. Ale já si pak koupila taky jitrocelový, ale od jiné značky a s mátou a byl tak hnusnej, že jsme ho vyhodila, jinak bych šla asi blindit po něm . . 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre