• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Blani
já bych si stáli pro první týdny ten molitan a jde vyprat na víc stupňů i v pračce
25. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka tak bez lehátka jako to bývalo kdysi, plenku na spodek vany a hotovo
25. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame latkove :slight_smile:
25. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - to nechci, já bych to mimčo v rukách neudržela dlouho :frowning2: No vuidíme, nakonec to není taková investice, jedno z nich obejdnám a pokud to nebude ok, koupím druhé :wink:
25. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som akurát premýšlala nad tými podložkami do vaničiek, ale asi kúpime plastovú...
Inak pridala som nejaké fotky do albumu :wink:

No u nás tiež boli v tride baby čo porodili a museli na prednášky, tak vačšinou chodili s kamoškami alebo maminami, v aute nakojili a potom spolužiačka išla na prednášku a jej kamoška alebo mamina sa zatial prechádzali vonku :slight_smile:
A dnes som obajvila super kočík, nieje ani drahy a je super, len ho musia objednať, takže tak o mesiac asi bude :sunglasses: Už sa tešííím!!! a našla som super obchod s tehu vecami, inak vy ste na tom ako s oblečením? kolko vás vyšli napr. tehu rifle?
25. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké kupujete plienky? jednotky či dvojky? ja rozmyšlam, že do porodnice (menší balik) jednotiek a velky balik 2.. o pamperskach hovorím..
25. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemryka a jaký kočárek? těhu rifle mě stály 1300,-, ale jdou z nich udělat i 3/4 kalhoty. akorát si chci objednat ještě nějaké plátěné kalhoty na jaro, v riflích se jinak upeču
bibi do porodnice by ti měly stačit jedničky
25. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujem uz ze ste mi poradii..ale radsej idem lekarovy aby som si bola ista ... :frowning2:
25. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som našla 2 pampers Giant pack (108 ks) za 14,50 Eur..to je dobra cena, nie?
25. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja beriem 1ky- to sú tie new born baby, a to je do 5kg, tak to bude stačiť, aspoň podla mna, inak čo hovoríte na tie kamilkové, podla vás sú dobre aj pre novorodencov? nemá s tým niekto skúsenosť?
25. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan to ani neznám tu značku :sweat_smile: pokud nepotřebuješ nafukovací kola a líbí se ti. jen bych si přečetla nějaké recenze
25. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:no koukala jsme na něj ve Futuru, jen mi přijde pidi, ale napsala jsem kámošce co je prodává at mi k tomu něco více řekne :grinning:
25. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to kočíky zn. Dema, kombinovaný a dá sa k nemu dokúpiť autosedačka takže celá by mato vyšlo nejakých 340 euro. Je červený, v predajni som skúšala autosedačka je odlahčená je lahučká naozaj :wink:
Ano aj ja som tie rifle pozerala za 40 euro to je nejakých 1200Sk
25. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan a kde ve Futuru mají kočárky? chicco tam zrušili a o ničem jiném nevím nebo jsem slepá
25. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemryka pěkný, podobný jako máme my
25. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:no mají tam kočárky a vše možné na mimi, nevím jak se to jmenuje ale je to naproti vstupu do Tesca, velká hračkárna a tam mají ty kočárky a vše pro mimi
25. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani-oni ty látkové je jich asi vícero typů..já měla dva a jedno teda klouzalo a druhé ne - to, které neklouzalo,bylo na konci jakoby vyvýšené..Jo- a používali jsme to opravdu dlouho, skoro do 8 nebo 9 měsíců, malý seděl dost pozdě.cos e naopak neosvědčilo vlbec, bylo to plastové sedátko do vany,ale to je už jiné téma :wink:
25. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, ano? ,mne sa velmi páčil, a bol velmi dobrý, lahučký a dobre sa sním manipulovalo, a Dema je tuším česká značka, niesu žiadne japonské výrobky :grinning:
25. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mojkocik.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=109
ešte nad týmto rozmýšľame, lebo tá pani hovorila, že vie objednať ak jej poviem čo chceme, a túto značku Baby smile,tam mala, tak uvodíme, len tento som len na nete videla, takže ešte sa rozhodujeme :wink:
25. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi
určitě jedničky pampersky,ty jsme pro Tomáška mpoužívali docela dlouho,než jsme přšli na dvojky- ony by protékali kolem nožiček,kdyby byly zbytečně velké,ale zase záleží,jaké bude mimi,TOmík byl a je štíhlík,ale zato synovec byl silný už od narození a jedničky skoro nevyužili :wink:
25. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemryka ten první je hezčí, teda aspoň mě se líbí více
medan jo aha, Pompo myslíš. tam jsem se teda po kočárcích nedívala
25. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka teď mě tak napadlo, prala jsi tu hrací deku před prvním použitím?
25. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, aj mne sa páči asi ten najviac...ale stále váham, už si radšej nič nebudem pozerať :grinning:
Ok, idem ešte trochu upratať a do sprchy, prajem vám ešte pekný večer :wink:
25. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem včera taky objednávala z netu plno věcí - na rajmaminek.cz , mají tam teď slevy hlavně na výrobky od Aventu, tak jsem se rozšoupla, doufám, že pošlou všechno..
Nevíte o někom, kdo má zkušenost s touhle Flexi vaničkou http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=1761937 ?
25. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus
ano,prala jsem jí před prvním užitím (v pračce v Lovele s dvojitým mácháním a na nejméně otáček) a pak ještě několikrát,včetně všech hraček a tu hrazdu ve vaně ve vodě s Lovelou a pořádně osprchovala,aby tam ta Lovela nezůstala,když to vše žužlá mimi. paka jsem jí přehodila přes sušák na prádlo a uschla celkem rychle .....ale prala jsem všechny textilní hračky,než jsem je Tomáškovi dala...
25. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak jsem dneska byla poprvé na těhu cvičení a jsem dobitá jak pes :sweat_smile:
Minulý týden jsem objednala přes tu poukázku z Prenatal boxu monitor Babysence a už ho mám od rána doma, byla to taková rychlovka, že jsem to nečekala :wink:
25. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka když my nemáme takovou pračku kde jde nastavit dvojité máchání a málo otáček. no nějak to vymyslím. a ty hračky jsi taky prala v pračce nebo jen v rukách? třeba tu housenku co mám od Lamaze tak nevím jestli oprat aby pak nepřestala hrát
mishu, ještěže jsi mi to připoměla, já tu poukazku mám taky. a to jsi objednávala tak, že si poslala ten ústrižek nebo přes net?
25. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:poslala jsem ten ústřižek obyč. v obálce :wink: Já četla někde na MK, že to trvá dlouho než přijde tak jsem to zkusila...
25. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok