• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Mishu a už si ten monitor zkoušela? mě by měl přijít do pátka,tak jsme zvědavá...

Adus
a nejde ti ani nechat to na těch 30°C vyprat a pak znovu zapnout pračku program jen máchání znovu? a nebo úplně vypnout ždímání a nechat nad vanou vykapat... ty hračky taky v pračce,dokonce jsem vyprala i tu kostku od Taf toys a ta má v tom srdíčku hrací strojek a po uschnutí hrál dál :wink: myslim že v tom míčku je jen hrací strojek a ten můžeš vyndat a pak tam zase dát,když se bojíš,taky to tak udělám...
25. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka: nevím jak vyzkoušet, děti nevedem :sweat_smile:
25. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan my zvazujeme jestli koupit Epiro GT nebo Tako jumper x :slight_smile:
ad prani hracek, co pujde urcite vyperu v pracce v detskem prasku na prani jak rikala zdenca a kousatka apod pokud je mozne vyvarim. Zatim ale moc hracek nemame, ani jich moc kupovat nebudeme, maly urcite dostane neco od znamych a od rodiny a zase nechci aby byl zahlcen hrackama a pak nevedel, se kterou si hrat první...
Holky taky vam vecer tak blbne kun???
25. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adel blbne :angry:
25. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: , tak ještě jeden den a čeká mě kontrola u lékaře a konečně budu vědět výsledky z té cukrovky, ach jo
26. jan 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano holky.
Chystate se na predporodni kurz se svyma drahyma polovickama?
26. jan 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
zdenka no nějak to s tím praním budu muset vymyslet. na těch hračkách z té hrazdičky je napsané, že se nemají prát vůbec
adelka kousátka by se vyvařovat neměla, stačí opláchnout teplou vodou a dětským mýdlem. teda aspoň tak to na nich píšou. a na předporodní kurz se chystám i s manželem, jen teda nevím jestli ho k tomu dokopu :sweat_smile:
medan taky mám zítra kontrolu a jdu na cukr
26. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadus prave, na nekterych hrackach je primo napsane, ze se nesmi vyvarovat ty vyvarovat nebudu :slight_smile:
ve kterem tydnu se chodi na ty kurzy? abych neco nepromeskala :sweat_smile:
26. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Holky, je nějaká speciální připrava před tím testem na cukr? Mě jen objednali, ale nic mi neřekli.
26. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka záleží kam na ten kurz chceš jít. porodnice ty kurzy mívají třeba až od 30tt. já budu chodit do kurzu k PA a tam se můžu chodit od 25tt
luciik každá dr to má jinak. já před testem nesmím 12hodin jíst, můžu pít pouze holou vodu. a během testu taky jenom vodu
26. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus a ty jdeš kam na ten test? já jdu do fakultky
26. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik já jdu k svojí dr
26. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

luciik, mne sestricka povedala ze nesmiem jest 12hodin (mne to vychadzalo od 18:00) pred testom a pit mozem len cistu vodu a to len do 00:00

u nas sa chodi na predporodnu pripravu zhruba od 30tt

ja som hryzatka umyvala v teplej vode a mydlom

baby tie co mate uz deti a mate hryzatka, budete pouzivat aj tie co malo prve dietatko ci kupujete uplne nove?
26. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak to tam asi ještě zavolám, jsem taky trouba, že jsem se nezeptala hned :angry:
26. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luciik a sestricka ti nic nepovedala :confused: ?
26. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michi, vůbec nic. Byl tam šílený rachot, u nás to dělají v obděrovém centru a je tam strašně moc lidí. Ale teď mě napadlo, že tam byla kamarádka, tak se jí na to zeptám :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je cudne, ale ako prvorodicku ta mala informovat, ale je dobre ze sa mas koho spytat :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, ještě, že tak, jdu na to příští týden a už teď mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manžel byl teď ráno pro kočárek, tak mi volá co prý za to dostane. mu říkám, že pomazlení :dizzy_face: a on prý to je všechno? tak mu říkám, že jako bonus se mnou bude chodit na předporodní kurzy :sweat_smile: a bylo ticho :grinning:
26. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:ty mu dáváš :grinning:
26. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan když jsme tvořili náš výplod lásky taky u toho byl :grinning:
26. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
aadus:ještě máte doma dusno? :sweat_smile:
26. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu už nééé :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, mne taky nic nerekli.... jen jsem dostala papir a doktorka mi rekla jestli chcete tak tam jdete :sweat_smile: myslim, ze nejaka extra priprava byt nemusi, jen proste nesmis nic jist ani pit v den OGTT
aadus ten mantinel je hezky my mame tento http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1513415 a ta barvicka je trosku svetlejsi, strasne moc se mi libi :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky:slight_smile:

začali mi praskat a loupat se bradavky, obyč krém na to nepomáhá, myslíte že mi pomůže ten bepanthen? Nebo máte nějakou lepší radu??
26. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko mne to tady delalo, ale pomaha mi olejicek od Hippu :slight_smile: vyzkousej klidne i ten bepanthen, myslim, ze pomuze cokoli jen to musis natirat castej.
26. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka na ten jsem se taky dívala :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
holky kdy zacnete pro prcka prát? ja jsem jeste ani tu lovelu nekoupila.
26. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem dneska nějaká dobitá :frowning2: asi z toho plavání :wink:
A to musím ještě do práce podepsat daň.přiznání :pensive:
26. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok