Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
26. jan 2010

klarko já taky olejíček Hipp + rakytníkový balzám. teď mažu preventivně
adelka já taky ještě nemám Lovelu koupenou. a začnu prát v březnu

aaadus
26. jan 2010

mishu jj, ze začátku je to cvičení únavné když člověk tak dlouho nic neděla. ale vždy se na něj strašně těším a začala jsem cvičit i doma, nějak mi ten pohyb chybí - na to že jsem pěkně líná 😅

adelka89
26. jan 2010

ja bych to taky videla na brezen, az bude trosku teplej... ono se to nezda,ale kdyz budu prat zavinky, rychlozavinky, decky perinky atd tak se to fakt docela protahne a jeste to zehleni ... 😅 snad se maly na svet nebude drat o moc driv 😀

aaadus
26. jan 2010

taky jsem nad tím uvažovala že bude docela hodně toho velkého prádla, o plínkách raději nemluvím, ale ty se budou aspoň dobře žehlit 😅 já mám zavinovačka a tam je psané, že nesmí prát. bude stačit když ji vyperu v rukách?

zdenkapo
26. jan 2010

Adus,
tak to píšou skoro na všech hračkách,ale sama paní prodávájící mi tenkrát řikala,že normálka na 30 se to do pračky dává ale na míň otáček,nebo bez ždímání,přeci nedám miminu žužlat něco,co se předtim válelo bůhví kde...

Adelka,
teď na žádný kurz nejdu-nic mi to nedalo, ale při TOmáškovi jsme se do porodky na to museli registrovat od 20tt a pak se chodilo nějak od 24tt každé 3 týdny 3x

Medan
nějak to musim zkusit,než se Anička narodí,abych věděla,že je to funkční,asi na to položim TOmáška,ale nevim kolik kilo na to může nejvíc položit

mishutka
26. jan 2010

Já budu prát až sleze to svinstvo 😀 a mě se zlepší nálada 😉
Včera nám paní na cvičená říkala(včera byla druhá lekce, já jsem první prošvihla),že paní co byla cvičit minule už nepřijde protože byla na kontrole a tam ji zjistili že se dítěti špatně vyvíjí srdce tak už musela jít rodit 😕

Takže doufejme, že nás nepotká šok s předčasným a neplanovaným porodem 😅

aaadus
26. jan 2010

zdenka asi to zkusím vydrchlit v rukách v tekuté lovele a pak to hodně propláchnu čistou vodou. bych nerada zničila hračku za 500,-, to by mě kleplo

aaadus
26. jan 2010

mishu to je smutné ☹ já věřím, že když jsem byla ve 20tt na echu a tam bylo všechno v nejlepším pořádku, že to tak už zůstane 😉

xxx.klarka
26. jan 2010

adelka, děkuju, zkusím. Mám teď takové období že mi bradavky se furt scvrkavají a bolí jako blázen!! ☹
jinak abych řekla pravdu, já už peru 🙂 včera jsem i žehlila první várku.

aaadus, děkuju. Ten rakytníkový balzám ani neznám, slyím prvně🙂

mishutka
26. jan 2010

aaadus:tak já doufám, že když mě nic nebolí a ani netrápí tak je vše O.K. 😉

adelka89
26. jan 2010

klarko ja mam taky takovy pocit a boli to jak cert, fakt neprijemne.
Holky ja bych tu sedela do vecera, musim se jit vrhnout na to uceni, maly se mi v brisku mrvi o stosest tak jsem zvedava jak dlouho se vydrzime ucit, pravdepodobne me tu mate za chvilku zas 😀

zdenkapo
26. jan 2010

Adus
jak chceš,ale já peru fakt všechny tyhle hračky v pračce a nic s nima není,ani ztráta barvy ani žmolky nic a to peru o dražší hračky, i aktivního slona od nattou tohoto http://www.babybaby.cz/hracky-a-hrani-velke-ply..., myslm,že v ruce se to tak nevypere,je to má zkušenost tak já budu dál prát v pračce 😉

Mishutka
tak to je hrůza a v jakém asi byla tt?

xxx.klarka
26. jan 2010

adelka, tak pevné nervy při učení🙂 ....

adelka89
26. jan 2010

diky Klarko 🙂

aaadus
26. jan 2010

adelka mně by se taky nechtělo učit 😅
zdenka ještě zkusím někde pohledat návod od pračky jestli tam není nějaký šetrný program

bibi13
26. jan 2010

ahojte.. ja som si bola dnes pre vysledky z toho glukozového testu.. doktorka bola zlata..🙂.. všetko v najlepšom poriadku.. pozerala mi na nohy, či nemám krčové žili.. potom zhodnotila, že mám nohy ako srnka a ja som s v duchu pomyslela "ešte že som si včera oholila nohy".. 😀 😀 😀
takže tie plienky kupim pár jednotiek a velké balenie dvojok.. keby boli dvojky malé, tak dokupim jednotky a je..
chcela som sa spýtať: budete prať aj poštarik a prikrývku alebo len povlečenie?

mishutka
26. jan 2010

aaadus:já nevím jestli se na to cvičení mám těšit nebo né 😉 tam jsou samé asi vysokoškol. a chytré jak rádio 😅
Bavili jsme se tam o tom že máme hodně pít atd. a ony hned, že mám colu, že to není dobrý 😅 Ale já piju celý den čaje nebo ochuc. magnézii tak trošku coly beru jako zpestření... A pak taky, že by těhu neměli moc přibírat, jenže vono se to mluví když byly všechny jak proutek 😕

aaadus
26. jan 2010

mishu se na ně vyprdni. nic se nemá přehánět, colu jsem pila hned od začátku na nevolnosti. a ony ty nabrané kila za tebe shazovat nebudou tak jim je potom prd kolik jsi přibrala. mně připadá přehnané, když se někdo i v těhotenství hlídá, aby moc nepřibral. jsem někde četla, že v posledních tt je denní příjem nějaký 12000 kJ. když si vezmu, že jak jsem držela dietu, tak byl denní příjem 5000-6000 kJ. trošku rozdíl a myslím si, že když se pořádně nenajíš tak se během a po porodu rychle vyčerpáš, protože tělo nebude mít z čeho brát

zdenkapo
26. jan 2010

Adus
zkus a neboj se toho,v ruce bys to prala i víc jak na 30 a jedině se to může ničim vysokými otáčkami,což se zredukuje až to vyhledáš 😉

Holky
prosim o radu, potřebuju odeslat poštou balík na dobírku,nikdy jsem takto neposílala,tak navim,jaký je postup. Chci to na podací lístek a co mám ještě na poště vyplnit a kolik to stojí navíc,abych příjemce informovala?

aaadus
26. jan 2010

zdenka a nemusí se ještě vyplnit nějaká složenka? a ceník by měl být na stránkách pošty

zdenkapo
26. jan 2010

Adus no právě to nevim a na stránkách je psáno,že dobírka 12,-Kč a k tomu nějaký poplatek ještě,uf,tak musim hledat

aaadus
26. jan 2010
xxx.klarka
26. jan 2010

zdenka, musíš vyplnit i složenku, buď A že ti prachy paj pošlou složenkou, nebo červenou a to by ti prachy přišli na účet. Buď napíšeš částku co chceš+poštovné (zaleží kdo to poštovné platí). A ten podací lístek taky 100% vyplnit.

xxx.klarka
26. jan 2010

zdenka, a kdyby jsi chtěla tu červenou na účet, tak koukni aby tam bylo že je dobírková, ta druhá je k ničemu

zdenkapo
26. jan 2010

Klarko
díky.tak podací lístek vyplňuju vždycky a k tomu teda musim na poště vyplnit a dát spolu s balíkem na přepážku ještě složenku-chci to na účet,takže nějakou tu červenou... a chci,aby poštovné i tu dobírku a veškeré náklady platil ten kupující,takže to mám na tu složenku napsat částku,kterou chci na ten účet dohromady i stěmi náklady na poslání,nebo se to píše někde zvlášť?
a kolik teda budu platit to poštovné navíc- za dobírku jsem našla 12,-Kč a něco asi budou chtít za tu složenku ne?

Adus
tam to ale není na dobírku

xxx.klarka
26. jan 2010

zdenka, jo tak musíš vyplnit červenou složenku dobírkovou, tak napíšeš částku kterou chceš at přijde na účet a někam to poštovné co bude platit ona, ale to podle mě dopíší oni. Já to nikdy neposílala, ale ptala jsem se na to teď kamarádky co dělá na pšooště. Za tu složenku budeš myslím platit, mělo by se za ní platit 20kč myslím.

zdenkapo
26. jan 2010

Klarka
ty jo 😀 tak to snad zvládnu,a je fakt,že dopředu nemůžu vědět,koli to poštovné bude,tak to ani vyplnit nemůžu,tak by to měla na přepážce dopsat a já bych neměla platit nic

lucik...
26. jan 2010

ahojky 🙂

zdeni to zvládneš, kdyžtak ti snad na poště pomůžou 😵 😵

zdenkapo
26. jan 2010

lucik
no jo no,to jsou ty úředníci,jdou na jiný úřad a jsou zraceni 😀 jj,tak huba mi nenarostla pro nic za nic,že? 😀 jen jsem chtěla vědět o kolik se to poštovné navýší,ale to asi nezjistim předem...

blanka.k
26. jan 2010

Ahoj,
Adel - já se chustám na předporodní kurz přímo do porodnice, ale je to taková rychlovka, spíš co vše ti tam nabízí a je v ceně, co si můžeš připlatit a pak rcyhlokurz o porodu 😉 jdu za měsíc, dřív neberou. a jdu samo i s M. 😉
A budete kupovat tu Lovelu? Myslím, že na MK na ní je tu diskuze abylo tam dost nespokojených, ještě zkusím pohledat.
Bibi - gratulace k výsledkům 😉
Jsem dnes chtěla jít k mudr, sice se v noci už tak nedusím, ale stěhuje se to níže do hrudnníku a začínám kašlat, což je pro malýho taky super, už vím co to je, když vás kope mimčo celý den ☹ Moc se mu to nelíbí....jenže podle netu by mi měli dnes přivézt balík z pošty, tak jsem doma, protože jinak nevím,jak bych těžký krám táhla 1,5km z pošty sama ☹ Balík nikde a mudr. končí za 20 min. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre