Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
26. jan 2010

lucik, my budeme mať tiež kolísku-ešte po mojom mm- a on keď bol mimino tak v nej bol myslím tak cca 3 mesiace a potom bol v normálnej postieľke

aaadus
26. jan 2010

zuzul křeče nemám, neporadím
lucik to nevím jak dlouho tam může být. záleží jak velká ta kolíbka je a jak je hluboká. ale myslím, že do 6m by tam mohlo dítko vydržet. teda pokud už ti nebude sedět

mishah
26. jan 2010

Ahojky 😉 Tak u nás konečně slunečný den, nicméně mrazivě mrazivý ☹
Lucik,my máme kolíbku scarlett a dítko se tam do půl roku vejde, pak už se stejně začně stavět atd..Je fakt supr 😉
zdeni: to je vtipné,já totiž zrovna včera taky poprvé v životě posílala balík na dobírku 😎a paní na poště mi všechno naštěstí poradila,je to tak,ja psala Klárka.Jen mi teda nenabídla tu možnost na účet,ale neva, pošťačka to donese až domů 😉Jo a poštovné vyšlo místo max.80 necelých 120, takže dražší to bylo-balík měl přes 4 kila.

lucik...
26. jan 2010

ta kolébka je velká, je ještě po mě a po bráchovi 😵 😵 😵 Spíš se bojim aby se nějak moc nevrtělo a "nepřevrhlo" jí.. No uvidíme 😉

lucik...
26. jan 2010

mishah děkuju 😉 Tak snad mi můj plán vyjde 😀

kajamatus
26. jan 2010

Ahojky , davno som sa neozvala, ale snazim sa Vas priebezne citat 🙂 .

K praniu hraciek urcite ano, a aste je dobre dat ich do mrazaka na 12hodin, znicia sa vsetky pliagy.Teraz ked po nociach mrzne treba vystrcit na noc von, my praktizujeme, pretoze ani do velkeho mrazaka by sme to nepopchali tolko toho mame. 😉

O prani veciciek pre mimi uz uvazujem, lebo Matulo sa narodil v 36t.t, tak pre istotu. Dokonca kamoska porodila v 6 mesiaci a aj tu na MK ked citam o predcastniatkach, mozne je vsetko. No dufam, ze vsetky nase deticky si pockaju na ten spravny cas a neprekvapia.

ja na cvicenie pre tehulky chodim 1x tyz.a je to super, pri pohodovej muzicke sa ponatahujeme, pocvicime na fit lopte a aj na zemi sa povalame ako male koritnacky. Porodna asistentka co nas precvicuje pracuje v porodnici, kde budem rodit a vela pikosiek a novosti nam porozprava, ja som sice asi jedina druhorodicka co chodim , ale pri prvom som bola na rizikovom pre placentu previa- vcestnu, takze som mala kludovy rezim a planovany cisarsky.

miladkad
26. jan 2010

lucik: záleží, aká dlhá je tá kolíska. my sme mali pri Matejovi tak do tých piatych, šiestych mesiacov a on v 6. mesiaci meral 70 cm a potom začal byť živší, takže sme prešli na postieľku

aaadus
26. jan 2010

lucik taky mám kolébku po mě a po bráchovi 🙂 a vydrželi jsme v ní do 3m. a houpání se dá zarazit kolíkem tak by se to nemělo převrhnout jestli máš taky tak
kajamatus jako než to vyperu tak dát do mrazu nebo nejdříve vyprat a pak dát do mrazu?

lucik...
26. jan 2010

aaadus to nevím jestli tam je kolík 😀 Ale určitě se tam dá dát něco jiného, to mě nenapadlo 😀

lucik...
26. jan 2010

Právě si dávám horkou čokoládu a Milu.. Mnam mnam 😵 😵 😵

zzuzullka
26. jan 2010

lucik, teda to nie je pekné od teba, takto mi robiť chuť keď ja doma nemám ani kúsok horkej čokolády ☹ rýchlo ju zahoď 😀

miladkad
26. jan 2010

niekto tiež horkú čoko, to aj ja teraz ládujem 😉

lucik...
26. jan 2010

zzuzul dobře, už sem jí vypila 😀

aaadus
26. jan 2010

tam je zima venku, jsem byla na poště pro balík a zmrzlá jsem jak rampouch. nechce mi někdo přijít zatopit?

zzuzullka
26. jan 2010

lucik, no aspoň že tak 😀
adus, my máme doma krásne teplúčko, môžeš prísť a urobím ti aj teplý čaj 🙂

aaadus
26. jan 2010

jakto, že někomu v albu nechají fotku psa a mně ji vždycky smažou? 😠

aaadus
26. jan 2010

zuzul než bych dojela, zmrznu úplně 😅

budete si kupovat nějaké spešl křeslo, kde budete kojit? já nad tím pořád uvažuju, jestli by se využilo i do budoucna kdyby se koupilo. se mi líbí toto:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1011...

vladkaz1
26. jan 2010

aduska ja mam to kreslo doma len bez toho na nozicky ,dobre sa tam sedi ,este ho mam aj v bielej kedze mam bielu sedacku

miladkad
26. jan 2010

ja som kojila skôr v ľahu na boku, inak aj mne sa to kresielko páči, hlavne že má opierku a vyložiť si nohy, juj, super predstava

blanka.k
26. jan 2010

Ahoj,
tak jsem zpět od mudr, málem jsem tam nedošla, bleeee, tak ordinovala nějaká její kolegyně, tak jsem jí popsala, co mě trápí, a když sjem řekla, že jsem těhu, tak prý mi ATB napsat nemůže, že mám ležet a pít čaj... tak jsem jí říkala, že to dělám už 4 dny a je mi akorát hůř, z lékárny mám kapky do nosu, sirup na kašel, pastilky do krku a prd... tak mi napsala tablety Mucosolvanu na odkašlávání. Tak snad to zabere, jdu asi spát, fakt jsem sotva dolezla, se to se mnou venku nějak motalo, teď dýchat nosem mi nejde ani v klidu, natož v chůzi, tak jsem šla, přes pusu šátek a ještě ruku v rukavici, lidi se na mě tak divně dívali 😅 🤐 🤐
Luci - my taky měli doma kolíbku a zaráželo se to nějakým kolíkem 😉 Ale jinak, tokud se ti tam dítko vleze, tak proč ne 😉 Sousedka má taky nějakou půjčenou, al emyslím říkala, že je to tak na 3 měsíce...
Adus - máme hodně podobné křeslo v ložnici u knohovny, takový čtenářský koutek (no, kdiyž je ted spíš plný prádla na vyžehlení 😅 ) a je super, že je takové "houpací" trochu prostě pruží, našemu tátovi se to hrozně líbilo, když ho zkoušel 😀

bibi13
26. jan 2010

aaadus, my máme takéto kreslo v obyvačke..🙂.. super sa na nom sedí.. a tiež rozmyšlam, že ho dám do izby na kojenie.. ale zase mi bude chýbať v obyvačke

kajamatus
26. jan 2010

adus ja to s pranim a mrazenim striedam v lete periem a v zime dam vymrznut, ale take funglace by som asi najskor dala vymrznut a potom oprat 😉 ono v zime to schne dlho a ani drobec nevydrzi sa pozerat na hracky ak su na susiaku.

Doperucujem aj hrazdicku dat vymrznut a vyprat este pred prvym pouzivanim, lebo je to krasne farebne a napustene kade cim.

Ja som kojila v leze dost dlho a v noci to bola pohodicka. Na zaciatku papaval 20-25min. no postupne sa to skratilo na 10min. a to v sede islo uz v poho. takze ziadne kreslo sme namali.

lucik...
26. jan 2010

my budeme kupovat toto, chci to už dlouho a teď jsem manžu konečně ukecala, že se mi na tom bude dobře kojit 😀
http://www.sakypaky.cz/pytle-v.htm

mishah
26. jan 2010

aduš:přesně takové křeslo(jen teda modré z Idea) mám doma a kupovali jsme ho, když jsem čekala malého,na kojení se mi opravdu osvědčilo,navíc, manžel v něm malého choval a ono se pěkně pohupuje,takže opravdu jsme s ním byli spokojenía hodlám ho zas takto využívat...Pak teda asi půjde pry protože máme bohužel malý byteček 😉 ☹

vladkaz1
26. jan 2010

baby tak zajtra idem na to sno neviem uz vydrzat tak drzte palce ... som zvedava ci potvrdi toho chlapca 😀
A mala ma uz doma postel ,len nemame este madrac

mishah
26. jan 2010

lucik:to vypadá dobře,jen by to asi chtělo vyzkoušet,ať si máš čím podepřít ruku 😉 (mimčo se docela pronese při kojení..,teda mi to aspoň přišlo pohodlnější...)
kaja:taky jsem kojila i vleže,hlavně ale v noci,přes den tolik ne... 😉a v noci to byla fakt pohoda,hlavně Lukášek odmítal úplně přes noc postýlku,takže nakonec spal do půl roku s námi a myslím,že i pro mě to bylo lepší(po císaři to vstávání z postele teda nic moc☹(Mmch. se naučil krásně spát sám, od í měsíců spal celou noc ve svém pokojíčku. 😉 takže osobně se spaní s miminkem nebojím a ani u druhého to lámat nebudu 🙂 I když bych se určitě nebránila, kdyby spalo celou noc 😀

blanka.k
26. jan 2010

Lucik - na to jsem koukala tady, otevřeli tu s těma pytlama nový obchod, ale ceny jsem neviděla, líbil by s emi kožený čerevná do obýváku, protože máme jen sedačku a k tomu velký taburet na nohy, sice se na ni vejde 7 lidí, ale říkala, jsem si, že ještě pořídit ten pytel. Klasické křeslo by se nám tam tak nehodilo, 😉
V ložnici mám asi toto křeslo, teda vypadá tak, ale přijde mi, že naše stálo víc, že tohle je to , co "nepruží" 😅 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5007... 😉

vladkaz1
26. jan 2010

blanka my mame presne toto co si hodila ,,neviem co stalo lebo sme ho dostali ale urcite viacej a pruzi 😉

lucik...
26. jan 2010

mishah známý to mají a je to super, dá se to krásně vytvarovat jak potřebuješ a je to dost velké, takže se na tom dá i ležet 😉 A kdybych si neměla kde podepřít ruku, tak mi pomůže kojící polštář 😵

blanka.k
26. jan 2010

Vladka - já si právě jsem jistá, že měli nějaké levnější co nepružilo a asi za 1290,- pružící, že rozhodně stálo přes 1000,- ale už je to pár let, co jsem ho kupovali, takže možná už ho neděají.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre