Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
26. jan 2010

anty 😝 😀

adus, praveze je nas tam dost len viacere sem uz ani len nepridu alebo len velmi malinko, no mozno ked nastupia na MD tak bude viacej casu

xxx.klarka
26. jan 2010

lucik... , aha, tak to je docela nepříjemné no. To bych se asi taky bála.

antynka1
26. jan 2010

Lucík - tak to já měla to samý, dokud nebyl problém byla dobrá, ale jakmile nějaké potíže nastaly, tak by mě nejraději už neviděla a přestala se o mě zajímat a začala se chovat jako kráva.....

lucik...
26. jan 2010

anty no já žádné problémy nikdy neměla a ani nemám (ťuk ťuk) takže sem byla vždycky spokojená 😀 Ale tak stejnak má člověk strach že jo.. Je sice pravda, že u každého dr. se najde asi nějaký pacient který je nespokojený, tak to může být náhoda, ale přeci jen.. No každopádně když mě ta dr. nevezme tak tam stejně budu chodit dál

antynka1
26. jan 2010

Lucik - úplně to chápu, chceme mít tu nejlepší možnou péči 🙂 No hlavně, že tě aslepoň nenervuje jako ta má bývalá.
Tak ti budu držet palce 🙂

bibi13
26. jan 2010

mishah, aaadus ja to zase tak tragicky nevidím.. viem, že mi bude luto odísť po roku od babatka ale aj tak.. bola by som blbá, keby som si taku prácu nechala ujsť a mám to do práce 5 min autom.. takže keby niečo, tak si odbehnem..

inak s tým krbom to mám podobne a tiež neviem ako to riešiť.. ale najviac sa mi pozdava to učenie od malička, že pali.. 😀

lucik...
26. jan 2010

bibi přesně, pálí a když si sáhne, ještě dostane na prdel 😀 😀 😀

anty děkuju 😉 Zase tchýně furt řiká že tam chodí spousta jejích známých a nemůžou si jí vynachválit, tak těžko říct 😒

antynka1
26. jan 2010

Ještě k tomu krbu - také se mi zdá nejlepší varianta učit od malička... Ale zase malou nebudu moci spustit z očí, aby si třeba při hraní neublížila......

lucik...
26. jan 2010

anty na druhou stranu příští zimu se ještě moc plazit nebudou, to jim bude půl roku a tu další zimu už jim bude rok a půl tak by mohli pochopit že to prostě "pálí"

doli1
26. jan 2010

vim že je drsný co ted řeknu ale je to tak.dokud se dítě nepopálí tak to nepochopí a potom věřte že už to znova neudělá a lákat ho to nebude.
šimi se popálil omylem prostě shoda náhod,nevypočitatelný dítě a od té doby stačí říct pálí a je respekt.

lucik...
26. jan 2010

doli neni to drsný, je to pravda 😉 😉 😉 Ono bude stačit je nechat sáhnout třeba jen na tu kliku, nespáli se o ní ale horká je dost 😉

doli1
26. jan 2010

dá se to naučit ale stejně je furt strach kdy to vyzkouší 😖 jak to zkusí jednou znovu už nee

lucik...
26. jan 2010

doli no obávám se aby si to nechtěla vyzkoušet v létě a zjistí že kecáme, že to nepálí 😀 😀 😀

zzuzullka
26. jan 2010

no teda vy ste toho zasa popísali a to som tu nebola len pár hodín.inak pozerám že sme sa pekne rozrástli a je nás už pekná kopa 🙂 žeby nejaký tehotenský vírus 😀

a s tou prácou- tiež by som chcela ísť tak cca po roku do práce

antynka1
26. jan 2010

Tak to já do práce rozhodně chvátat nebudu, chci si mateřství užít a poku to budeme zvládat finančně, tak nevidím sebemenší důvod.

lucik...
26. jan 2010

anty asi tak 😵 😵 😵

zzuzullka
26. jan 2010

to ja sa teším keď budem pracovať lebo doma je to strašné. som už vyše roka doma nezamestnaná a už mi to lezie pekne na nervy. by som šla aj záchody niekde umývať keby ma niekam zobrali

antynka1
26. jan 2010

Tak to já makám už bez přestávky přes 10 let.... Takže se na pauzu těším 🙂

doli1
26. jan 2010

mateřská vážně leze na mozek na to se připravte.nejlepší je jednou týdně někam vypadnout i třeba na nákupi ale bez dětí.je to fakt super odreagování aspon jednou týdně

zzuzullka
26. jan 2010

ja som skončila bc. práve v tom blbom termíne keď práve vypukla kríza a všade sa hromadne prepúšťalo takže sa mi za celý rok nepodarilo nájsť prácu a ešte tu v našom okrese...možno niekde v bratislave by sa niečo našlo ale tu u nás vôbec nič. ani ako predavačku ma nikde nechceli ☹

lienka1076__2
26. jan 2010

zzuzullka ja som tiež od júna doma, ako som skončila výšku a už ma ide poraziť 😠 . No ak budem mať možnosť, tak určite chcem ísť skôr do práce ako mi skončí materská. No a možno aj budem musieť, kedže manžel dostal k 31.3. výstup. Ak si nenájde nejakú poriadnu prácu, tak budem nútená niekam ísť.

Zajtra o 7:45 ma čaká test na cukrovku, takže sa idem vyspať, lebo už dávno som tak skoro nevstávala. Mám trošku obavy ako to dopadne ☹ a už som aj riadne hladná a smädná. To je hrozné nič nejesť ani nepiť ☹

Tak brúúúú noc. 🙂

adelka89
26. jan 2010

lienka pekne se vyspi 🙂 a zitra hodne stesti na testech 🙂 urcite to doapdne dobre 🙂

adelka89
27. jan 2010

kde jste zenske? 🙂
ja jsem zase v noci nemohla spat a rano me obudila takova bolest zaludku ze jsem musela vstavat...

michalag
autor
27. jan 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂

brrrr tu je zima -17´C 😝

xxx.klarka
27. jan 2010

ahojky🙂

u nás opět svítí sluníčko už od rána, ale zima jako blázen 🤐

Já si užívám malé, poslední dny je víc a víc aktivnější a je to krásný🙂 Už se nemůžu dočkat, už aby byl alespoň duben. 🙂

lolita.9991
27. jan 2010

ahojte zajtra idme na gtt testy na tu cukrovku,to mam ist nalacno,a vecer tiez nemoze jest a od kolkej?

viete mi poradit? diki moc

zdenkapo
27. jan 2010

Ahojte holky

dnes mi pošta doveze ten megabalík,tak se nemůžu dočka a vše se mi bude líbit 😉

Lolita
dle obecných pokynů u nás by se už 12 hodin před testem nemělo jíst,pít,kouřit... ráno po mne chtěli přinést moč ještě...

Holky
je to samozřejmě vaše věc,ale jít po roce do práce je strašně brzo hlavně pro dítě a jednou třeba budete litovat,protože nebudete u toho jak se zdokonaluje v chůzi,u prvních slovíček u těch rychlích pokroků.... tento čas se už nikdy nezopakuje a musim říct,že já jsem doma už přes 4 roky a strašně to utíká... a do školky TOmáška vezmou nejdřív až příští rok a bude mi líto,že s nim nebudu,ale to už vim,že je školka v tomto věku pro něj spíše prospěšná... takže já chci být i s Aničkou do těch 3 let doma...
DOli píše,že je dobré si vyrazit občas bez dětí a má pravdu, s manžou jsme třeba jeli i na nákup bez Tomáška a člověk člověk se zrelaxuje ale stejnak pořád přemýšlí,co asi prcek dělá a jestli se mu něci nestalo 😉

bibi13
27. jan 2010

dobré ranko prajem..🙂

lolita, 12 hod. pred by si nemala jesť ani piť nič sladké.. max. vodu..

ja som nervozna, lebo drobec sa od predvčera vôbec neozyva.. bola som zvyknutá, že večer ožíva teraz nič.. a ked som bola min. týžden doma, tak vystrajal.. a teraz? nič.. sem tam malinký kopanček.. mám si začať robiť starosti alebo má len drobec kludné obdobie?

medan29
27. jan 2010

Dobré ráno, tak jsem dorazila od doktor, dnes to byla jen rychlá prohlídka, tak jsem ani prďolku neviděla, ale říkal až za 3týdny podrobný ultraz., jinak testy na cukrovku a protilátky ok 😀

zdenkapo
27. jan 2010

Medan
blahopřeju... taky mi minule nedělala UTZ a jdu tam 5.2. tak to by mi snad měla dělat utz ve 30tt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre