Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
27. jan 2010

Holky, my máme 2+1 a lehátko jsem využívala i tak opravdu hodně 😉
jo,navíc to FP je docela nepraktické na přemísťování-to chicco má i uši, za které se dá pěkně přenést 😉 dávala jsem to na gauč i na stůl při vaření, malý mě pěkně sledoval..a využívali jsme to do cca 8 měsíců, v 9m jsem ho vracela kamarádce.

blanka.k
27. jan 2010

Holky, kupovali jste něco v obchodě malvik.cz? Oni tam píšou, že doručení poštou na dobírku, atd... já objednámzboží a vybafne na mě PPL 😝 To já nechciiiiii. A dovolat se tam nemůžu :( Tak nevím,jak to s tím doručením mají. Co se stane, když mě PPL nezastihne? Nám teď jiná firma něco doručovala, dovezli to o 2 hod. dřív. Většinou můžu být doma, ale občas musím k doktorům, atd... ☹

mishutka
27. jan 2010

Tak jestli ho koupíme tak taky uvažuju o Chicco.

kacenka24
27. jan 2010

Veď práve, o to ide aj mne, aby mimis so mnou "cestoval" z izby do izby a mala som hlavne istotu, že je v bezpečí. 🙂 Zdeni, ďakujem za upozornenie, samozrejme na žiadnej foto u FP nevidno, že je tá hrazdička vysoko. 😒

lucik...
27. jan 2010

blani když si v košíku tak se tam dá zaškrtnout jaký chceš odběr... A PPL by ti měl zavolat a domluvit se s tebou na čase kdy budeš doma

aaadus
27. jan 2010

Ahoj holky,
jsem zpět z testu na cukrovku. vcelku se to dalo, ze začátku mi to strašně chutnalo, ale po vypití půlky už jsem měla jiný názor 😅 to čekání bylo hrozné. začaly mi těžknout ruky a nohy, nevěděla jsem jak si mám sednout. no a odběry krve to je další kapitola, mám opíchané obě ruky a druhý odběr museli dělat ze zápěstí a teď mě to bolí jak sviňa a modrák bude parádní. ještě jsem mezi tím čekáním měla mít poradnu, ale dr musela odjet k porodu tak musím v pátek do města znovu. no nadšená z toho nejsem, ale co se dá dělat

medan gratuluji k výsledkům 🙂

kacenka já mám taky chicco, je krásně měkounké

a včera manžel dovezl kočárek, hned se musel pochlubit kamarádům, že prý si koupil novou motorku 😀 už jsem ho nafotila, kuk do alba

lucik...
27. jan 2010

ale někdy to dělají a někdy ne..Mě minule volal v 7.30 že přijede kolem 11ty a dnes ráno nevolal a volal v 11 že tu bude za 2minuty jestli tu jsem.. Kdybych doma nebyla tak se s nimi dle mýho dá domluvit na jiném dnu

lucik...
27. jan 2010

aaadus kočár je krásnej

aaadus
27. jan 2010

blanka já jsem z malviku objednávala minulý týden a přes PPL jsem ještě nikdy nic neměla. taky by mě zajímalo, jak se to dělá když ti zavolají a ty nejsi doma, jestli to jde třeba odložit o jeden den

blanka.k
27. jan 2010

Já taky chci lehátko, abych ho mohla furt mít při ruce, třeba když budu umývat chodbu, atd. nebo když dojde návštěva, tak ho hodím na sedačku vedle, cestovní postýlku ale mít nebbudu, tu budeme mít u rodičů.
Právě jsem ho chtěla objednat, ale jestli to dodávají jen PPL, tak mě teda štvou (ještě tam mám asi dalších 10 věcí vč. postýlky) 😒

aaadus
27. jan 2010

lucik díky, furt s ním drandím po obýváku 😀 a než manžel včera zaparkoval auto do zahrady měla jsem ho složený 😀

kacenka24
27. jan 2010

Aaadus, super, Ty už to lehátko máš domka. 🙂 A kočárik je krásny. 🙂 🙂 🙂

ciknori
27. jan 2010

Ahoj 🙂
Blani, já mám s PPL výborné zkušenosti, volají na mobil a domlouvají se.

blanka.k
27. jan 2010

Adus - takže ti to taky hodilo automatikcy PPL a ČP tam na výběr nebyla? Koukala jsem, že mají po republice ve velkých městech sklady, tak přinejhorším by to třeba šlo vyzvednout večer tam... 😖 A podle tohoto http://www.ppl.cz/main.aspx?cls=art&tre_id=8&ar...
Není-li zásilka na první pokus doručitelná, zajistí zasílatel zanechání písemné zprávy o úmyslu zásilku doručit na uvedené adrese doručení a obstará uskutečnění pokusu o doručení ještě jednou následující pracovní den 😉
by to měli ještě zkusit další den 😉 A manžel má dobrou motorku, kolik to žere a kolik má koní pod kapotou, nebo spíš pod korbičou? 😀
Lucik mě to nabízí jen osobní odběr a PPL ☹

mishutka
27. jan 2010

já nechci nic říkat, ale netrvá vám nějak dlouho to doručení věcí??? 😅 Já jenom, že mám vždycky vše max do 3 dnů doma 😉

blanka.k
27. jan 2010

J ještě k tomu Malviku, já mám pocit, že jsem někde viděla, že nad 3000 pošta zdarma (to jsem pak i našla), a nad 5000,- nějaký dárek, ale už to nemůžu najít...možná to bylo v jiném obchodě, a mě do 5000,- chybí 200,-, že bych ještě něco přihodila, ale nějak to teď nemůžu najít, jestli to je fakt 😅

aaadus
27. jan 2010

blanka no já se vsadím, že mi budou volat v pátek jak budu u dr jestli jsem doma. no ale pokud je možné to doručit následující den, neměl by být problém. a myslím, že tam výběr jestli PPL nebo ČP nebyl. no co už, třeba to nějak dorazí. No a motorka bude mít pod korbičkou jenom jednoho koňa a kolik žrát bude, to nevím. doufám, že mu bude stačit mlíko 😀

blanka.k
27. jan 2010

no jo, ale kvalitní mlíko, to taky něco stojjí. 😀
tak jjá objednávám, psala jsem sestřence, prý má s PPL super zkušenosti, že ráno jí vždy volají a dolmuví se jak bude doma. Tak uvidíme.

mishutka
27. jan 2010

Holky a co ještě objednaváté??Jestli mi něco nechybí 😅

mishah
27. jan 2010

možná PPL lepší než ČP...poslední dobou teda nic moc ☹ možná to bude tím,že máme novou pošťačku 😅 😒

mishah
27. jan 2010

sousedka nakupuje jen přes PPL a je spokojená-zavolají a dokonce jí i prozvonili mobilem, aby nebudili malou 😉

aaadus
27. jan 2010

mishu všechno 😀 mně chybí chůvička, monitor dechu, kosmetika, věci do porodnice, vanička a takové ty drobnůstky, kterých je snad nespočítaně. ale to hlavní už mám nebo je to na cestě. jak jsi objednávala ten monitor dechu přes ten slevový kupon, jak je to s reklamací? a odkud ti to posílali?

mishutka
27. jan 2010

Co myslíš s tou reklamací??
Je to z Brna...

aaadus
27. jan 2010

blanka tak se dívám, že si nakonec objednala lehátko Inglesina 🙂 se bude manžel divit 😀

aaadus
27. jan 2010

mishu no kdyby se ti to náhodou posr..lo tak kde to můžeš reklamovat. ale pokud je to z Brna tak je to ok, to bych pak řešila přes bráchu

mishutka
27. jan 2010

Tak to není moc velké a poštou v klidu, tak snad to bude dobrý 😉

blanka.k
27. jan 2010

Adus - já včera říkala, že bychom měli objednat tu postýlku, aby mamka podle ní a výšky naší postele udělala mantinely, nebesa, atd. A že tu ABC design, co jsem oba vybrali, že nemají už nikde. Fakt jsem jí postivě hledala půl dne, prošla kolem 500 odkazů, co mi hodil googlu a nic. A že se mi pak líbí nejvíc ta Inglesina, tak on, ať si ji teda klidně koupím 😀
podle mého seznamu mi chybí: chůvička + monitor dechu (5000,-), vannička + lehátko (cca 500,-) , panenský olej z lékárny (200?) , taška na madlo (500,-), pláštěnka na sporťák (200,-), cestovní postýlka (1800,-), koš na pleny a pak věci pro mě (podprdy, košile,..)) a veškerý textil, ale to bude šít mamka, vč. polštářů s kuličkama, peřinek, zavinovaček, látka už je na cestě ke mě, přísští týden jí to vše vezu.

babara
27. jan 2010

Cauky, tak jsem dnes odvazne vyrazili na urad a na nakup, ale dalo se, tady nejakych -12.

Blani, Ja se narodila ve Valticich a svatbu mela v Lednici, jinak su z Breclavi 😉 nevim, jestli jsme taky nahodou nepocali tam nebo v Pze, sme tam byli zrovna na vikend 🙂
Jinak, lepsi je cibule s medem (zdravejsi), ale ja bych to bohuzel nepozrela, kdyz jsem byla mala, delali mi to 😝 , pritom zvlast oboje miluju.

doli, aaadus, dali jset si do toho napoje citron, nebo jste to zvladly tak? Nevim jestli si mam vzit zitra pulku nebo radsi celej. A du si precist instrukce, jestli jsem se nespletla a muzu jist az do pulnoci...

mishutka
27. jan 2010

Tak mě chybí lehátko na koupání, kosmetika a věci pro mě, hurááááá!!!

Tuhle knihu jsme dostaly na těhu cvičení:
http://www.kocarky-lvicek.cz/Pro-maminky/knihy/...

blanka.k
27. jan 2010

Podle zpráv na ČT bylo u našich minus 26 nebo 27, už si to nepamatuju 😅 fuj.
A mě mudr. med zakázala, že prý to zahleňuje 😖 Ale jinak je med mňam, no co se dá dělat 😅
Tak jsem ještě na Malvíkovi objednala pár blbostí vč.té postýlky a lehátka (viz.album) + nějaké ponožky, chránič matrace,... 😉 Akortá nevím,jak zjistím, že to mají na skladě a že to hned posílají ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre