Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
27. jan 2010

dostihy a sázky, to mě manžel vždycky oškube jak slepici a já se s ním pak nebavím 😀 podnikatel se v něm nezapře

lucik...
27. jan 2010

blani s tím ti neporadím.. My to tam objednali přímo v obchodě, máme to kousek a zrovna všechno na skladě měli, ale my to neměli kam dát 😀 Tak jsme si pro to jeli až o víkendu a hlavně tam máme známou, tak manželovi hned druhý den volala, že to pro nás už všechno připravila...
Ale myslim že houbik psala, že jí přišel mail že už to mají přichystané, že to můžou vyzvednou, tak třeba ti napíšou, že to odesílají, to většinou píšou všude

aaadus
27. jan 2010

blanka dobrá otázka s Malvikem, ale já myslím, že když je to takový veliký e-shop, že pošlou maila že už to expedují. teda já v to doufám

lucik...
27. jan 2010

dostihy hrajem vždycky několik hodin 😀 A pak se jeden z nás vzteká 😀

antynka1
27. jan 2010

Blani - mockrát mě to napadlo, jenomže já jsem starý vůl a vím, že kdybych odešla, taa se to vše sesype na kolegu, který už toho má takhle dost..... Takže šéfové budou stále vysmátý a podřizení se pos..... Teď má někdo nový nastoupit, ale stejně chtějí abych ty nejdůležitější věci - audit atd. připravila já......
Ještě jsem si všimla, že jste se tu bavily o PPL - tak já mám více zkušenosti - zásilku mi dorpavovaly asi 4x - z toho zavolaly jen jednou a to ještě o půl sedmý ráno, takže mě vzbudily........ Teď mám také čerstovu zkušensot s General Parcel - zavolaly o půl osmé ráno - a domluvili jsem se na den, kdy budu doma - protože ten den jsem zrovna doma nebyla - a ten domluvený den to tedy dovezly.

aaadus
27. jan 2010

lucik přesně tak je to i u nás, ani jeden neumíme prohrávat 😀

lucik...
27. jan 2010

tyy jo mě honí mlsná, ale nevim na co 😀 😀 Ale zítra budu dělat k obědu palačinky a místo marmelády smíchám pacholík s jahodama.. Mnaaaaaaaaaam

lucik...
27. jan 2010

to PPL závisí fakt na řidiči no 😢

antynka1
27. jan 2010

Jo a ten řidič z PPL - byl to vždycky stejný, tak naposledy byl tak protivný, že jsem ho málem nakopala.....

lucik...
27. jan 2010

anty u mě byl pokaždý jinej 😀 Ale tenkrát k rodičům taky jezdil furt ten samej, vždycky přijel v půl sedmý ráno a jednou sem nebyla doma tak sem se s nim po telefonu tak chytla jak byl protivnej, že sem si na něj stěžovala a jak to panáček odpoledne přivezl s úsměvem 😀

aaadus
27. jan 2010

lucik co to je pacholík? 😀
antyn zase to ber tak, že toho musí mít plné zuby a teď v tom počasí jezdit autem je fakt o držku. někteří řidiči jsou vážně neohleduplní. třeba tady u nás na vesnici jsou jen vyjeté koleje pro jedno auto a když jede v protisměru druhé, musíš přejíždět přes tu ledovku a někteří blbečci neuhnou ani o centimetr a ty jsi málem v příkopě. a minulý týden jsem narazila na řidiče - ženy. no to byl zážitek, nevím teda za co jim ten řidičák dali, asi za krásný usměv či co

xxx.klarka
27. jan 2010

já s PPL mám jen dobré zkušenosti, vždy zavolali ráno a domluvili se semnou kdy budu doma a kd ymohou přiject, to samé s DPD (nebo jak to je) .

já si dala pár jahod, teď jsem to zajedla 3 knedlíkama s gulášem a dojídám zbytek jahod😀 .... dneska poprvé jsem měla fakt hlad a chutě.

blanka.k
27. jan 2010

Adus - kdy jsi ty objednávala? Právě, že ani nebylo na webu poznat, co je na skladě... ☹
Dostihy a sáááázky, ty jsem milovala, ty jsme se setřenkou hrály celý víkendy, prázdniny, furt! A M. je nezná, nebádvno jsem nato narazili, jsem vytáhla nějaké hry, co jsem dostali ke svatbě, sice dobrý, ale Dostihy jsou dostihy 😀
Antyn - u nás v práci taky toho bylo šíleně, chyběli lidi, já někde tvořila 50% týmu některých projektů,... pak mi bylo tak blbě, že jsem zůstala doma,....a taky to museli zvládnout 😅
Palačinkyyyy - ježíš, já bych si dala 😅 M. má dnes nějaký meeting na výstavišti, prý vč.občerstvení, tak ráno šel "nalehko, tak sjem říkala, kde má tašku, a prý na co, tak jsem říkala, že musí být jak Kelišová, nepokradeš... donést nějaké zbytky taky hladové ženě, ne? 🤐 🤐 Ještě jsem mu abídla, ať si vezme do kapsy Ikea tašku 😀

antynka1
27. jan 2010

Lucik - tak to jsi udělala správně, chápu, že je to nebaví - ale to je jejich problém a před zákazníkem to nesmí dát najevo.
Tak jsem zjstila, že jsem se dneska nějak nestihla najíst, měla jsem jen rajčatový salát - no já jsem teda ostuda... Naštěstí už manža něco kuchtí v kuchyni, tak to snad doženu... Ach jo, to je životospráva... Stydím se....

lucik...
27. jan 2010

aaadus to je bobík, nebo pribináček.. 😀 Takovej ten smetanovej jogurt pro děti 😵
Já jsem teď objevila dva tvarohový šátečky co mi muž přinesl ráno k snídani, tak se s nima cpu 😀 😀

antynka1
27. jan 2010

Koukám, že je večer, tak si zase začneme dělat chutě 😀

aaadus
27. jan 2010

blanka myslím, že v pátek. jen doufám, že mi to dovezou buď zítra nebo až příští týden, jinak nevím jak s nima domluvím
antyn bys zasloužila 25 na .... chudáček maličká, tak ji trápit hlady 😅 jo a k té PN, já jsem taky nikdy za žádnou cenu nechtěla na PN, co kdyby se to tam beze mě neobešlo že. a pak z ničeho nic se tam museli beze mě obejít, šéfka ani pořádně nevěděla co všechno za práci dělám a musím stíhat. prý to tam byl masakr a neskutečné zmatky, protože holku co nastoupila místo mě neměl kdo zaučit

aaadus
27. jan 2010

jsem se dneska u dr vážila a za od poslední poradny jsem přibrala 4kg 😝

lucik...
27. jan 2010

aaadus no já měla teď poradnu po 10ti dnech protože dr. má dovolenou a to jsem přibrala 1,5kg za 10 dní 😀 masakr

antynka1
27. jan 2010

aadus - já vím, musím se více hlídat - ale to je právě tím, jak toho mám hdoně - na jídlo si ani nevzpomenu....... Musím se polepšit a zítra hodit řeč se šéfem - buď mě bude šetřit anebo tradá na PN - ať si vybere 😀
Nejhorší je, že u nás v práci to je nárazové, některé dny nemám do čeho píchnout a pak mám termíny, že se nestihnu dojít pomalu ani vyčůrat....

zdenkapo
27. jan 2010

holky právě konzumuju zmrzku- čokoláda,vanilka,stracatella 😀

lucik...
27. jan 2010

anty a víš že bys měla být v klidu a ne se stresovat 😔 natože zapomína na jídlo !!!

lucik...
27. jan 2010

Já sem pořád zmrzlá jak hovínko 😀 Takže na zmrzku chuť nemám 😀

antynka1
27. jan 2010

Jo a k váze - já jsem teď konečně nabrala ty 4 kg co jsem shodila - tedy ještě mi půj kila chybí. Ale hlavně, že už nehubnu 🙂 Takže jsem zatím nepřibralal nic nad svojí původní váhu - no ale ono se nelze nic divit, když nejím, že? Chudák prďolka....

antynka1
27. jan 2010

Holky, máte pravdu 🙂 Stydím se.
Jo a Lucíku, jak jsi dopadla u doktorky - vezme tě ta nová?

aaadus
27. jan 2010

antyn to mi připomínáš mě samotnou jak jsem chodila do práce. ale vím jak to je, když se člověk zažere do práce zapomene na všechno, i si zajít na záchod

dneska mi chutě naštěstí neuděláte, jsem z toho testu jakási přešlá, nemám na nic chuť a je mi furt zima

lucik...
27. jan 2010

styd se 😵

anty já nevím.. Ona tam měla jít "kamarádka" - ta jak sem si tady stěžovala, že je těhotná, jestli víte 😀 A vůbec se mi neozvala, tak asi těžko.. Ani na SMS mi nereaguje, tak nevím co se stalo 😖

xxx.klarka
27. jan 2010

zdenka, zmrka jo?? hmm tu jsem dlouho neměla😀 já se ted cpu bramburkama.

jinak už mám +3kg ...

antynka1
27. jan 2010

Zdeni - nechceš mi sem nějakou zmrzku poslat - musím za dnešek dohnat kalorie 😀
Aaadus - záchod naštěstí nezanedbávám - to by mi praskl močák 🙂 A jakmile ho mám teď plný, tak mě pěkně tlačí...
Lucik - aha, ale to neívm jeslti tě dohodí k její doktorce, když musí mít všechno stejné co ty. To ona spíš bude chítít za tou tvojí 😀

aaadus
27. jan 2010

lucik se ti na to vyprdla pokud se ti neozývá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre