Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
28. jan 2010

říjen 2010 - to teprve objevily // ne? manžel mi nechtěl věřit, že do cvičení už chodí holky co mají termín v červenci

xxx.klarka
28. jan 2010

aaadus, koukala jsem a jsou tak zatím ty co objevili // 🙂

aaadus
28. jan 2010

jsem se dívala že "naše" téma bylo založeno v den, kdy jsem poprvé objevila //

blanka.k
28. jan 2010

Myslíte, že na těch hrazdičkách jde ten "potah" sundat a vyprat?
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😉 Mě napadlo ji objednat, ale nechat si na to ušít jednobarevný pěkně červený nebo žlutý 😉

zdenkapo
28. jan 2010

Adus
mrknu na to,ale to nespěchá,úplné mimi bych v tom stejnak nenosila

no utíká to,když si vezmu,že je konec ledna a za na konci března už budu čekat kdy to přijde... Jsem ale ráda,že už skoro všechno mám....

aaadus
28. jan 2010

myslím že to nejde sundat a prát jedině s tou hrazdičkou. to bys musela přešít tu původní látku novou

matpaj
28. jan 2010

no, myslím blanka, že sa stiahnuť nebude dať, ale tie hračky vyperieš, však to okola bábo nebude žužlať, nie?

petla
28. jan 2010

Ahoj holky, koukám že přípravy jsou u vás už v plném proudu. Mě konečně dneska dorazil balík z Babymaxu. Čekala jsem na něj přes 14 dní. Ale už je doma. 😉 Teď jen čekám na přítele až dorazí domů a budeme rozbalovat-co bych pro něj neudělala když to zaplatil. 😀 Jinak já taky budu první věcičky prát v Lovele a pak v klasických práškách senzitiv.

mishah
28. jan 2010

Petlo 😉 teda ty máš výdrž 😉 to já bych rozbalovala určitě hned 😀
jo a ještě k těm nosítků-opravdu si myslím,že se spíš vyplatí,pokud ho chcete navíc i na další dítě se spíš poohlídnout po nějakém ergonomickém nosítku (ergo,manduca a jiné..)-už jen kvůli kčlím mimča a Vašim zádům..Ten emitex vak máme taky doma,ale Lukášek v něm moc nechtěl být a pak teda na záda na delší dobu nic moc-jak už jsem myslím psala, je to zatížené jen na jedno rameno....☹((ale pro úplně malé miminko se určitě dá krátce využít a dá se v něm i kojit 😉

lucik...
28. jan 2010

tak jsem měla luxusní palačinky.. Mnaaaaam 😀 A ještě zbylo na zítra 😵 😵

mishah
28. jan 2010

lucik:mnam, s čím jsi je měla 😎 ,

lucik...
28. jan 2010

misho s pribináčkem smíchaným s jahůdkama 🙂

mishah
28. jan 2010

ještě větší mnam 😎 🙂 jen nemám ani jedno z toho☹(((

xxx.klarka
28. jan 2010

týý jo, dobrota, dostala jsem chuť, asi udělám o víkendu zase palačinky nebo lívanečky 🙂

petla
28. jan 2010

mishah,
vydržím. Ten jeho pohled stojí za to. Uvažuji o koupi šátku na nošení mimča. Zkoušela jsem si i úvazy s miminkem na bříšku a přijde mi to super.

blanka.k
28. jan 2010

Mishah - mě jde o to, ž ebych potřebovala změnit tu barvu hrazdy, takže stáhnout původní a ušít nový, ale nevím,jeslti to jde. Zkusím obejít místní obchody, jak to funguje 😅

lienka1076__2
28. jan 2010

Ahojky včera mi prestal fungovať net, tak som nemohla písať. Dnes som bola na ďalších vyšetreniach, keď mi včera doktorka povedala, že si mám chystať tašku do pôrodnice. Bola som na utz a malá je nejako zle uložená, tak mi tlačí na krčok, alebo niečo také. ☹ A preto sa stáva, že býva skorší pôrod. Len aby som mohla vydržať do 34 tt a potom, že to už bude skoro bez rizika.
No a na 99 % mám aj tie žlčníkové kamene, takže idem na to na utz, tak som zvedavá. Ale bolí to čoraz viac a už skoro celý deň. ☹
Som bola dnes pozerať kočík, tak na budúci týždeň ideme na veľké nákupy, keby náhodou to prišlo skôr.
Inak glukózový test mám v poriadku, tak aspom niečo pozitívne 🙂 .

mishah
28. jan 2010

lienka ☹ tak snad to nebude tak hrozné...i já si říkám, že každý týden dobrý,jen ať se mimís hezky dopíká...
taky mám žlučník.kameny, přišly mi na ně náhodou,ale už jsem byla těhotná,takže to neřešili a zatím teda problémy nemám...ale tebe asi zlobí? ☹ a gratulace k cukru 😵

lucik...
28. jan 2010

leni tak snad tam vydrží co nejdéle ☹

my máme opět tichou domácost... to je věc holky poslední dobou ☹

lienka1076__2
28. jan 2010

Mishah a ako ☹ a ešte mi to zhoršuje, že mám veľké prsia, ktoré mi na to tlačia zhora a malá zdola 🙂 . ale snáď to prestane a po pôrode bu budem určite riešiť. Malinká je zatiaľ v poriadku, len sa jej chce ísť skôr vonku. Asi sa nevie dočkať 🙂.

aaadus
28. jan 2010

lienka to mě mrzí ☹ hlavně se šetři ať mimčo vydrží co nejdýl
lucik co to je tentokrát?

xxx.klarka
28. jan 2010

lienka, tak snad tam malá vydrží co nejdéle a tobě se snad alespoň trošku uleví ☹

lucik, copak copak zase??

lucik...
28. jan 2010

ono toho je holky víc... to nejde jen tak popsat... on dělá střechy a teď jak je zima tak je celý leden doma - zadarmo, protože je OSVČ tak je z toho nervní a cokoliv řeknu tak na mě hned vyletí... A když pak začnu brečet protože mi to je líto tak na mě řve že nechápu proč brečim a jde pryč.. Tak to je pak těžký 😠

mishah
28. jan 2010

lienka. tak uvidíš, jestli to prokážou na UTZ, já je mám docela velké,ani nevím z čeho,ale asi je to dědičné,mamka je měla taky ☹
lucik:tak at je u vás líp...můj manžel ted čte nějakou knížku o výchově od mimina po batole dost se u toho bavíme 😉

xxx.klarka
28. jan 2010

lucik, tak to mě mrzí☹ snad bude brzo lépe ...

u nás to je teď taky divné, přítel má furt služby jak je sníh, tak jsem furt sama doma ... je to na palici. A minule mi taky řekl, že tu knížku ahoj tati číst nebude, že ho číst nebaví, že jsem to mohla vědět, že jsem jí koupila zbytečně atd tad, to mě dost mrzelo 😠 ☹

aaadus
28. jan 2010

lucik úplně tě chápu. manžel taky na mě křičel proč jako řvu když mi na NT screeningu řekli vysoké riziko DS. prostě se choval s prominutím jako idiot. ale křičet by na tebo opravdu nemusel. chápu, že ho štve, že je doma, ale střechy se v lednu opravdu dělat nedají, to je riziko povolání s kterým určitě musel počítat než do toho šel

kacenka24
28. jan 2010

Lienka, držkaj sa. Pozerám, že si zo ZA ako ja. Kam ideš do nemocky? Tu do Žiliny?

lucik...
28. jan 2010

aaadus on už to dělá dlouho a tahle zima je všechny překvapila, vždycky nedělali tak max. týden protože "žádná" zima v podstatě nebyla ☹
Ale ono to ani nejde, ať klidně doma je, ale může něco dělat že jo.. Za tu dobu co je doma jsme mohli mít připravený celý pokoj.. Jenže ne, on jen sedí, čumí na televizi nebo jde se psem a když něco řeknu tak se rozčiluje

doli1
28. jan 2010

lucik tak to jsme na tom stejně.manža dělá strechy a už se doma dosti nudí.včera si byl do dubna pozastavit živnost aby nemusel platit soc.zdra.
někdy jsi jde přivydělat ke kámošovi ale většinu se doma nudí a pak se máme plný zuby.

lucik...
28. jan 2010

doli no tak to jsme na tom stejně... Jenže u něj je těžký pozastavit živnost, protože oni občas jdou. A když ji pozastaví tak stejně musí platit jako "občan" ne ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre