Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

yanika
28. jan 2010

aaadus: mne postaci aj kompot od babky 😀
Ja som s manzelovou rodinou ziskala riadny background - pocnuc ochotnou a zlatou svokrou, cez babku ktora uvari upecie co mina ociach vidi az po tetu, a poradovnik na kocikovanie maju vyplneny na pol roka.. uvidim ak bude realita 😉

vladkaz1
28. jan 2010

Ahojte tak kocky mame pipika jak svet ,takze na 100 percent je Oliverko !!!!!!!
Ma 582G je dost velky na 24 tyzden datum porodu je na 1 JUN predpoklad teda a je vsprieceny vo mne hrozne zle sa mu vysetrovalo ,bola som tam hrozne dlho !!!
Ale sme zdavy a je krasny fotku mam odfotim zajtra ,nemam silu

aaadus
28. jan 2010

vladka gratuluji 😉
yanika tak to závidím. my se k tchýni musíme na oběd "pozvat" sami, protože ju to jinak ani nenapadne 😖

adelka89
28. jan 2010

vladi gratuluju k chlapeckovi 🙂
takze vam posunuli TP? To je zvlastni kdyz je maly na 24tt velky 🙂

adelka89
28. jan 2010

mne se ten nas sportovec momentalne tak vrti v brisku, ze tu asi nevydrzim dlouho sedet. 🙂
dneska chceme jet s manzelem do aquaparku 🙂

mishah
28. jan 2010

zdeni:já jsem měla na dobírce jako adresáta sebe a paní,co platila byla jako plátce dobírky.ale nevím,vyplńovala jsem žlutou složenku,peníze by měla přinést pošťačka, s posláním na účet zkušenost nemám....ale mylsím,že to bude to samé,jen jiná složenka....

vladkaz1
28. jan 2010

ja to nechapem ale ano posunul mi TP o tyzden
ale som rada ze je vsetko ok... 🙂

vladkaz1
28. jan 2010

Strasne zle sa mu vysetrovalo ,aj mi to povedala bola som tam asi hodinu nieco a maly je vsprieceny vzadu takze povedal ze nechape tu polohu ,ze TP bude troska posunuty podla coho to zistil ja uz som sa nepytala ,ale je mi to uz jedno ...
Ale cez 4D mi pozeral pohlavie zas a nadherne som videla hubenku ,jak si cmula prstek a ten pipik tam normalne trcal ani hovorit mi nemusel som sama zbadala 😀 😀 😀 a doktor mi este povedal ze som friska ze chcem vediet vsetko hned .. si srandu zomna robil ,ja uz ani neviem co som sa pytala 😀

mishah
28. jan 2010

vladka.supr, že vám potvrdili chlapečka 😵 😉
ad termín porodu:myslím,že nějaký týden asi nehraje moc roli, mně říkal dr, že nejpřesnější je to z UTZ ve 12.týdnu, já měla Lukáška celé těhotenství o týden menšího (TP dle MS 25.12 ,dle UTZ 3.1. a narodil se 28.11. 😉 ) a všude to stejně brali podle MS..takže já teda našemu termínu teď s druhým mimísem už moc nevěřím,spíš to beru jako ten teoretický 😉

mishah
28. jan 2010

vladka: pokud jsi nebyla na UTZ v porodnici,kde chceš rodit, tak si myslím,že ten TP stejně budou brát spíš podle MS 😉 Jéé a musel to být krásný zážitek, asi začnu litovat,že jsem se neobjednala na 4D 😉

adelka89
28. jan 2010

mishah je to tak, miminko se muze narodit o tydne dva driv nebo muzeme i tyden ci dva prenaset, takze je to docela relativni 🙂 az se jim bude chtit na svet tak tady budou 🙂

zdenkapo
28. jan 2010

Vladka
blahopřeju...

Mishah
no já si taky myslim,že by přece pošťačka nedala balík a složenku,aby to ten kupující uhradil sám- musí určitě ty peníze od něj převzít....

pralinka25
28. jan 2010

vladi a kde si bola na 4D?

aaadus
28. jan 2010

puding uvařený, už i snězený 😀 a k tomu 4 kiwi

mishah
28. jan 2010

zdeni:ano,tak nějak mi to říkala paní na poště 🙂 a i mi to psala ta paní,že jak to převzala, hned to z ruky do ruky platila,takže asi jediný rozdíl je pak v tom,že tobě to přijde na účet a mně v hotovosti 😉 jsem zvědavá,kdy-balík jsem poslala v pondělí a už včera ho paní měla doma.

zdenkapo
28. jan 2010

Mishah
asi to tak bude,taky si myslim,že by lidi neriskovali,co kdyby to pak ten kupující nezaplatil,že?

Adus
dala sis,co? já teď dojedla ten vršek větrníku a po TOmáškovi dojedla smetánek,,chro chro 😀

medan29
28. jan 2010
vladkaz1
28. jan 2010

Ahojte musela som odbehnut bola som u Ilavskeho ,nebola som na 4D len na ultrazvuku ale ako keby som bola pretoze to pohlavie zistuje cez 4D tak som videla maleho v plnej krase v 4D ale len chvilocku .. ja celkovo CD a ostatne nepojdem ...
Uvidim co ten TP ,nestresujem jak ma byt tak porodim pohoda jasne
dakujem vam velmi pekne ,ja som taka nadsena ,normalne tam ten sulik trcal a hompalal sa je to nieco krasne .. ale vysetrenie bolo na hovno lebo sa mi krutila hlava a povedal ze taku polohu teda este nemal aku ma moje dieta skrizenu...

aaadus
28. jan 2010

zdenka dala 😀 snědla jsem ho ještě horký, to mám nejraději 😀

vladkaz1
28. jan 2010

medan to je pekne 🙂

pralinka25
28. jan 2010

vladi bude z neho akrobat 😀

pralinka25
28. jan 2010

ty chodis ilavskemu bezne?

vladkaz1
28. jan 2010

Pralinka asi bude ja neviem ,som rada ze je vsetko v pohode .. a som hned spokojnejsia ... a som tak na doktora vybafla ... s otazkami sa smial jak besny ,ze dufam ze som neni vo vsetkom taka friska ako rychla ... ze chcem vsetko hned a naraz vediet a ze co je moja profesia .. no nechapal asi zomna 😀

vladkaz1
28. jan 2010

Pralinka ano ja mam dr Kovacica a sono si platim u Ilavskeho 🙂 zas som lahsia o istu sumu ... 😝

pralinka25
28. jan 2010

sak teda si zvedava. Nie? Normalka 😀

pralinka25
28. jan 2010

som pocula ze Ilavsky si uctuje.
Si spokojna s kovacicom?

vladkaz1
28. jan 2010

No ale keby si ma videla som dosla jak velka voda ,sestricka sa na plne gule zomna sulala v cakarni je tam uz nova mlada kocka ,tak stara jak ja tak asi pocul ... ja neviem ,je mi to v podstate jedno ...
A stale opakoval ja neviem to vase dieta jaku ma polohu ,on tak srandoval mne to padlo vhod ... a o spermiach sme sa bavili a ze ci je muz rad ze to bude chlapec a take somariny

pralinka25
28. jan 2010

chceli ste chlapca? Oliver je inak velmi pekne meno. Teda pacisa mi

vladkaz1
28. jan 2010

Ano ja som chcela babu a moj chcel chlapa .. no mame chlapa a bude to pekne taky parik mat .. ja som taka prakticka vies mohli sme vynosit veci pri dievcatku po Lucke vela by sa usetrilo .. ona ma toho naozaj dost .. nevadi uz mam vsetko co treba a dam to kamoske ked bude cakat babulku 🙂

pralinka25
28. jan 2010

u mna mali sou ked som si dosla dat k lekarovi potvrdit tehotenstvo. Som mu hovorila ze tomu ani nemozem uverit a ze som si spravila 10 testov tak mali zo mna naramnu zabavu a pytali sa ci som si ich kupila v jednej lekarni alebo v desiatich 😀 tak ja ze som bojovnik proti krize tak kupujem aby neskrachovali vyrobcovia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre