Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pralinka25
28. jan 2010

adus presne palenie od zaludka az do krku.

michalag
autor
28. jan 2010

pekne od vas ze vam tak chybam, ale posledne 2 mi mi je na h...o 😒 ☹ ☹ ☹ ☹

michalag
autor
28. jan 2010

2 dni

aaadus
28. jan 2010

pralinka aspoň nebudu mít plešaté dítě 😀
michalag pořád nemocná? 😕

michalag
autor
28. jan 2010

ja som pred chvilkou zjedla 2 malicke cokoladky nugat ale dufam ze ma nezacne palit zaha 😅 , lebo to je vacsinou vzdy po cokolade, ale co ked si nedokazem pomoct a musim si dat sladke 😝 😀

antynka1
28. jan 2010

Aaadus - jj, to bude asi ono. Pomáhá na to - tedy mě a alespoň trochu, studené mléko.
A Michalag, co ti je, taky nějaké nachlaezní?

babara
28. jan 2010

No co to tady ctu?
Tfuj, tfuj, tfuj, at to s Blankou a Marcelkem dobre dopadne, at jsou brzo zpet, ale jeste 2v1!!!

Ja dnes byla na tom glukoztestu, pohodicka s citronem, dali mi jen 75g a vzala jen 3dcl z toho pullitra caje. Akorat jsem to nemohla vypit na ex, pac sem si tam vymackala asi 10 pecek citronu a mela co delat abych se jim vyhla 😀

Lucik, Aktivity taky hrajem, s manzou jsme docela sehrani, vubec hrajem plno her, Dostihy a sazky jsou taky super.

antynka1
28. jan 2010

Já jsem taky na čokoládu ujetá, ale to jsem byla i před těhu, takže žádná změna..... DOufám taky že nebudu mít tu cukrovku, to bych trpěla jak kůň a byla bych pěkně nervozní....

aaadus
28. jan 2010

antyn hned to vyzkouším. a z lékárny se něco může? rennie nebo ten gaviskon?

michalag
autor
28. jan 2010

uz som nastastie zdrava, ale vcera ma zacalo pobolievat dole v podbrusku tak som si dala magnezko a spala som tak to preslo a dnes opat ale ked som isla pre maleho a vratili sme sa z vonku tak zase a nepomohlo ani sumive magnezko ☹ a poradnu mam az v stredu a bojim sa ist do nemocky lebo si ma tam na 100% nechaju a maly nebude mat s kym cez tyzden byt ☹

michalag
autor
28. jan 2010

anty, ved to ze cokoladu som milovala aj predtym takze pre mna to nie su nejake extra chute

mumu12
28. jan 2010

Ahojte, poradte nieco na pálenie záhy, minule ma pálila dva dni vkuse a strašne 😢 dakujem

aaadus
28. jan 2010

babara a kdy budeš vědět výsledky?
antyn no ta dieta by mě zabila, teda hlavně to jíst pravidelně a jenom určité množství jídla

michalag
autor
28. jan 2010

mumu, mne pomaha mineralka Fatra, hned ako sa napijem tak to prejde, takze ju mam doma vzdy v zasobe 😉 🙂

aaadus
28. jan 2010

michalag a magnezko v tabletkách nemáš? to má myslím větší obsah Mg než to rozpustné. dávej na sebe pozor 😉

antynka1
28. jan 2010

Michalag - držím palečky, ale nejde třeba aby tam malý případně byl s tebou? A jak moc tě to bolí?

pralinka25
28. jan 2010

adus no pokial to neni fakt ze hrone a stale tak to skus vydrzat. Je na to nieco ale tak stale su to lieky. Ja to mam skoro kazdy den ale este som si nic nedala.
Vraj su na to dobre nelupane neprazene a nesolene mandle alebo nejake macesy.

antynka1
28. jan 2010

Aaadus - pravidelná strava, haha - něco pro mě 😀

babara
28. jan 2010

michalag a nebyl by lepsi horcik v tabletkach, a dat si jich vic? Treba by to pomohlo.
A nestras, radsi zavolej taky k doktorce, aby nebylo zle, radsi jit do porodnice zavcasu, nez aby se neco stalo 😕

pralinka25
28. jan 2010

kedysi ste sa tu bavili o tych vakuovych obaloch na oblecenie. Kde ste to kupovali?

michalag
autor
28. jan 2010

adus nemam ☹ , ale zajtra si ho pojdem asi kupit lebo sa mi to nepaci
anty, to nejde, na gynekologiu/ sestonedelie mi maleho nezoberu a kedze by som bola medzi rizikovymi tak by som nemohla behat iba lezat a neviem si predstavit tam maleho priviazat o postel 😝

ved ak to neprejde tak budem musiet ist na pohotovost

aaadus
28. jan 2010

antyn ono by ti nic jiného nezbylo při té dietě
pralinka vydržím, budu se nalívat studeným mlíkem 😀

michalag
autor
28. jan 2010

blanka, moc moc moc na vas myslime aby si sa vratila domov co najskor ale este stale 2v1

pralinka25
28. jan 2010

a hlavne ked nieco zjes alebo vypijes nelahni si hned.

pralinka25
28. jan 2010

baby nic s tymi vakmi?

aaadus
28. jan 2010

michalag a nechceš si zajet hned na pohotovost raději? blanka taky podle dr měla čekat jestli to do večera nepřejde a jela hned a jak to dopadlo ☹
pralinka já jsem je objednávala z netu, mám zatím velikost 60x80 a ještě bych chtěla koupit nějaké větší na zimní bundy pro manžela a deky

babara
28. jan 2010

aaadus, zitra si muzu zavolat nebo pak v poradne za 2 tydny. Tak nevim, nechce se mi tam volat, to si radsi budu v klidu bastit sladky jeste 2 tydny 😀
Jinak jsem pribrala za 2 tydny dalsi 2 kila, takze uz skoro 61... PV pred zhubnutim 3 kil byla 52/53. Jsem zvedava, jestli prekonam 70ku, minule tehu jsem se nad ni jednou dostala, ale najezena vecer jen jednou, jinak jsem se zastavila na 69, cili stejne vaze jako mel tehdy manzel. Nerada bych ho prevazila 😀

pralinka25
28. jan 2010

adus a drzia dobre?

mishah
28. jan 2010

michal:chápu.-((taky jsem si říkala, co bych dělala,kdyby si mě nechali v nemocnici ☹ hlavně kvůli malému....byla jsem v nemocnici už v prvním těhotenství,takže vím,že opravdu těhotné hodně hlídají..držím palečky, ať je líp

a samo,že i Blance a mrňouskovi.

monikapd1
28. jan 2010

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=4c...

ahojte babule, mohli by ste prosim zahlasovat?? vopred dakujeeem 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre