Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
29. jan 2010

ja len 1 az 2 za den ... doktor mi odporucil ,pretoze su silnejsie ,ale mam vela pit a mam si davat pozor na to pitie mozem dostat zevraj nejaky sok ,ked nebudem pit tekutiny s kombinaciou s magne ...ja celkovo malo pijem ☹
Aj v lekarni mi odporucila ze tieto su naj... tak neviem .. aj doki mi povedal

aaadus
29. jan 2010

Dobré ráno,
mishah, vladka prckům přeji ať se brzo uzdraví 😉
michalag já beru Magnesii Lactici 0,5 tbl a beru 1-0-1. ale vím, že ho bere i zdenka ta bere 3x2tbl. záleží jak moc velké problémy máš

xxx.klarka
29. jan 2010

ahojky holky,

michal, tak to je dobře že je lépe🙂

Včera pozdě večer jsem poznala asi poprvé tvrdnutí břicha, ležela jsem drahému na ruce a chtěla jsem se otočit na záda a jak jsem se natíhla, tak najednou byla děloho tvrda a dala se nahmatat jak míč 😒 takže to asi bylo ono že?? Jinak to nebylo bolestivé.

michalag
autor
29. jan 2010
aaadus
29. jan 2010

michalag jo přesně ten a zabral mi opravdu ještě ten den. a hlavně co jsem ho začala brát, chodím v noci na záchod maximálně 1x a dobře se mi spí
klarka jj, asi to bylo ono

xxx.klarka
29. jan 2010

Holky na mě přišel už těhu hlad a chutě ....... poslední dny žeru za tři snad. Teď jsem snědla ke snídani šáteček s tvarohem, taštičku s meruňkou a listový trojhránek. To je hrozný jak jím. Bojím se že kila půjdou hooodně rychle nahoru ale nejde mi s tím nic dělat. ☹

aaadus
29. jan 2010

klarka taky jsem měla takové období, bylo to zhruba ve stejném tt jako jsi teď ty. tělo si řekne co potřebuje tak bych se toho nebála 😉 na kila navíc nemysli, raději mít chutě a žravku než celé těhotenství problít 😝

xxx.klarka
29. jan 2010

aaadus, ty vogo, přišlo to tak naráz, snad to tak naráz i brzo odejde 😀 ...

mishah
29. jan 2010

Holky, dobré ranko 😉 Koukám,že tady je to nic moc.. ☹ U nás noc teda dle očekávání hrozná ☹ Navíc nám došel Panadol a musím dnes do lékárny, opět nasněžilo🙂tak jsem zvědavá...
jinak teda nevím,jestli se dá s prckem být v nemocnici, pokud tam jste hospotalizované vy ☹ ..
vladka:ty krece v noze jsem měla minulé těhu a dost hrozné 😒 brala jsem magnesium,už nevím kolik,ale to, co poslala aduš odkaz.ted beru to Magne B6 2xdenne,myslím,že to je max dávka pro těhotné...
klarka:břicho mi tvrdlo,ale bylo to bolestivé ☹

houbik
29. jan 2010

Ahoj holky, tak jsem vás docetla a pisu co u nas noveho 🙂 cukrovku nemma, takze super, dnes jdem do gennetu na 3D, tak snad nam konecne reknou pohlavi a pak pro kocar, resp. vymenit kocar, pac sme koupili jane slaloma a nakonec ho vymenime za teutonku, pac tam byly nejake komplikace🙂 manzel ze me sili 😅 kazdopadne dodaci doba je 14 tydnu, tak snad to stihnem 😒 jinak potize zadny nemam, krom paleni zahy, na to je pry dobry rennie, ale zatim neberu nic...bricho mi tvrdne hlavne vecer, ale spis tim, ze cely den litam a vecer taky nekde trajdam 🙂 ve stredu jsem byla na koncerte v akropoli a musim rict, ze teda v 7. mesici uz je to docela narocny 😀 asi uz budem mastit jen hry, taky mam rada activity, ale kdyz jsme dva, tak ted nejcasteji mastime cesko nebo scrabble 🙂
jinak taky myslim na blanku a verim, ze budou oba OK!

mishah
29. jan 2010

houbik:užijte si 3D a ať se mimís pěkně ukáže 😉 Vůbec netušíte,jestli by to mohl být chlapeček nebo holčička? 🙂

aaadus
29. jan 2010

klarka přejde, mě to taky přešlo z ničeho nic, jen jsem se potřebovala docpat a to hlavně sladkým 😀
mishat ať je Lukáškovi lépe 🙂
houbik konečně někdo přináší dobré zprávy 😉 ty jo 14 týdnů než vám dodají kočárek, to bych teda stresovala jestli se to vůbec stihne. žáha mě včera pálila poprvé v životě a nic moc teda to nebylo

houbik
29. jan 2010

mishah: no prvni ortel na NT znel chlapecek a znelo to docela presvedcive, pak na velkem UTZ nam ale doktror rekl, ze je mimi blbe natoceny, ale ze asi holka, takze moc nevime no, ja si spis myslim kluka a i tomu nasvedcuje tvar bricha a takovy ty povidacky, ale kdo vi🙂)

xxx.klarka
29. jan 2010

houbik, tak si 3D hezky užijte a halvně aby se Vám to mrně ukázalo co má mezi nožkama🙂

aaadus, možná to bude ono, poslední měsíce jsem jídlo flakala, neměla jsem vůbec hlad nic ... ou, pálení žáhy nezávidím. Snad to ani nezažiju. Nevím co to je ... ani zda bych to poznala😀 Ale asi jo, jak tu každá píšete jak je to nepříjemné.

já doufám, že zítra nebude sněžet, jelikož máme ject zítra k tátovi asi 30km se podívat na kočárek který ni tam ve středu dorazil a přítel má o víkendu službu .... talže kdyby sněželo tak jde do práce a já uvidím prd .... to by mě moooc mrzelo. Tak se těším. 🙂

houbik
29. jan 2010

aaadus: no jo, ta dodaci doba je naprd, ale tak je to maximum, ja doufam, ze to dodaji driv, oni snad kdyztak zapujci kocar, ale tak to snad nenastane...dela se to na miru v nemecku tak proto...byvala bych si to objednala driv, ale myslela jsem, ze vezmem to jane...

pralinka25
29. jan 2010

ahojte.
Houbik a preco ste sa nakoniec rozhodli pre teutonku?

aaadus
29. jan 2010

houbik a u toho janečka byla nějaká vada?
klarka to jsem si taky říkala, že se mi pálení žáhy vyhne a včera to přišlo. ale dá se to přežít, jen je to takové nepříjemné

mishah
29. jan 2010

houbik:tak uvidíte 😉 kamarádce taky řekli na NT chlapečka a pak musela na amnio a čeká holčičku 😀
možná jsi to psala,ale proč měníte ten kočárek,jestli se můžu zeptat,
aduš:díky, je to na nic, když jsou prcci nemocní☹(Ted už si aspoň jakžtakž řekne....

xxx.klarka
29. jan 2010

aaadus, vím no ... uvidíme. Já za chvílí zase letím ke kamarádce pohlídat ji synka, tak se těším 🙂

houbik
29. jan 2010

no ta autosedacka me vubec nesla vycvaknout, manzel to vzdy treba napotreti vycvakl, ale hodne silou, ja to nevycvakla ani jednou a to jsem se fakt snazila x-krat...kolega to ma a pry to museli taky nechat opravit a porad to nejde uplne lehko...a to mi docela vadilo, pac hlavne ja budu jezdit s tou autosedackou....no a taky celkove jsem z toho nemela uplne dobry pocit, mam-li byt uprimna, tak za ty penize mi to prislo trochu forovy, ale jen urcity veci, treba korbicka i autosedacka se na podvozku kejve, coz tak pry ma byt, ale stejne...a ten matros je takova sustakovina...proste jsem byla trochu zklamana, ale je to individualni, na diskuzich jsou s tim holky spokojeny, takze to je jen muj nazor 😉 urcite je to dobry kocarek, je hodne lehounky a dobre se sklada, ale ja se nakonec rozhodla to vymenit...

zdenkapo
29. jan 2010

ahojky
tak o Blance žádné nové zprávy a možná,že je to dobré znamení... ale myslim teda,že z kašle to nebude...

Michalag
jak psala Adus,já beru 3x2tbl a mám Magnesii Lactici Galmed tyto http://www.mojelekarna.cz/samolecba/detail/srdc...

Houbik
dobře že nemáš cukrovku a užij 3D

ještě žádná nemáme tu cukrovku,paráda....

Balík mi přijde dnes,už se těším...

tak ještě ten zábrana z Ikei příští týden a už si pošťačka oddychne 😀
už budu mít pro Aničku skoro všechno,těch pár drobností dokoupim osobně- v JYSKu chránič matrace, Hřebínek-ten super jemný měli v Liberci v Chicco,pár nových žínek,nahřívací polštářek na bříško z DM,pro mne síťové prací kalhotky a věci z lékárny...

aaadus
29. jan 2010

zdenka v chiccu mají nějaký fajný hřebínek? ten taky ještě nemám. já si taky myslím, že to Blanka neměla z kašle. Jedině jestli se netahala s tím těžkým balíkem co ji včera přišel.

já se dozvím jestli mám cukrovku dneska, za chvíli vyrážím

luciik
29. jan 2010

Ahoj holky, teď jsem si přečetla co se děje..
Blaničko, mooc na tebe myslím, držte se oba 😵 😵 😵

michalag
autor
29. jan 2010

tak uz som doma aj s magneziom a nos-pou, tak snad to prejde, mozem 3x1 tak uvidim, zatial je to v celku dobre 🙂

houbik, super ze nemas cukrovku a uzite si 3D 🙂

zdenkapo
29. jan 2010

Adus
právě jsem tam minule zahlídla hřebínek- na mimčo jsou děsný takový ty s tim tvrdým umělým chlupem,na TOmáška jsme měly takový fakt měkkoučký a ten vlas byl takový nažloutlý- snad i přírodní,nevim, a takový jsem viděla jenom tam právě,tak snad ho tam ještě budou mít...
...a držim pěsti,aŤ cukrovku nemáš 😉
...jako myslíš,že Blanka táhla sama ten balík,jak psala,že měl 12 kg s těma látkama,jo? no to snad ne ☹ jestli měla ty kontrakce,jak popisovala,tak se fakt mohla začít otvírat, ale tak to snad zvládnou těma kapačkama rozehnat,hlavně,že jí nepraskla voda

Michalag
ten Mg mi gyndr říkala 3x1 preventivně,ale při potížích 3x2,tak se toho neboj,to se nedá předávkovat 😉

mishah
29. jan 2010

michal:tak držím palce ať je líp.-)..ani jsem nevěděla, že no-spa se mlže v těhu užívat?

michalag
autor
29. jan 2010

misha, mne ju davali ked som bola na rizikovom v nemocke aj s magneziom http://www.galvex.sk/?mnu=produkty&smnu=tablety...

mishah
29. jan 2010

michal,koukám,že máš taky zkušenost s rizikovým v nemocnici ☹ Rozumím,jak už jsem psala,taky z toho mám obavy...nevím,kdo by byl s Lukáškem ☹ V nemocnici se mnou ležela holka, měla taky problémy s tlakem a doma měla 3 letého chlapečka a byla z toho dost špatná..naštěstí ji pak vzali na císaře,tak to měla rychle za sebou a šla po 5 dnech domů 😉

michalag
autor
29. jan 2010

misha, s malym by sa to uz nejako poriesilo, v najhorsom by sme poprosili svokru ci by neprisla alebo by si Samiho nezobrala ... ja chcem aby mala vydrzala v brusku aspon do 36tt potom uz budem mat aj mensi strach o malu, aj ked viem ze dokazu vypiplat aj malicke deti, ale mozu mat vela zdravotnych problemov (viem to podla spoluziacky, ktora porodila v 26tt), ale verim ze malicka je v poriadku a vydrzi, musim mysliet pozitivne 🙂

mishah
29. jan 2010

michal:ano,taky bych ráda, aby mimís vydržel aspon tak jako Lukášek..i v porodnici mi tenkrát říkali,že ten 36,týden je hraniční a je pravda, že malý se narodil úplně zdravž, měl apgar skore 8-9-10 😉
jinak taky bychom to museli s hlídáním řešit přes babičku, nic by asi jiného nešlo dělat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre