Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
29. jan 2010

mě halušky vůbec nechutnají.teta nám je udělala napočest že jsme přijeli na slovensku.ještě schválně udělala tři ty směsy k tomu zelí s anglickou a ještě nějakou skoro všechno snědla její rodinka my jsme jenom ochutnali.vůbec mě to nechutnalo ale vy jste na to zvyklí

jemrykka
29. jan 2010

niee baby, to je sladký dezert len sa to volá halušky-ale s kalsickými ,,bramborovými" to nemá nič spoločné🙂
je to piškotové cesto sladké, je to velmi fajne🙂)
bibi- držime palce aj tvojej sesetre a malému nech sa rýchli z toho dostane...jaaj tolko negatívnych vecí sa deje:(((

zdenkapo
29. jan 2010

Bibi
úplně chápu,jak se sestra cítí,ať se malý brzo uzdraví a není to nic vážného...

doli1
29. jan 2010

ten strach o toho prcka je furt.ve třech letech už hodně chápou snad na to brzo zapomene a vše bude dobré.mě vzali šimka v 4 měsících na týden do nemocnice no děsný nikdybych nikomu nic nepřála.dětem by se měli nemoce vyhnout

bibi13
29. jan 2010

mala by mi volať, tak dufam, že zistili čo mu je a vyliečia ho a pojde domov.. min. víkend bol u nas a je to zlatíčko.. živé striebro.. 😢 😢
dakujem Vam..

arcik
29. jan 2010

Ahoj holky,
jdu se na vás mrknout,dlouho jsem tu nebyla,

Všem negativním oGTT gratuluji....
Odtajněným pohlavím též gratuluji....
K mega kopanečkům téže gratulka...

Bibi je mi to líto ale věř že to bude brzo fajn,držím pěsti 😉

holky dneska jsem konečně vybrala a zakoupila kočárek,jsem z něj nakřivo a jsem ráda že ho mam ...chicco trio S3 je fakt super....modro černej a úžasnej 🙂 😀 😀

jinak u nás vše při starym,nalej kope dnem nocí,a malá je zase chorá..no je to na sebevraždu...

tak se tu mějte fajnově a já zase nakouknu až bude trocha času..

antynka1
29. jan 2010

Je to hrozný, taky máte ten pocit, že od té doby co jsme objevily // tak se pořád jenom bojíme? První, jestli jsme vůbec těhotné, pak jestli bude srdíčko, potom překonat první trimestr, pak screening, velký UTZ, pak strach z předčasného porodu, po narození náhlé úmrtí kojence, no a pak se bojíme celý život........
Bibi - dej vědět a držím palečky.

doli1
29. jan 2010

anty jj strach už bude navždy.všechny nemoci by jsme nejraději vzali na sebe než aby jsme viděli trpět ty prcky ale nejde to 😖

mishah
29. jan 2010

Holky, hezký večer všem..jsem z toho teda taky špatná, co tady čtu ☹
bibi: držím palečky, ať je chlapeček co nejdřív v pořádku...
anty:přesně,jak píšeš.. a myslím,že je to ještě horší,až máš miminko na světě...:--(dřív jsem spoustu věcí zdaleka tak neprožívala, než jsme měli Lukáška ☹ 😉

aaadus
29. jan 2010

Ahoj holky,
bibi držím palečky až je malý v pořádku 😉

jinak výsledky z poradny - cukr nemáme, malý váží 1000g a je otočený hlavičkou dolů. další poradna 1.3. 🙂

mishah
29. jan 2010

aduš: 😉 to je už pěkný cvalík 🙂 🙂

zdenkapo
29. jan 2010

Anty
ten strach o dítě si nedokáže nikdo představit,dokud se mu nenarodí vlastní....

Adus
blahopřeju... Já jdu do poradny v pátek,tak jsem zvědavá,kolik má Anička,jestli mi to dr.řekne...

babara
29. jan 2010

Teda, co to je?? Spatne zpravy pokracuji.. ac se netykaj primo majovek.
Bibi, drzim palce, at to neni nic vaznyho, dej vedet.

Adus, aspon nejaka pozitivni zprava, super 🙂

arcik, tys rikala, ze se ti nekde libil kocarek Hoco. My mame Hoco Zaphir, je dobrej 😉 uz pozde, no 🙂

michalag
autor
29. jan 2010

tak ja som si to precitala a malickej drzim velmi velmi paste, ale dufam ze nas majovky to bude obchadzat a narodia sa nam deticky len v terminoch!!!

neviete niektora ako je na tom blanka???

aaadus, super aspon niekto ma dobre spravicky 🙂 , malicky ma krasnu hmotnost 😉

Ja som sa dnes snazila byt co najmenej na nohach a sediet za PC a stale som len lezala a vecer ked sa vratili chlapi z vonku tak som to povedala aj drahemu tak mi povedal ze odteraz sa stara o maleho len on a ja budem lezat (vtedy je dobre) a mam povolene len maleho zaniest do skolky a zo skolky 🙂 , zlatucky aky bol starostlivy 🙂 ... len neviem ci sa to podari lebo Sami mi prisiel dnes domov uz aj so soplikmi a teraz ledva dycha nostekom ☹ 😒 tak ak sa to nezlepsi do nedele tak bude musiet so mnou ostat aj cez tyzden a to mali ist chlapi zajtra ku svokrovcom na vikend aby som mala klud

yanika
30. jan 2010

Ahojte, dobre ranko,

veru ten vcerajsi den vobe nebol optimisticky, ja som tiez obdrzala jednu velmi smutnu spravu, tak som to cely den spracovavala...
Miska: nech sa TI Samko vylieci, aby si mohla oddychovat, treba sa fakt setrit...
Bibi: tiez drzim palceky moc moc..
Zdenka, Doli: je to tak, tym ze sa drobcekovia narodia sa vsetko len zacne, ja sa na to tiez psychicky pripravujem, vecny strach... ale to k rodicovstvu patri 😉
Prajem pekny dnik, letim do skoly papa

bramburka
30. jan 2010

cau ja jen ze jsme byla na cukrovce, napoj mi chutnal, jsem na sladke, spis mi vadila pak ta hladovka 2 hodky. No jsem zvedava. Pak na genetice, panvicky porad sirsi, ale pry nijak dramaticke. Pak u pediatra, mala ma dalsi antibiotika, 3 tydny budeme doma. Nevi se co ji je, nema zadne priznaky choroby krom horecky, ktera se stale opakuje.

aaadus
30. jan 2010

Dobré ráno,
holky co se to tu děje, nemocné dětičky a samé špatné zprávy? 😔
brambur Xeňulce přeji brzké uzdravení 😵

zdenkapo
30. jan 2010

dobré ránko

tak doufám,že dnes budou jen samé dobré zprávičky....

Yanika
tak to si piš,že to co pocítíš po porodu,nikdo nepochopí,dokud nezažije,velkou lásku,ale taky šílený strach a ten už nikdy nepřestane....

Bram
snad budeš mít taky cukr v normě... a Xenuška ať se uzdraví... a brali ji krev a stěry,když neví z čeho to je, naše dětská dr. je taky lajdák...

bramburka
30. jan 2010

jo na krev jdeme, rikala 2 dny pred dobranim antibiotik, tak nevim, zda se mi ze to bude zkreslene. ona nekasle a rymu nema, tak stery nebrala, navic jsme tam byli v patek v 11

aaadus
30. jan 2010

holky nemáte některá zkušenost s čistěním čalouněného nábytku? já bych potřebovala vyčistit sedačku a v papírech co k ní máme píšou, že se má čistit suchou pěnou. v drogerii jsem nic takového neviděla nebo jsem se špatně dívala
a ještě jeden dotaz - dá se koupit náhradní metla k mixeru? mně se obě jaksi rozpadly a nejde šlehat 😠

xxx.klarka
30. jan 2010

Na dama.cz kam chodím zrovna psala jedna holčina o kamarádce co je v nemocnici v 26tt, tak jsem právě zjistila, že jsem o Blaničku. Prý jí včera psala, že tam bude minimálně do příštího týdne. Tak když mi něco nového o ni napíše, tak Vám dám vědět.

xxx.klarka
30. jan 2010

Píšu jak dement, snad jste to po mě přelouskali. 😀

Jinak dobré ráno všem, když se nezkazí počasí a nezačně sněžit tak po obědě jedeme k tátovi se kouknout na ten kočárek, rak se moooc těším.

aaadus
30. jan 2010

klarka a nevíš jestli už ji ustoupily kontrakce? já jsem psala do IP té holčině co tu nechávala vzkaz jestli neví něco nového. a kočárek nafoť jestli ti to taťka dovolí 😀

zdenkapo
30. jan 2010

Bram
no to je fakt,to jí měla vzít krev hned,ať ví co má léčit,ty doktoři jsou fakt čím dál horší 😠

Adus
tu pěnu prodávaj,ale vim,že manža tenkrát čalouněný gauč čistil myslim vanishem co je na koberce a čalounění a pak to přejej vysavačem-obojživalníkem,aby odsál přebytečnou vodu...

Klarka
určo dej vědět o Blance

Kluci mi odjeli k babičce,tak se TOmášek vyblbne venku a já dám péct kuře...

xxx.klarka
30. jan 2010

aaadus, právě že nic nepsala. Tak jsem jí psala co a jak. Tak až mi odepíše, tak Vám dám hnedka vědět. Vyfotím🙂

antynka1
30. jan 2010

Krásné rány holky!
Klárko ty jsi tedy špion 🙂 Tak doufám, že se to Blance nezhoršilo a že jí tam mají jen pro jistotu......

michalag
autor
30. jan 2010

Ahojte 🙂
my sme sa dnes zobudili az o 8:45 co sa u nas stalo prvykrat ako sa maly narodil, ale asi to bolo aj tym ze v noci sa casto budil na plny nostek ☹

xxx.klarka
30. jan 2010

anty, tak já na dámu chodím ještě než jsem otěhotněla. A s tou holčinou si taky dost dlouho píšu .... a když psala že její kamarádku odvezli do nemocnice ve 26tt, a ona je taky z Prahy, tak mě napadlo že by to mohla být Blanka a fakt to je ona. 🙂

antynka1
30. jan 2010

Klárko 🙂 tak to jsou fakt náhody 🙂

xxx.klarka
30. jan 2010

anty, to jo. Večír dám vědět když mi odepíše, my jedeme odpo pryč.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre