Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
1. feb 2010

aaadus, jo, koukám má tam nějáký🙂 .... já podle toho co je v průkazce se moc nevyznám kolik je normální přibrat.

michalag
autor
1. feb 2010

klarka, idealne je pribrat tak do 13kg

xxx.klarka
1. feb 2010

michal, do konce těhu jo?

doli1
1. feb 2010

ahojky venku je krásně až jsem se zasnila co bude v létě 😅 ale za oknem vše vypadá kraásně a ještě s teplé postele.
ideálka je těch 13kg nejvíc.
3 měsíce mě přijde ještě moc ale 6 už máme za sebou a uteklo to jako voda tak doufám že i ted to povalí a taky si říkám že březen doklepu a už mě to bude jedno jestli vyleze dřív nebo nee.taky mám tucha spíše na duben než květen

michalag
autor
1. feb 2010

klarka ano do konca tehu

xxx.klarka
1. feb 2010

Holky a ještě blbá otázka, počítají se ta kila s těma co jsem zhubla, nebo od těch co jsem se dostala na svou původní váhu 😀 ....

aaadus
1. feb 2010

klarka no to by mě taky zajímalo. já počítám jenom ty kila, co mám nad původní váhu, ty ostatní neberu v potaz 😀 a to je asi blbě co? 😀

xxx.klarka
1. feb 2010

aaadus, právě že já to beru stejně jako Ty, tak proto mě to zajímá😀 ... kdybych to brala i s těma co jsem zhubla, tak by to bylo trošku drastický😀 .... jak mi to ze začátku nešlo nahoru, tak teď to jde až moc.

michalag
autor
1. feb 2010

klarka pocitaju sa vsetky kg co si pribrala, teda ak si pribrala +5kg a schudla -2kg tak mas zatial navyse +5kg 😉

xxx.klarka
1. feb 2010

michal, jsem tatar, ale z toho co jsi napsala vím prd 😀 asi těhu demence na mě půsoví až moc😀 .... když moje vha před těhu byla 89kg, pak jsem zhubla na 86 a teď mám 93, tak mám počítat kolik??
Omlouvám se, ale jsem asi fakt tatar. 😕

michalag
autor
1. feb 2010

klarka 😀 , tak mas navyse +4kg a kolko mas napisane v TK ako pociatocnu vahu?

zdenkapo
1. feb 2010

ahojky
holky,co blázníte, užívejte si těhu a že si můžete dát na co máte chuť a neřeště nějaká kila... já v prvním těhu nemohla jíst skoro nic a to byl stres... postava se vám do pár měsíců po porodu spraví,tak nač se nervovat blbostma... Při TOmáškovi jsem nabrala stejnak 12kg- a teď už mám nahoře 9kg a ještě mi tak 10tt zbývá a neřešim,vim že to nebude extrém,jako že některá přibere 25,30kg,tak jsem v klidu....

a ta váha se počítí se jste nabrali,ne od původní váhy 😀 to já v prním zhubla 9kg a pak nabrala 12kg,tak to by byli jen 3kg a to je blbost 😉

aaadus
1. feb 2010

takže se to počítá od původní váhy? 😀 klarka nic si z toho nedělej, já to taky nechápu 😀

yanika
1. feb 2010

no neviem ci ma tromfnete🙂 +10kg.. ale vraj to na mne nevidno haha.. aki mili ludia okolo mna 😀
Dnes hodim aj ja svoje foto medzi bruska...

xxx.klarka
1. feb 2010

michal, tak tak jsem spokojená😀 ...... Právě že první váhu v TP mám ve 13tt a to je ta 86 😒 dr neví že jsem začínala na 89. Co

yanika
1. feb 2010

zdeni: presne.. treba si to uzivat.. ved co chuti maminke, robi dobre aj malickemu, takze ziadne odopieranie, aby nam z nich nevyrastli ziadni bulimici 😉

mishah
1. feb 2010

Holky, dobré ráno 😉
klarko:ted jsem četla,že v posledním trimestru se přibírá klidně i půl kila týdně..je pravda, že já s Lukáškem moc nenabírala a ke konci jsem koukala,jak šla váha nahoru.A asi záleží,jak to bereš,ne?proti pův.váze máš navíc 4 kg 😉
michal:at to doma hezky zvládnete a Samíkovi je líp 🙂
u nás teda Lukášek má už jen zvýšenou teplotu,ale dneska asi vstal špatnou nohou,jak má mrzutou náladu ☹už aby bylo venku líp,at můžem podnikat nějaké výletíky 😉

aaadus
1. feb 2010

zdenka já váhu neřeším, je mi to vcelku jedno, jen teda nesmím přibrat nějakých 20-30kg, to bych se neunesla 😀 ale stanovila jsem si nějakou hranici, kterou bych nechtěla překročit a aniž bych se hlídala, moc nepřibírám

nikkka
1. feb 2010

ahojte,

tak sa vam hlasim zase z prace..sice necitim sa uplne fit, uz mi zostal len ten hnusny kasel...asi si kupim este jeden sirup od kaslu...

xxx.klarka
1. feb 2010

Však já to nijak neřeším, ale zajímalo mě jak se to počítá. Kdybych to řešila, tak by jsem neměla od rána v sobě 3 šátečky a jeden chlebíček 😀 ..... nejhorší u mě je, že jsem měla už tak nadváhu. Vyjste tady samé hubenourky, tak vám může být pár kilo jedno 🙂

Naše malé zase mi kope do močáku. 😠

aaadus
1. feb 2010

nikka pozor ať se ti to nevrátí. a jestli se sirup může užívat delší dobu tak si raději ještě jeden kup 😉

aaadus
1. feb 2010

klarka no já teda hubeňour nejsem a ani nikdy nebudu 😀 ale už jsem si zvykla, že jsem prdelatá 😀

matpaj
1. feb 2010

caute babky.................. 🙂

vidím, že preberáte moju "oblubenu" temu: váhu............... 😒

yanika, ja som ta tromfla, mam 13 kl navyse a termin mam o 3 tyzd neskor ako ty....... ☹ !!!!!!!!!

kto ma na mna? 😀 😝

nikkka
1. feb 2010

dufam, ze sa mi to nevrati..toho kasla by som sa rada zbavila, vcera ma jedna znama postrasila, ze kasel moze vyvolat predcasny porod, pretoze su namahane brusne svaly..ona tak vraj bola chora v 8mesiaci a doktor ju na to upozornil..

michalag
autor
1. feb 2010

presne ako pise zdenka, nerieste vahu, ja som pri Samkovi pribrala +20kg 😝 🤐 a pred tehu som mala navyse +7kg a nejako mi to nevadi, lebo som vedela ze planujeme druhe, ale ked zacnete mat celodenny kolobeh okolo babatka tak sa nezastavite a za par mesiacov budete mat dobru alebo povodnu vahu 😉

michalag
autor
1. feb 2010

ja vam poviem kolko sme pribrali v stredu 😅

klarka, aj mna mala akurat kope do mechura a nie je to teda velmi prijemne 😒

baby a chcem sa spytat pred magnezkom a po nom by sa nemali 2 hodiny jest mliecne jedla, dodrziavate to???

nikkka
1. feb 2010

ja sm pribrala pred tehu, takze teraz sa mi to spomalilo +2kg , ale to estelen pride..ja to neriesim, kvoli nejakej diete predsa neprestanem jest moje oblubene masko atd... 🙂
vzdy sa pozriem do zrkadla zamracim sa na seba, ze by som mohla s tym nieco robit, ale potom ma to velmi rychlo prejde..

dianka22
1. feb 2010

ahoj Yanika. Ty pises bakalarku? Si normalne na dennom? Lebo ja tiez. Kedy budes statnicovat? Uz s mimi na rukach? Ako to mas poriesene?

nikkka
1. feb 2010

michalag ja som si dnes rano dala salku kakaa a potom magnezium a este som aj jogurt ranajkovala...

aaadus
1. feb 2010

michalag já jsem se v příbalovém letáku nic takového nedočetla a i kdyby, tak bych nebyla schopná to dodržet když snídám kakao

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre