Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

misicka85
1. feb 2010

Tak žáha mě naštěstí zatím pálila 1 nebo 2x,ale v minulém těhu ke konci skoro každou noc, pomáhalo mi Rennie,stačila 1 tabletka a měla jsem klid 😉

kajamatus
1. feb 2010

Miladka ja som prvu sekciu mala pri mimomaternicovom tehotenstve, pretoze na laparoskopiu uz bol plod velky ☹, druha sekcia cisarsky bol po 4 rokoch a mozem povedat, ze jazva sa hojila dobre a bolele menej ako prvy krat, , doktor aj povedal, ze sa snazil trafit do tej prvej jazvy. No u mna bol problem , ze pri porode mi odisla zrazanlivost krvi a museli mi robit reviziu dutiny brusnej ci vnutorne nekrvacam , takze ma rezali este aj napriec bruchom a ta jazva sa hojila dlho a dost bolievala, no a teraz v tehotenstve ako sa roztahuje je to des.

aaadus
1. feb 2010

lucik to znám, když někoho musíš uhánět. zvlášť když je o takový malý kšeft, nic velkého

miladkad
1. feb 2010

veď to, ako sa rozťahuje, tak viac cítiť tú jazvu. to aby sme priveľmi nepriberali do bruška, že. ale to tiež neovplyvníme. takže záleží aj na šikovnosti operatéra, či sa trafí do rany. ja už len dúfam, že toto malinké sa otočí tým správnym smerom - hlavičkou dolu. 🙂 doki sa vyjadril, že to všetko záleží od toho, koľko mám miesta vnútri a ako to bude bábätku vyhovovať. ako keby sme mohli ovplyvniť naše brušká! hlavne, že tuk si nájde cestu všade! 😢

mishutka
1. feb 2010

Ahoj,
tak nocí jsou i u mě čím dál horší a ráno nemůžu vstát dřív než v 10hod. 😅 A to nemluvím o těch flekách na tričku 😕
Mě tak pálela žáha, že budu mít beteláka 😀

Minule tu někdo psal, že těhu padají na břicho tak já dneska letěla na prdel 😀

lucik...
1. feb 2010

mishu tak to máš kliku, kamarádku ve 31tt letěla na břicho a pak si pár dní poležela v nemocnici 😔 naštěstí vše v pořádku 😵

aaadus
1. feb 2010

mishu však když nemusíš vstávat tak co by sis nepoležela. a už nepadej 😀

zdenkapo
1. feb 2010

Gabap
měla si jí po prvním porodu? no mě tělísko dát nechtěla,když chci do 3 let otěhotnět...
můžeš mi o tom něco napsat?
dala sis jí po šestinedělí- jako zda se může hned a při kojení?
asi to zavádění bolí,že?
prý se první měsíce nepravidelně krvácí?
po jaké době si přestala úplně krvácet?

mishutka
1. feb 2010

Dneska mě čeká těhu cvičení, ale jsem nějaká zdechlá 😅

Včera jsme byli v Aquaparku a hrůza, lidí jak sraček, samé děti. Tak jsem si ani moc nepolebedila protože jsem dávala furt pozor aby mě nějaké dítě nekoplo 😠

aaadus
1. feb 2010

mishu a kde jsi byla v aquaparku? my jsem včera byli na bazéně 2 hoďky před zavířačkou a úplná paráda, žádné děcka, v bazéně 6 lidí. ale asi jsem to přepískla, protože noc byla strašná a už jsem myslela, že budu budit manžela a pojedeme na pohotovost. tak nějak si při každé bolesti vzpomenu na Blanku ☹

antynka1
1. feb 2010

Máte nějaké nové zprváy o Blance - kromě těch z víkendu od Zuzanek.
Lucíku - večer držím palce, ale učrčitě to nic nebude, ale jistota je jistota.

mishutka
1. feb 2010

V Bohumíně, bohužel tam jezdí až moc poláků 😒

Já hlavně nevím furt jak si lehnout, když ležím na boku tak mě pak tak moc bolí, že už nemůžu ani na jeden bok.Na zádech to nejde a na břichu to jak kdybych ležela na kamení 😔 A do toho mi leze do noh furt pes 😠

lucik...
1. feb 2010

anty děkuju 😉

aaadus no jo no, teď už to asi chce víc se šetřit a nic moc nedělat... Já měla jít dnes na těhu cvičení, ale radši sem nešla ☹

A v noci se mi taky blbě spí. Můžu spát jen na pravém boku.. Pak jakmile se přetáčim tak mě bolí břicho a v jiné poloze se mi spí blbě 🙄

zzuzullka
1. feb 2010

miladka, ale u mňa je problém v tom, že ja minerálky vôbec nemám rada 😠 ale dá sa to prežiť, tak zatiaľ to nechám tak, nie je to nič bolestivé, len hodne nepríjemné, ale čo už... 😅

baby, a keby sa mi teraz stalo, že padnem napr. na zadok, tak treba ísť k lekárovi, alebo sa maličkému nemôže nič stať. už som nad tým viac krát premýšľala, keď je teraz všeda tak klzko 😒

aaadus
1. feb 2010

mishu Poláci jsou snad všude 😠 kdyby aspoň byli potichu, ale je slyším na kilometry
taky mě bolí břicho když se přetáčím, dneska mě bolely i žebra na levém i pravém boku, na zádech jsem ještě minulý týden mohla v pohodě ležet, teď už to nepřipadá v úvahu. už aby byl doma kojící polštář, snad to s ním bude lepší

aaadus
1. feb 2010

zuzul když spadneš na zadek, nemělo by se ti nic stát. ale k dr si klidně zajdi pro klid duše

lucik...
1. feb 2010

aaadus mě na spání na zádech pomáhá když si pod sebe dám ještě jeden větší polštář, že nejsem úplně v lehu.. Jenže je to tak na chvíli, celou noc se to nedá ☹

zzuzullka
1. feb 2010

s tým spaním to mám tiež už horšie, stále sa len pretáčam a neviem si nájsť dobrú polohu. na chrbte síce môžem ležať, ale nedá sa mi tak dobre spať,a keď ležím na boku tak sa to nepáči malému a kope ma 😒

mishutka
1. feb 2010

aaadus.já jezdila i na tobogánu 😅 Ale jenom 2x 😉
zuzul:to asi záleží jak spadneš, já spadla jenom tak lehce a tak nějak jsem to čekala, že mi ta noha ujede. Když chodím frajerka v teniskách ven se psem 😕

lucik...
1. feb 2010

zuzul pro klid duše tam můžeš zajet, ale mě dr. říkala že když bych náhodou spadla - a ne na břicho, tak že se to prckovi sice líbit nebude 😀 ale že se mu nic nestane... Je tam v plodovce, takže je spíš jak na "trampolíně" 😀

xxx.klarka
1. feb 2010

Holky, vy jste toho zase nakecali 😀

Já jsem byla u kamarádky se pomuchlat s jejím skoro ročním synkem🙂

Drobeček náš konečně přestal kopat do močáku, tak jsem ráda, si chvilku odpočinu 😀

zzuzullka
1. feb 2010

klarka, tak si uži chvíľu kľudu 🙂

xxx.klarka
1. feb 2010

zzuzul, užívám, to se neboj 🙂

zdenkapo
1. feb 2010

KLarka
ještě nedávno si byla nervozni,že malá nekope a teď si užíváš,jak jsem řikala,že? 😀

aaadus
1. feb 2010

mishu ty blázne 😀

xxx.klarka
1. feb 2010

zdenka, to máš pravdu, ale lepší když kope, alespoň vím že tam je a je snad v pořádku🙂 to víš už se blíží další poradna, tak začínám být nervorní, ani bylo všechno ok.

mishutka
1. feb 2010

To kopání mi nějak neva, ale to jak se přesouvá ze strany na stranu je maras 🙂 Manžel nechápal co to mám za vetřelce v břiše 😀
Normalně jde vidět a cítit jak mi malý zpravé strana se přesune pod pupek na levo 😉

bara.c
1. feb 2010

Ahoj holky, delší dobu jsem se neozvala. Nestíhám vás dočítat. Jenom tak zběžně - Blanka je prý v nemocnici....... Některé z vás bolí bříško a špatně se spí.
My se máme báječně, nic nebolí ani nepálí. Máme nahoře celkem 2 kg a spí se nám taky hezky. Doporučuji plavání. Je to super relax a miminku se ve vodě také moc líbí. Na spinkání nějaký dobrý čajík. Holky kdy se chystáte na předporodní besedu.? Je měsíc před porodem pozdě nebo to stačí?

aaadus
1. feb 2010

bara no já jsem včera byla plavat a myslela jsem, že v noci umřu 😅 a na předporodní kurz začínám chodit od 24.2., je to 6 lekcí po 2 hodinách, je to i s tatínkama a končit ho budu 4 týdny před porodem 😉

matpaj
1. feb 2010

ženy, robím parené buchty......... 😀

klarka, aj mňa drobec teraz asi pol hod kopal....som si troška ponatriasala bruško a prestal..... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre