Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bara.c
1. feb 2010

aaadus jak to, tobě bylo po plavání špatně.? Já krásně usnu a malá se vůbec nemele. Děkuji za odpověď - kurz. V Hořovicích je to jednodenní záležitost. Já taky vezmu taťku s sebou. 😉

aaadus
1. feb 2010

bara bolely mě záda jak blázen, břicho, no prostě toho na mě včera bylo moc. nějak pořád chci stihnout to, co jsem stíhala jako netěhu, ale budu muset přibrzdit

mishutka
1. feb 2010

Bara:mě třeba plávání nedělá špatně, ale cítím se po něm jak zmlácená na to že skoro jen válím šunky 😅
Dneska jak už jsem psala mám to těhu cvičení a plavání tak uvidím jestli zítra budu schopná žehlit 😉

aaadus
1. feb 2010

mishu taky jsem myslela, že dnes budu žehlit, ale prádlo počká, jako vždy 😀

xxx.klarka
1. feb 2010

noo, tak to beruška moc dlouho nevydržela to spaní:D

mishutka
1. feb 2010

aaadus:tak já mám pár triček protože nikam moc nechodím, ale manžel má kupu 😝
Asi ho budu muset zapřahnout 😅 On pomáhá sevším, ale žehlení není asi pro chlapi 😉

lucik...
1. feb 2010

mishu manžel jednou chtěla žehlit a když jedno triko žehlik asi půl hodiny tak sem mu to radši vzala 😀 😀 😀

aaadus
1. feb 2010

mishu tak když můj manžel poprvé v životě žehlil, máme vypálený otisk žehličky na koberci 😀 šikovný no 😀 já mám triček víc než manžel i když jsem furt doma, ale skoro každý den si beru nové, protože se jaksi více potím 😝

mishutka
1. feb 2010

Když jsme bydleli u našich tak si žehlil věci do práce 🙂

bara.c
1. feb 2010

aaadus aha, tak to já jsem unavená příjemně. 🙂 Každá to máme jinak. Ve středu jdu poprvé na těhu.cvič tak jsem na to zvědavá. Koukám, že žehlení prádla je nepopulární všude. 😉 😉

lucik...
1. feb 2010

baru a kam jdeš cvičit? Do berouna někam?

michalag
autor
1. feb 2010

kym som bola s malym von a v obchode tak ste toho zase stihli popisat 😀

ja tiez planujem po porode asi Mirenu kedze dalsie neplanujeme, ale este nie som uplne rozhodnuta, ale podla mna to nie je az tak vela ked mam dat 186 eur na 5 rokov

vlhcene obrusky som vyskusala Pampers, Clever a nakoniec som skoncila pri Babylove zelene a tie nam vyhovuju najviac, dokonca ja ich este stale kupujem lebo v lete sa daju super vyuzit vonku a doma mu s nimi utieram ritku ked kaka 🙂

vladka, skore uzdravenie ti prajem 😉 ... mne boli poradene tabletky Septisan na bolest hrdla su na cmulanie a do 3 dni mi pomohli 🙂

Ja neviem co sa mi dnes stalo, ale vytiahla som koselu co som pouzivala len na kojenie a zupan, ktory som mala naposledy obleceny ked sa Sami narodil ak by nieco a dala som to prat, uz len nech to vyschne a budem zase o nieco kludnejsia 🙂

doli1
1. feb 2010

jak vás tu čtu tak jsem si konečně zavolala na cvičení a zítra vyrážim.už se potřebuji protáhnout.
dala jsem do albíčka aktuální fotečku bříška.
manža někdy žehlí hlavně ze začátku když mi nebylo dobře ale děsně mu to trvá

mishutka
1. feb 2010

aaadus.tak já mám trička tzv. na doma a ty nežehlím rovnou je používám ze sušáků 😝
U toho žehlení záleží jak mi to jde 😀 někdy mám pocit jako kdybych žehlila poprvé 😕

Holky, musím se loučit jdu nakoupit, vyvenčit psa a hurá cvičit....

Jinač kdyby to někoho zajímalo tak na vycházky kašlu a ještě tu nebyla ani kontrola. Však už to mám za pár a v březnu už asi nastoupím na MD 😉

aaadus
1. feb 2010

mishu tak to já zase ne, tričko musím mít vyžehlené

vycházky taky nedodržuju, nějak na to i zapomínám a kontrolu jsem taky ještě neměla 😉

bara.c
1. feb 2010

Lucík jdu do Berouna. V Medicentru pořádají cvičení. Paní lektorka říkala, že 25.tt je akorát. 🙂

antynka1
1. feb 2010

Tak holky, moje dovolená probíhá tak, že mě pořád někdo z práce s něčím otravuje - hlavně šéf, takže jsem teď po poseldním telefonátu s ním vypnula služební mobil a ať se třeba pos.... Je tohle normální? Ach jo.......

xxx.klarka
1. feb 2010

anty, ten jsi měla vypnout hnedka po prvním hovoru, máš dovolenou tak ať si trhnout!! 🙂

antynka1
1. feb 2010

Klárko, to máš pravdu, ani jsem ho neměla zapínat...........

xxx.klarka
1. feb 2010

anty, no jo, pozdě. Alespoň že jsi to udělala teď a budeš mít klid alespoň teď🙂 Pěkně si ho užívej a odpočívej.

antynka1
1. feb 2010

Kdybych mohla odpočívat, tak by to byo úžasný... já se ale učím na ty pitomý státnice....ach jo, už aby to bylo za mnou a já se mohla věnovat jen a jen příjemným věcem, jako třeba konečně začít vybírat koberec do dětskýho pokojíčku, podívat se po obchůdkách a tak.........

michalag
autor
1. feb 2010

baby tie co beriete magnezko tak ho beriete len pri tvrdnuty bruska alebo kazdy den bez ohladu nato ci vam tvrdne alebo nie

xxx.klarka
1. feb 2010

anty, a jo, jsem zapoměla, tak s epěkně uč ať to máš brzo za sbeou a můžeš začít připravovat🙂

michal, já nemám teda potíže jako holky tady, takže ho beru jen při obtížích.

yanika
1. feb 2010

Baby dnes ficite rychlostou svetla🙂
Ja som bola s mamcou trosku shoppingovat, som si povedala ze do konca februara chcem mat komplet vsetko 😅. Prebalovaci pultik s vanickou objednany, postielka od segry na ceste, no parada... Kedze mame 2izb byt, malinky bude s nami v izbe, takze sa zariadujeme len vramci obmedzeneho priestoru..

Anty: drzim palcoky, termin mas uz za dverami, obdivujem Ta, ja sa neviem donutit sustredit sa viac ako hodinu v kuse... tak budem na Teba mysliet...

medan29
1. feb 2010

yanika:No s náma bude taky prdolka v ložnici protože máme jen 2+1 a až bude větší předěláme byt

michalag
autor
1. feb 2010

yanika, tak to aspon budes mat vsetko pekne pripravene a uz si budes len uzivat a tesit sa na den D 🙂

my mame len 1+1 takze nie sme na tom o nic lepsie a akurat teraz ked hladame vacsi tak v nasom okoli kde chceme ostat nie je ani len jeden 2+1, popripade mensi 3+1 byt ☹ , ale snad sa nieco najde lebo tlacit sa v nasom bytiku bude teda o drzku, ale lepsie ako s rodicmi ci svokrovcami 🙂

xxx.klarka
1. feb 2010

michal, vy máte jen 1+1?? Tý jo jsem ráda, že jen já nejsem takový blázen co si pořizuje dítko do 1+1. My nevíme kdy nám větší byt vyjde, tak uvidíme. 🙂 Zatím to přizpůsobuju tomu, aby se tady dalo vychovávat dítko. 🙂

yanika
1. feb 2010

Miska, to je fakt... svokra je v pohode, ale byvat s nou by som veru nechcela 😉
Jednoizbovy bytik je fakt malicko, tak nech sa vam to podari coskoro, teraz je dobra situacia na trhu s nehnutelnostami, tak aspon jedno plus.
A ja beriem to Mg preventivne, kazde rano si supnem 1-2 tabletky, ked vyneham den dva, tak to citim na brusku... Nic tym nepokazim myslim..

bramburka
1. feb 2010

ahoj, tak tehu cukrovku nemam 😉

ja zacinam resit co mam a co nemam, neco ted podedim pokamaradce, ale jsou to stare hadry, tak nevim, co tam bude, zbytek uz nikde shanet nebudu, dokoupim vel . 62 a zbytek za chodu.

Jinak prebalovak bude MM vyrabet, udela takovou desku na nasi komodu a na to koupime jen ten prebalovaci kus. Omyvatelny.
Postylku mam tak uz jen reism porad ten monitor dechu kde koupit.

bramburka
1. feb 2010

j a určo musim koupit odsavacku Medela Swing. Jinou nechci, ja na ni kojila 8 mesicu, pac mala nechtela z prsu a tato mi zachovala laktaci neomezene a vubec to nebolelo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre