Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
1. feb 2010

No asi jsem fakt naivní - takže je lepší tma jít před koncem pracovní doby a je to v klidu - a nechodit tam ráno 🙂

aaadus
1. feb 2010

k zubaři mám jít až v červnu a to si hned budu domlouvat i termín na vytrhnutí osmičky 😝 jako těhu už jsem u zubaře byla 3x 😅

medan29
1. feb 2010

No naše doktorka je děsná, jednou jsem tam šla v den kdy je pro zaměstnané, to jsem ještě nebyla těhotná a řekla mi že na mě nemá čas že si mám přijít zas jindy, no zkusím tam příští týden zavolat a uvidím co mi řekne ale zubaře ted řešit nebudu

aaadus
1. feb 2010

antyn mně se teda ještě nestalo, že by někdo bral ohled na to, že jsem těhu. nemyslím tím jenom u lékaře, ale třeba ve frontě u pokladny, na poště atd. vím, že těhu není nemoc, ale někteří se tváří jako kdybych byla nějaký hnusný hmyz či co 😀 a co mě zaráží, že to jsou převážně ženy 😅

antynka1
1. feb 2010

Já byla v těhu u zubaře jednou - mám nějakou novou - ta původní je na mateřské a ta co je tam místo ní, je kdoví kde. Teď je tam nějaká ruska a upřímně řečeno nevím jeslti mi moc rozumí co jí říkám..... Ale asi tam budu muset ještě jednou, ale moc se mi nechce...... Osmičky už mám naštěstí pryč všechny 🙂

cumelila
1. feb 2010

Ahojte dievčence....aj ste kupovali niektorá monitor dychu ten prenosný čo ma babatko stale pri sebe?

michalag
autor
1. feb 2010

tak ja som bola u zubarky pred Vianocami koli zubu mudrosti a na preventivke mi nasla 2 male kazy tak mi kazala este prist kym neporodim, ale akosi som sa zabudla objednat 😝 tak si tam zajtra zavolam nech to mam z krku

michalag
autor
1. feb 2010

aaadus, tak taketo motivy sa mne vobec nepacia pre 2-4 rocnych chlapcov nie este pre miminka, je to otras 😠

antynka1
1. feb 2010

Adus - a víš co je nehorší? Když si sednu v autobuse a nade mnou je "50-ti letá stařenka" a říká: "To je dneska mládež" a čeká, že jí pustím sednout. Pravda, v zimním kabatě bříško vidět není, ale tohle mě fakt rozčiluje...

medan29
1. feb 2010

Tak já byla k zubařce objednaná v listopadu ale musela jsem to zrušit protože jsem měla problém s krvácením, pak ten hematom, jinak já mám super zubařku v OV na Stodolní 😀 , já se hrozně bojím zubařů ale ona je hrozně hodná a příjemná, vždy jen říkala že mě by u porodu nechtěla zažít, hihihih 😀

antynka1
1. feb 2010

Já se taky zubařů bojím. Vždycky jim to hned hlásím... Akorát jak mám teď tu rusku, tak mám pocit, že mě moc nepochopila.....

michalag
autor
1. feb 2010

anty, tot sa uz aj mne stalo ze starenky chodia cele doobedie po meste a potom ked ide jeden bus za hodinu tak sa tam stretnu hadam vsetci dochodcovia zo sidliska a nadavaju na mladez ze ich nepustia si sadnut, ale ja som sa minule nas..ala a povedala som ze aj tehotne maju nato pravo tak hned stichli 😝 🙂

antynka1
1. feb 2010

Jeslti se mi to stane ještě někdy, tak jim asi omlátím těhu průkazku o hlavu.... 😀

zdenkapo
1. feb 2010

u normálka dr. to ještě beru,ale o obvoďáka,kde jsou fakt nemocní bych si vybojovala přednost...

Cumelia
myslíš ten Respisense jo? to mi přijde hrozné a k ničemu- musí to miču vadi,furt to mít na plence nebo oblečení a když si vezmeš,že co nevidět se začně přetáčet na stranu ,tak mu to musí překážet a za chvíli si to dokáže i samo sundat,takže moc dlouho to nevyužiješ.... mám už doma Babysence II- 2 desky- mám 2 postýlky a díky rouměrům oproti Nanny se mi vejde i do kočárku,takže super...

kubko123
1. feb 2010

Ahojte,

pridavam sa k majovkam. Cakame chlapceka zaciatkom maja.

Cumelila - ja som kupovala monitor dychu Snuza Halo a pocula som od znamych ze na rozdiel od tych podloziek pod matrac nedava falosne poplachy. Tak uvidime... 🙂

antynka1
1. feb 2010

Kubko, vítej.
Já chci pořád koupti ten monitro a chůvičku v jednom od Angelcare, ale ještě jsem zaúkolovala manžu, aby se podíval na ty technické záležitosti. Máme to doma prošpikovaný wifinou, tak aby se to s něčím nemlátilo a ten signál fungoval a dosáhl tam, kam má 🙂

cumelila
1. feb 2010

KUBKO :ďakujem...presne na Snuza halo som myslela ,pre mna je vyhodne,že ho budem mať malá stale pri sebe len ešte pokukam ponuky a šup sa objednať... 🙂

zdenkapo
1. feb 2010

holky
je to vaše věc samozřejmě- dokážete si to aspoŇ představit,ale fakt to dáte na dítě? není to přeci pohodlné a jak se s tim bude přetáčet a bude mu to vadit a bude si to sundavat nebo mu to bude padat při otáčení a máte falešné poplachy raz dva...

kubko123
1. feb 2010

Cumelila, ja som najskor vahala, ze ci mu nebude zavadzat ked sa bude pretacat na brusko, ale Snuza je taky malicky, ze mu to vobec nemoze vadit na brusku. Ovladanie ma tiez velmi jednoduche a hlavne ziadne snury 😉

adelka89
1. feb 2010

ahoj holky naprosto nestiham docitat... dneska jsem cely den nejak unavena, dokonce jsem odpoledne prospala coz u me neni zvykem... uz dobrou pul hodinu mam nejake bolesti, takove divne jako by mi nekdo pichal do bricha 😨

adelka89
1. feb 2010

Zdeni jak dlouho jste monitor vyuzili?

antynka1
1. feb 2010

Andelka - a boli to hodně? Už je to lepší? A nemáš zácpu?
Koukám, že Lucík se ještě neozvala, tak snad je v pořádku.

adelka89
1. feb 2010

copak je s Luckou?
No picha to porad podivne, zacpu nemam a ani zadne jine zazivaci problemy, tak nevim, snad to brzy prejde ....

antynka1
1. feb 2010

Lucika pobolívalo bříško - nic hroznýho, ale pro jistotu šla k Dr. šla tam na půl pátou a zatím se neozvala - tak snad se nic neděje, jenom třeba na nás nemá čas. 🙂
S tím pícháním ti neporadím - mě taky jednou hodně píchalo a bolelo, ale jenom při pohybu a pak to samo přešlo, nějaké to lehké pobolívání cítím celé těhu, takže to moc neřeším...... Tak si zkus lehnout, třeba to chce jenom klid....

cumelila
1. feb 2010

zdenkapo:ano aj nad tym som rozmyslala ale je naozaj malinky a na doma budeme mat klasicky monitor v postielke pozicany s nemocnice a na vonok a k nasim by som chcela tento malinky prenosny

adelka89
1. feb 2010

anty dneska cely den odpocivam tak je mi to divne 😔 manzel vari veceri tak muzu odpocivat.
Snad je Lucik v poradku...

antynka1
1. feb 2010

Andelka - ono se to na dálku těžko radí, asi ty sama subjektivně cítíš, jestli se něco děje nebo ne. Ale já doufám, že se neděje nic 🙂

leta
1. feb 2010

Ahojte, ja som bola medzi vami ešte niekedy v septembri alebo kedy a potom som toho mala stále veľa, svadba, práca....atď, ale poctivo vás stále čítam, čiže som v obraze ako sa máte 😵 , tak dúfam, že keď nastúpim na MD budem mať aj ja čas prispievať, alebo teraz po večeroch. Je to fajn, keď si nie som niečim istá, už som aj tu, či náhodou neriešite práve aj vy niečo podobné a vždy sa tu nájde rada 🙂 . Inak my sme zatiaľ v poriadku, všetky testy zatiaľ oki, tak dúfam, že aj cukrovka nám dopadne dobre. Čakáme dievčatko, bude to Laura, už sa jej neviem dočkať. Držím vám všetkým palce, nech bábätká kopkajú, aspoň vieme, že sú v poriadku. ;) Keď bude čas doplním si aj album

michalag
autor
1. feb 2010

kubko, vitaj!!! 🙂 ako sa ti tehulkuje a kedy mas TP???

ja som na Lucik akurat myslela ze sa este neozvala, dufam ze su v poriadku 😕

antynka1
1. feb 2010

Leta ahoj 🙂
Lucík si právě aktualiovala album, takže na nás asi jenom prdí a napíná nás 🙂 Pak jí to nandáme, že máme o ní strach a oan se ani neozve 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre