Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
1. feb 2010

leta, som rada ze si sa ozvala a dufam ze uz bude aj viac casu aby si k nam prisla castejsie 😉

lucik...
1. feb 2010

Ahoj holky 🙂

Jsem tu nebojte, ale ste hodný že o mě máte strach 🙂 🙂

Neotevírám se, takže je všechno v pořádku. Dr. říkala, že pokud to není pravidelné, tak je to normální a mám se smířit s tím, že to budu mít až do konce a čím blíž porodu tím víc 😀 Ale teď je to prý hlavně tím že mi hodně naráz vyrostlo břicho, tak si to tam uvnitř musí zvyknout 🙂

A tady máte můj břich 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

antynka1
1. feb 2010

No Lucíku, to je dost, že se ozveš!!!! Jsem ráda, že jsi OK, ale příště nás tak nenapínej, ju? 😀

lucik...
1. feb 2010

anty my teď přijeli, byli jsme ještě u mamky 🙂 A pak jsem chtěla dát do alba fotku ať vám jí sem můžu rovnou hodit a ty mě takhle prokoukneš 😀

michalag
autor
1. feb 2010

lucik som rada ze ste v poriadku a ze si sa ozvala 🙂 ... a krasne ste podrastli 🙂

antynka1
1. feb 2010

Jsem Colombo v sukni 🙂 (no sukni vlastně nenosím, ale Colombo v kalhotech by nezněl tak dobře, že?)

antynka1
1. feb 2010

No a konečně ti už začíná být vidět bříško 🙂 Pěknoučký 🙂

lucik...
1. feb 2010

jo a kdyby vás to zajímalo tak mám nahoře 11,8kg 😀 To je brutální jako 😀 Ale možná to bude i tim že mě vážila až v 5 odpo a ne ráno jako vždycky

antynka1
1. feb 2010

A kde to máš????

michalag
autor
1. feb 2010

a naposledy si mala kolko?

aaadus
1. feb 2010

lucik ty jo, to ti dobře poskočilo břiško, teď už to jde konečně vidět 😀 a je dobře, že jsi v pořádku 😉
vítám nové těhule 🙂

michalag
autor
1. feb 2010

uz mame 19 001 prispevok 😀

antynka1
1. feb 2010

Michalag - teď už 19 002 🙂 A kolik je maximum? Aby nás brzy neavřely a nezakládaly jsme májovky II. 🙂

leta
1. feb 2010

Michalag, ja som tu stále, len vás stále dočítavam, aby som nič nevynechala, stratila som notebook, tak som mala čo doháňať 😉 ale už sa polepším 😀

aaadus
1. feb 2010

bysme mohli až se nám mimča narodí založit Máj 2010 II., to už budeme mít jiné starosti než jaký koupit kolotoč nad postýlku 😀

leta
1. feb 2010

teraz sa neviem odtiaľto odlepiť a to musím ísť už konečne žehliť, keďže to stále odkladám 😀

aaadus
1. feb 2010

antyn jsem tě zapomněla pochválit, že sis založila album 😀

antynka1
1. feb 2010

No jo Aaadus, až se to narodí, vzheldem k tomu, že některé mají termín už pomalu v půlce dubna, a je nyní dle UTZ až 8.6. tak tu mám funět a nadávat sama? 😀

antynka1
1. feb 2010

Adus - děkuji, snažím se, ještě musím nafotit bříško a věcičky, ale musím postupně 🙂

michalag
autor
1. feb 2010

anty, teraz sa to uz nezamyka po 10 000 prispevkoch, najskor zalozime az novu temu ked zacneme mat vlastne mimminka kludne Majovciatka/ Květnovciatka 2010 alebo nieco podobne 😉

ja idem teraz pozerat Panelak V. ale potom sem este urcite kuknem, teda ak ma drahy este pusti 😝 😀

antynka1
1. feb 2010

Nějaký tématko nové určitě vymyslíme 🙂
No jinak se musím pochlubit (nebo postěžovat??). Jak jsem pořád měla problém, že nejím, tak teď taky nejím, ale ŽERU!!!! No hrůza, sladký, slaný, kyselý no prostě cokoli 😀

adelka89
1. feb 2010

luci tak to je super, ze jste v poradku, brisko roste 🙂 ale 12kg fakt neni videt 🙂
anty, malicky se ozyva, tak jsem klidna a dokud se bolest nestupnuje tak si myslim, ze se nic nedeje, porad to picha ale neni to nic co by se nedalo vydrzet 🙂

antynka1
1. feb 2010

Adelka - tak to bude v pohodě, říká se, že když se to nezhoršuje a není to v pravidelných intervalech, tak se s tím holt musíme smířit ☹

pugie
1. feb 2010

ahoj Holky, dneska jsem byla na kontrole a domluvila se na neschopence - takže už jsem taky doma, měla jsem toho v práci docela dost, blbě se mi tam sedělo, pravidelně mě začlo pnout břicho a taky těžkly nohy, mám je samou modřinu, jak mi praskaj žilky.. vyfasovala jsem na to ňáký prášky, tak doufám, že se to doma na gauči zase zmírní 😉 jen ty 4h vycházky se mi moc nelíbí, to je jak kdybych měla bůhví co a nemohla mezi lidi😖 ale snad teď budu mít i čas předělat trochu album a konečně vyfotit i břuch 😵 😉

doli1
1. feb 2010

ahojky dnes je asi nějaký divný den taky mám problém s tvrdnutím.dokonce jsem si vzala dvotou dávku magnéska.nic moc jsem dnes nedělala tak nevim proč
pugie doma si to užiješ a vše se dá do normálu i ty nohy.jen ty vycházky jsou na prd ale vydržela bych těch 14dní kdy může přijít zaměstnavatel a pak se na to vyprdla soc.jen tak nikde nepřijde.

zdenkapo
1. feb 2010

Adélka
no ještě jsme ho nevyužili,přišel mi minulý týden 😀 na TOmáška jsem právě monitor neměla a byla jsem na nervy a furt jsem ho kontrolovala a v noci se nevyspala,proto,teĎ,když budu mít na starosti dvě děti jsem víc klidnější,že budu mít hlídacího pomocníka... ale plánuju tak do roka Babysence II používat

Cumelia
no já nevim,myslim,že si to bude zachvíli sundava a bude steklé,protože ho to bude omezovat,děti jsou citlivé... a jak to myslíš na ven? v kočárku při projížďce ti to fungovat nebude

Lucik
dobře,že jsi v pořádku 🙂

já jdu do poradny až v pátek,tak jsem zvědavá..

leta
1. feb 2010

Kocky, ja idem do poradne az buduci tyzden a tiez mi nejako tvrdne brucho. Myslite, ze to magnezium mozem brat aj bez porady s Dr., alebo sa s nou mam radsej radit, vsak v podstate ide len o vitaminy...

cumelila
1. feb 2010

zdenkapo: ani som veru Zdenka nevedela,že v kočiariku to za jazdy nebude fungovať ale ja skor tak ked pojdeme k rodičom,na chatu alebo babine tak nech mam jeden taky prenosný,,
Ja mam tiež tvrdnutie bruška trošku častejšie ale nestvrdne mi celé ale len spodok ...podbruško..Vam tvrdne celé?

lucik...
1. feb 2010

Holky kecám, mám nahoře 10,8kg, neumim počítat 😀 Ale i tak je to dost 😀

michal posledně jsem měla o 1,5kg míň 🙂 To bylo před 11 dny

lucik...
1. feb 2010

jo a malá je otočená hlavičkou dolu 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre