Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

janulka04
2. feb 2010

misa, ja, janka som ju tam teraz dala....robim x veci naraz...a takto to dopada 😀

zzuzullka
2. feb 2010

janulka, no aby som ta este nedobehla 😀

zajtra idem na oGTT, tak dúfam, že to zvládnem 🙂

janulka04
2. feb 2010

miska, hotovo 😉 ....uz som to prepisala 😉

janulka04
2. feb 2010

zuzulka...no neviem neviem, mam znacny naskok 😉
a to ze nepriberas, mas dobre, teda....ja zjem trosku viac a rano hned 1,5kilecka hore 😀

mishah
2. feb 2010

Ahoj holky 😉 klasicky se dostávám až teď..

Blani: supr,že jsi doma a pěkně 2v1 a malý má teda krásnou váhu(jak tu první,tak tu druhou 😀 )

houbik:gratulace k holčičce( a byl to teda i můj tip🙂))Můžu se zeptat, jak dlouho trvalo to 3D v tom Gennetu?

ad matrace: pohanku-kokos máme taky a osobně jsem s ní fakt spokojená-už jen,že se dá sundat potah a hezky vyprat.do roka měl Lukášek tu kokosovou stranu a od roka spinká na pohance.Objednávala jsem mu k tomu i speciální prostěradlo se všitým igelitem, to chci určitě koupit i na velkou postel🙂

matpaj
2. feb 2010

babky bola som na "ulovkoch"......

mam nove tehu rifle - vacsiééééééééééééééééééé........tak sa tesim....mozem priberat 😀

a ponozticky...... 🙂 pre babatko

a ta teta v obchode s tehu oblecenim sa smiala ze maju aj velkost 4XL.....tak mozem pribrat este 20 kil...... 😀

zzuzullka
2. feb 2010

matpaj len kto bude potom tie kilá zhadzovať 😀

matrac: tiež plánujem kúpiť kokos-pohanka

mňa tak neskutočne bolí chrbát, ale v štvrtok idem na masáž, tak sa už nemôžem dočkať 🙂

mishutka
2. feb 2010

Ahoj holky,
tak včerejší cvičení proběhlo v klidu, včera jsme cvičily jenom ve vodě a předtím jsme probíraly koupání miminek.
Takže jsem taky zvládla dneska vyžehlit a jsem grogy 😉

Mě by hlavně zajímalo která matrace se hodí k monitoru?

michalag
autor
2. feb 2010

jani, ja nic v zlom len aby sme vedeli komu to brusko patri 😉 ... ak sa ta to dotklo tak sa ospravedlnujem 😉 🙂

mishah
2. feb 2010

Jinak náš Luky už je zdravý,nakonec jsme ani nemuseli k dr,včera už byl pěkně bez teplot a už je zas "v akci",tak jsem ráda,protože se konečně vyspíme a hlavně je mu už dobře 😉 🙂

Zato mě začly v noci zlobit ty slavné křeče do lýtka,měla jsem to i v prvním těhu,ale později... 😒 A taky mi začlo tvrdnout břicho ☹ ,ale někdo tu psalže snad do nějakého počtu denně se nic neděje??V pátek jdu do poradny,tak uvidím, co na to dr..

Holky,kdo to tu psal-do kdy s může brát to magnézko??že to pak spíš brzdí porod?

michalag
autor
2. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

dievcatka : chlapcekom 🙂 🙂 🙂
29 : 31

blanka.k
2. feb 2010

Misha - pokud tvrdne 15x a víc za den, tak už to prý není dobré, nebo pokud to trvá déle a nebo to neustoupí pokud si třeba lehneš a odpočneš. Mě tvrdlo sice jen 2x denně třeba, ale zas to trvalo v kuse třeba X hodin a to jsem furt ležela 😅
A jak přidám to bříško do společného alba? Hoďte i někdo do IP heslo, prosím. Díky 😉

michalag
autor
2. feb 2010

blanka IP 🙂 😉

janulka04
2. feb 2010

jee, miska...vobec nie.... 😵
ja som si ju davala aj do svojho albumu, este som robila daco na gmaily, male tu usmernujem, lebo nechcu oddychovat po obede a teraz som nevedela, ci to je moj album, alebo majovky...tak som to tam nejako supla, isla pre pradlo a vidis, ako to dopadlo...nic sa nedeje 😵

xxx.klarka
2. feb 2010

Mi máme matraci obyč molitanovou.

matpaj, jako se moc nesměj, já mám ty těhotenské kalhoty 4XL. Sice mi jsou o dost volnější, ale jsou to 4XL. Jsem se zhrozila ... 😖

janulka, máš krásný bříško 🙂

mishah, tak to je super, že je Lukáškovi už dobře🙂 Myslím že Zdenka psala že do 34tt.

michalag
autor
2. feb 2010

jani, som rada 🙂
to poznam ked robis xx veci naraz 😅

xxx.klarka
2. feb 2010

Koukám, že počet se velice vyrovnal 🙂

janulka04
2. feb 2010

misi a inac, my este niesme 100%-na baba....doki si nebol isty, takze mozno bude Darien 😉 😵

matpaj
2. feb 2010

blanka aj mne tak tvrdlo brusko ....aj pol hod som ho mala ako kamen a nie a nie povolit....

normalne sa mi tak ulavilo ked zasa zmaklo...... 🙂

janulka04
2. feb 2010

klarka, dakujem 😵
ianc ja by som chcela kokos, molitan a pohanka...trojkombinaciu... 😉
alebo aky je rozdiel ak je len pohanka kokos? baby, ak viete, poradte 😉 ☹

blanka.k
2. feb 2010

Janulka - je to to stejné, uprostřed je vždycky molitan 😉

michalag
autor
2. feb 2010

jani ved ked tak sa to zmeni 😉 , ani my este nevieme uplne na 100% ze je to dievcatko, to sa dozvieme az po porode 😝 😀

matpaj
2. feb 2010

jezis klarka.....som to tak nemyslela........ 😉

lenze je omnoho horsie ked priberies z o 60kil na 85.....ako mat vyssiu vahu hned na zaciatku a tolko nepribrat...

vies co to musi byt pre ten organizmus? 😖

sa mi brat smeje ze pustam na nohy ako sliepka...... 😠

janulka04
2. feb 2010

blani, dakujem... a ako je to s cistenim takeho matracu...? 😕
miska, veru, 100% to bude az po porode 😀

nikkka
2. feb 2010

ja uz chcem byt na materskej, toto sedenie v kancelarii za pocitacom je uz otravne..cely chrbat ma zacina boliet..
mozu ist tehotne na masaz?

xxx.klarka
2. feb 2010

matpaj, jasný, já to neberu zle😀 ..... moje blbost, já si hodně kilo nabrala za poslední roky, možná proto nepřibírám "tolik" 😀

blanka.k
2. feb 2010

Janulka - já si na ni objednala ještě potah takový tlustší, matraci ještě nemám doma, tak nevím, jak vypadá, ale i na našich matracích máme spec.potah, co se dá vyvařit v pračce a to z něj dostanu všechnu špínu 😉
nikka - můžou, ale lepší je chodit tam, kde mají zkušenosti. Někde na to dokonce mají spec.lehátko s dírou na břicho, abys moohla ležet na břiše. Já taky chtěla jít,ale už to nestihla. budu klasicky ležet na boku nebo sedět na židli obkročmo naopak a opírat se o opěradlo 😉

houbik
2. feb 2010

mishah: trvalo to pres 20 minut, zaznam mame asi na 20 minut a k tomu jednu tistenou fotku za 1190,- 😒 kazda dalsi fotka, at uz tistena nebo jen na CD byla za 120,- navic...
jinak diky za rady s matraci, jdu to tedy objednat 🙂
puggie: no jo, nakonec taky teutonka, doufam, ze i ten spirit bude dobry v terenu, pac jezdime casto na chalupu a tam je taky docela terenek 🙂

matpaj
2. feb 2010

nikka aj ja cely den sedim v praci a dr. mi pohrozila, ze najdlhsie mozem sediet 15min, potom sa musim prejst, mne z toho tvrdlo brusko...... 😒

tak sa teraz smejem koleginiam vzdy ked sa "prechadzam" ze musim...... 😀

nikkka
2. feb 2010

matpaj no tak to by som mala s tym prechadzanim nieco robit..ja sedim aj dve hodiny vkuse..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre