Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
2. feb 2010

doli jj, mamka už mi aj říkala, že druhé bude holka tož jsem zvědavá jestli ji i tohle výjde

doli1
2. feb 2010

to by bylo super páreček

doli1
2. feb 2010

koukám ža už máš vše nakoupeno

aaadus
2. feb 2010

doli nemám, to se jen zdá. ještě mi toho hodně chybí, ale během února to chci všechno dokoupit. páreček bych brala, ale už jsem tak nějak smířená i s dvěma rarachama

doli1
2. feb 2010

kluci jsou fajn já druhý holku ani nechtěla.stačili by mi dva kluci ale ted jsem ráda a uvidíme jaké to bude.malá princeznička

aaadus
2. feb 2010

ale když nevýjde holčička napodruhé, tak snad do třetice všeho dobrého...

doli1
2. feb 2010

vždycky jsem si říkala že pokud bude druhý kluk tak do třetího nejdu(manža je ze 4kluků)a adoptuji si holčičku.ted vim že třetí nebude možná za čas a adoptovaný

aaadus
2. feb 2010

no my bysme chtěli 2 děti po sobě a to třetí tak za 10-12 let. ale to jsou jen naše krásné představy a nakonec nám 2 dětičky budou stačit

monika.c
2. feb 2010

blanka,som rada ze ste v poriadku a stale 2 v 1,teraz sa musis len setrit a odpocivat este viac,ako doteraz
tie atb na streptokoka su teraz zbytocne,lebo pri porode ti ich budu davat v infuzii,takze by si sa mala poradit s dr. co dalej.a k tym tusakom,ja mam tusenie od zaciatklu,ze to bude dievcatko,mamina mi tiez tvrdi ze baba,len moj muz si stale hovori,ze chlapec,tak uvidime,az ked sa to narodi,aj ked som neodolala a kupila zopar ruzovych veciciek,kedze modrych a neutralnych mam viac ako dost po Lukym 🙂 no baby,ked pozeram niektorym brusko,fakt ho mate len take mini,zato ja,no ved uvidite,cez vikend ho skusim odfotit,mne pripada,ako keby som uz isla rodit a hlavne vecer narasta do uctihodnych rozmerov 😝

doli1
2. feb 2010

takového mazla na rozmazlování 😀
sousedi mají vítečka a od toho prvního bráchy je 20let

adelka89
2. feb 2010

adus my to planujeme podobne 🙂 ale druhe chceme az tak za 3 roky 🙂 prece jen jsme zacali docela brzy a potrebuju dodelat skolu 🙂

aaadus
2. feb 2010

doli jj, takového mazlíka. ale manžel už teď básní o tom, jak pojedeme za 5-6 let na pořádnou dovolenou a pochybuju, že se toho zase někdy bude chtít vzdát 😅

aaadus
2. feb 2010

adelka jj, věkový rozdíl 2-3 roky se mi zdá akorát, hlavně mi to musí vyjít a navázat na mateřskou. do práce se mi fakt nechce vracet...

mishah
2. feb 2010

Holky 😉 teda zajímavá debata 😀 já teda myslím,že ty babské pověry a horoskopy atd jsou všechny 50%:50% 😀 a UTZ bych naopak docela věřila,jen spíš jde o to,jak tam je mimís vidět 🙂
moni: a ještě se s dr vůbec neptala, jestli chlapeček nebo holčička? 😎

mishah
2. feb 2010

Já si taky říkala,že bych chtěla třetí s větším rozestupem...no,ale uvidíme 😉 Mám takhle bráchu skoro o deset let mladšího a bylo to supr 😎 teda doufám,že i pro něj 😀

mishah
2. feb 2010

doli: 20 let asi už nedáme 😀

mishah
2. feb 2010

aduš:přesně tak jsem to plánovala taky 😉 a tak nějak to i vyšlo 😉

aaadus
2. feb 2010

i kdybych neměla potvrzeného chlapečka z genetiky, toho pindíka vidím na každém UTZ a fakt se nedá přehlídnout a ani nehrozí, že by upadl 😀

doli1
2. feb 2010

my jsme s bráchem taky o 10 let a byla to hrůza.tohle bych nikdy nechtěla

aaadus
2. feb 2010

mishah taky doufám, že se nám druhé dítko povede jedním vrzem jako to první 😀

mishah
2. feb 2010

Holky,já u Lukáška ani jednou nepochybovala,že je to chlapeček a to jsme se patli jen jednou 😎 Asi u chlapečků člověk tak nepochybuje 😀

adelka89
2. feb 2010

mishah ja taky nepochybuju ani trosku, v podstate jsem to tusila od zacatku a celou dobu jsme nakupovali vsechno v modre a zelene 🙂

mishah
2. feb 2010

doli: a máš staršího nebo mladšího?já mám teda dva mladší,tak možná to bylo tím.ale ten "prostředníů je ode mně o 3,5 roku a jsou teda jako dospěli hrozní kámoši a celkově bych řekla,že si docela rozumíme 😎 😉

terkajesterka
2. feb 2010

ahoj 😀 tak já nevím, nad čím máme pochybovat my 😀 u prvního jsem taky nevěděla a teď taky nevím....ani netuším 😀 a jak píše mishah, 50 : 50 je docela dobrá prognóza 😀 😀 😀

aaadus
2. feb 2010

já asi jako skoro každá tajně doufala v holčičku, ale tušení na chlapečka bylo, jen jsem si to nechtěla přiznat 😅

mishah
2. feb 2010

ahoj terko 🙂 tak nějak 😀
Holky, dobrou,manžel chce k PC....a já se jdu uložit do horizontálu 😎

doli1
2. feb 2010

staršího.brácha dost žárlil a od toho se odvyjelo dost věcí.nikdy jsme si moc nerozuměli až ted dá se říct.
mě vadilo že jsme spíš byli jak dva jedináčci.bráchovi to vyhovovalo ale já se citila sama záviděla jsem sourozence.

terkajesterka
2. feb 2010

já jsem taky ráda, že děti budou blízko u sebe (myslím věkově). povahově to člověk neodhadne, můžou se milovat nebo nesnášet.......tak snad se budou mít rádi 😀 😀 😀 😀 😀

holky, co máte už děti, připravujeme ty starší na příchod miminka? Jak? Dneska mě jiřík úplně dojal, když chtěl miminku do bříška půjčit svého spinkacího skřítka a říkal, že mimi spinká 😀 😀

doli1
2. feb 2010

terka hodně se snažim o tom s prckem mluvit.trochu ho zapojuji do chystání.ukazuji mu bříško a říkám mu aby pozdravil sestřičku.taky ho připravuji že se bude muset dělit o hračky.trochu mám štěstí že švagrová tu často jezdí s její holčičkou tak se šimi připravuje na ni.drndání kočárku,podávání dudlíka,hlatźení a nošení ji hraček.co tak pozoruji tak při hře je neopatrnej ale na pohlazeni si dává pozor aby nic neudělal.je mi jasný že žárlení přijde ale snad ho to přejde

lucik...
2. feb 2010

Ahoj holky 🙂

Já byla dnes celý den v práci, zaučovat novou kolegyni. Sice bych nemusela, ale tak oni mi taky vždycky vyšli vstříc tak proč ne.. ale povím vám, že je to pěkný střívko 😀

Já bych chtěla děti od sebe tak 5 let... Myslíte že je to moc? My jsme s bráhou o 15měsíců 😀 Skoro jak dvojčata, bylo to skvělý, ale takhle brzo fakt ne e 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre