Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
3. feb 2010

já mám prcka asi hlavou dolů.včera měla v noci škytavku a otřásalo se to dole.tak stoho určuji.
3kg to je ještě fajn

aaadus
3. feb 2010

antyn mě začne všechno bolet a píchat, když jdu třeba na nákup nebo to prostě doma přeženu s úklidem. včera mě píchalo v levém třísle, ale co to bylo nevím, že by poslíčci? snad potom poznám, že rodím 😀

blanka.k
3. feb 2010

Adus - min.týden byl pokaždé jinak, ale teď je od víkendu v levé části narvaný, hlava nahoře, nohy dole, a právě jsem říkala mudr., že nevím,jeslti se mi to zdá, ale že občas vlevo cítím víc ty bolesti 😉 Tak pak mi dělala UZ a ukazovala mi na břichu, jak malej je, tak si říkám, že asi to fakt bude z toho jak teď hrozně vyrostl, mě to bolí vyloženě jak vaječníky při menstruaci 😅 Prostě v podbřišku, ale tak trošku na bocích, prostě jak sjou vaječníky. Ale podle všech vyšetřeních žásný zánět, bakterie, nikde nic 😨 Protože už v 8tt jsem taky skončila v nemocnici, a to bylly teda ještě věší křeče, a nakonec z toho bbylo, že mě bolí srůsty mezi střevama jak se děloha roztahuje, a to byla prťavá proti dnešku, že? 😅 Tak se tím uklidňuju, že to bude zas něco podbného 😅

xxx.klarka
3. feb 2010

Holky, co jiného může na tu mojí rýmu?? Mám tady akorát ty kapky z mořské vody, ale to nijak nepomáhá. ☹

aaadus
3. feb 2010

blanka aha, to jsem nevěděla, že jsi byla i na začátku v nemocnici. Ale třeba by to mohlo být tím jako na začátku, obvlášť když máš se střevy problémy. Uvidíš co ti zítra řekne tvoje dr

pepibubu
3. feb 2010

klárko, zkus kapičky PINOSOL - jsou vyloženě přírodní a je v nich napsáno, že se v těhu můžou

blanka.k
3. feb 2010

Klárko - já si pak koupila na radu mudr. Pinosol. to jsou olej.kapky 😉
Adus . já tam dojížděla 3 dny na různá vyšteření, neležela jsem tam, jenže to byly fakt křeče jak při stř.chřipce, a mělo na to vliv jídlo, jak jsem se najedla, tak to přišlo, tohle je prostě menstruační bolest a jídlo na to vliv nemá, to mě právě mate ☹ no uvidíme. jdu konečně do té vany. Ještě mi psal M., že dojde dřív, že u je blbě (už asi 5 dní přechází nějakou angínu, rýmu, kašel, i teď spí v obbýváku 😒 ), u nás doma je to jak u lazarů 😀

aaadus
3. feb 2010

klarka jedině zkusit ještě inhalovat a dát si do té vody něco větrového - eucalyptus nebo jestli máš mátu, nejlépe čerstvou

to je masakr
http://zpravy.idnes.cz/v-cine-porodila-devitile...

doli1
3. feb 2010

xxx klarka co si napařit dutiny s nějakou matou nebo tak něco.

pepibubu
3. feb 2010

mátu NE ta je v těhu zakázaná

aaadus
3. feb 2010

blanka nezávidím ☹ hlavně ať to ještě nechytneš od M.

aaadus
3. feb 2010

pepi zas tak zakázaná není 😉

pepibubu
3. feb 2010

tak koukám blani že pinosol je doporučovanej z více míst... Já ho znám už léta.

doli1
3. feb 2010

pepi když ju bude jen dychat a né pit tak nebespečná určo neni.

xxx.klarka
3. feb 2010

napsala jsem drahému jestli mi může někde koupit ty kapky, tak snad to stihne. A zkusím skočit ke tchýni, zda tam ještě nemá někde čerstvou mátu,že bych jí oškubala😀
tak snad.

blanka.k
3. feb 2010

Adus - to je děs. A v tom rámečku, že rekord je 5letá matka... 😅
Já včera koukala na tohohle "chlapa" 😅 http://revue.idnes.cz/dalsi-tehotny-muz-porodi-... 😖

adelka89
3. feb 2010

klarko taky bych byla pro pinosol, my ho s manzou pouzivame pri kazde ryme 🙂
a ktomu boleni, tlaceni atd... uz chapu proc se rika, ze druhy trim. je nejkrasnejsi 😀

aaadus
3. feb 2010

blanka jo, to jsem taky viděla a normálně mi je z toho nablití 😝
adelka já si zase celý II. trim říkala, jak si ty těhule můžou stěžovat že něco tlačí 😀

doli1
3. feb 2010

taky jsem to četla to je děsný 5letá holčička
holky taky mě dnes pobolívá v podbříšku ale vždy jen chviličku a za chvíli zas.nevim jestli je to k tomu nachlazenýmu močáku nebo nějaký poslíčci 😖

aaadus
3. feb 2010

a Zuzana Belohorcová dnes porodila holčičku Salmu 😵

adelka89
3. feb 2010

aadus presne, nikde nic nebolelo a ted? 😖 vcera vecer me desne bolely kycle, jako by mi na ne nekdo tlacil a mely se mi rozskocit 😅 hruuza

blanka.k
3. feb 2010

Adel - jo to bude ono, akorát tělo asi reaguje na týdny těhu podle poslední MS a ne podle UZ, tak mě začalo zlobit o týden dřív a přitom 2.trim. mi končí až tento týden 😀 😀 😀
Adus - ale docela mi stouplo sebevědomí, jaké mám hezké těhu bříško proti tomu chlapovi 😀

adelka89
3. feb 2010

doli mozna uz poslove... ja jsem mela dneska rano normalne takove divne bolesti ktere vystrelovaly do beder po peti minutach ale tak po 20min to prestalo 😝 taky neco takoveho asi...

adelka89
3. feb 2010

blani 😀

aaadus
3. feb 2010

blanka 😀
bysme to tu měly přejmenovat na "Koho nic nebolí není normální" 😀

doli1
3. feb 2010

umývala jsem země v celém domě tak asi stoho.jdu si dat magnésko

antynka1
3. feb 2010

Aadus - přesně 🙂 Ale je dobrý si o tom tahkhle popovídat, člověk je hned více v klidu a nepřipadá si jako totální hypochondr 😀 A to já jsem za vámo docela pozadu - tedy co se temrínů týče - ale už sit o "užívám" taky moc pěkně 😒

lucik...
3. feb 2010

Ahojky 🙂

Tak malá je taky hlavou dolu, říkala mi to doktorka jak jsem tam byla v pondělí. Taky jsem to v noci poznala, mě taaak bolel žaludek, fakt hnus jako..
A holky pokud máte bolesti jako při MS (ale ne pravidelně a nesmí to být pořád větší a větší bolest) tak to nic není, to mi říkala má dr. že to je tím, jak teď hodně narostlo břicho, tak si to tam uvnitř musí zvyknout. Že někdo to má a někdo ne, ale že pokud se těhule neotvírá tak je vše v pořádku 😉

aaadus
3. feb 2010

antyn jo, určitě je lepší se tady z toho vykecat, to se potom uleví
mě břicho od minulého týdne porostlo o 3cm, dneska jsem se měřila a mám v tom nejširším místě 101cm 😅

nikkka
3. feb 2010

ahojte...

tak aj ja sa pridavam - tak par krat za den ma brucho zaboli a straaasne ma boli chrbat - ale to je z toho sedenia v kancelarii...doobeda je to este OK, ale uz poobedie je nad moje sily...neviem ako by som si sadla, aj sa poprechadzam, ale nepomaha to..lebo zase ked dlhsie chodim aj to mi vadi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre