Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
3. feb 2010

aaadus jen si ho dej 🙂

Mizim, na barrandově dávaj kačery 😀 😀

aaadus
3. feb 2010

lucik a nedám, odolám 😀

lucik...
3. feb 2010

a dej 😀

aaadus
3. feb 2010

neprovokuj 😀

lucik...
3. feb 2010

😀 😀 😀

lucik...
3. feb 2010

Ty si to můžeš dovolit, nemáš nahoře 12kg jako já 😀 😀 😀

bibi13
3. feb 2010

nieee, salkoooo, mnaaaaaaaaaaaaaaam... no mne by doma nevydržalo.. 🙂

aaadus, ak neodolaš, tak aspon pri tom mysli na mna.. jejda, by som si dala.. mnam.. naši min. týžden robili zo salka karamel a tatino bol tak dobrý, že mi nechal polku konzervy.. to bola mnamka.. 😀 😝

aaadus
3. feb 2010

lucik to sice ne, ale už si začínám připadat jak velryba 😒
bibi tak to bych si dala karamel, to je moje. doma si ho ale netroufám udělat

bibi13
3. feb 2010

adus prečo? nič zložité..

antynka1
3. feb 2010

Tak Salko mám doma taky, ale samotný je na mě moc sladký, nechávám ho na krém na nějakou buchtu 🙂

adelka89
3. feb 2010

juuu holky nedelejte mi chute 🙂 prave jsem sbouchala rybi salat a ted se chystam udelat puding 🙂 karamel bych si taky dala 🙂

aaadus
3. feb 2010

bibi já jsem karamel nikdy nedělala a bojím se, abych si nezničila hrnec při mé šikovnosti 😀 ale jestli máš nějaký osvědčený rodinný recept tak šup sem s ním, třeba vyzkouším

antynka1
3. feb 2010

Tak puding už mám dnes za sebou. A ten karamel je jedoduchý - zavřenou plechovku salka dáš vařit na dvě hodiny . Akorát musíš pořád dolévat vodu, aby byla celá ponořená 🙂

lucik...
3. feb 2010

bibi já chci taky receeept.. karamel bych si dala mnam mnam.. Dle mýho stačí dát celou tu konzervu tak na hodinu vařit do vody nebo tak něco, že 😀
aaadus a kolik máš kg?

lucik...
3. feb 2010

anty sem si to myslela 😀

antynka1
3. feb 2010

Lucíku - na dvě hodiny - viz můj příspěvek výše 🙂

bibi13
3. feb 2010

adelka, puding by som si dala aj ja.. fu! mnamka mnamka..

adus, ak máš to saldo v konzerve, tak naplníš do hrnca vodu ponoríš salko (musí byť celé ponorené) a daš na dve hodky na šporak.. no a máš karamel..🙂..

antynka1
3. feb 2010

🙂

aaadus
3. feb 2010

lucik 71 😝
a nedělá se karamel ještě z krystalového cukru a do toho to salko?

aaadus
3. feb 2010

a nebouchne mi ta plechovka? dneska jsem drhla celou kuchyň tak bych to dělala nerada znovu 😀

bibi13
3. feb 2010

😀 😀 😀

antynka1
3. feb 2010

Adus - to už by asi bylo strašné sladký. Stačí samotné salko.

antynka1
3. feb 2010

Pokud to bude pořád ponořené, tak to nebouchne 🙂

aaadus
3. feb 2010

v pátek teda vyzkouším, zítra mám poprvé jogu tak ať tam nejsem úplně bulatá kdybych se nacpala plechovkou karamelu 😀

bibi13
3. feb 2010

nieeeee, nebuchne neboj.. len nesmieš do toho robiť žiadne dierky ani nič podobne.. 😀 😀 😀

z cukru sa tiež robí karamel.. ale nie je to také dobré ako zo salka.. mne robil môj tatino lizatka z karamelu z cukru..xixii

lucik...
3. feb 2010

aaadus z cukru se taky dělá, ale to jsem vždycky zničila hrnec 😀 Kdybych tu měla salko tak hned běžím dát vařit 😀 A mám ho dát do studené vody nebo do vroucí? Zítra ho půjdu koupit 😀 😀 😀

Adus vidíš, já mám 73 😀 😀 😀

aaadus
3. feb 2010

a pak se to asi musí nechat vychladnout že? 😀 lízatka jsme taky kdysi zkoušeli dělat, to byla dobrota

aaadus
3. feb 2010

lucik no jo, ale já jsem malá a prdelatá a po porodu budu ještě břuchatá, to nebude vypadat moc dobře 😀
to se asi dá do studené vody a pomalu vařit ne? no to dopadne, to připálím i v té plechovce 😀

bibi13
3. feb 2010

ked nechaš na dve hodky, nemusíš davať do vriacej.. no, asi pojdem kupiť aj ja..

lucik...
3. feb 2010

aaadus kecáš, kolik měříš 😀

Vychladnout asi jo a nevím právě jestli do studené nebo do vroucí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre