Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
4. feb 2010

simi se nesměj 😀 3-4 dny před MS jsem mívala neskutečné záchvaty žravky. A kupodivu jsem nepřibírala na to, co jsem všechno sežrala

aaadus
4. feb 2010

jo a rychloběžky jsou jenom digitální nebo nějaká veterinární a ta je rtuťová 😅

simi.w
4. feb 2010

nám vyhovuje digitální teploměr, pípne, když je změřeno a hotovo

simi.w
4. feb 2010

adus, rychloběžky jsou rtuťové, myslím 😕

aaadus
4. feb 2010

simi já jsem našla toto když jsem zadala rychloběžka
http://www.rajmaminek.cz/pro-nemocne-deti/speng...

simi.w
4. feb 2010

tak já taky žeru a naštěstí nepřibírám, okolí se diví, teď v těhu jde váha nahoru, ale zato může mimčo, ne já 😀

simi.w
4. feb 2010

že by ?

simi.w
4. feb 2010

asi jo, když to tam píšou, to jsem nevěděla.....

aaadus
4. feb 2010

simi tak hlavně, že je to na koho svést že? 😀

prozatím se loučím, vyrážím na jógu 😉

arcik
4. feb 2010

Ahoj kočule

tak hlásíme že dnešní prohlídka u gyndr dopadla dobřeeee,jsem se klepala kolik mi vylezla váha když teď žeru jako kůň ale podržte se já za ten měsíc ještě 30 deka schodila 😀 😀 málem jsem smíchem odpadla... 😉

no a teď k tomu méně směšnýmu,malej je hlavou nahoře a pochybuje že se otočí prostě si zased na vejce a sedí..jak král...už 10 tejdnů bez změny...noo to bude mazeeec a podle gyndr mě CS nemine páč jdu na plicní a v květnu je vrchol mých alergií a obává se že normální porod neudejchám 😒 no uvidíme co mi řeknou na plicním..nechám se překvapit.... 😒

no ale jinak koukám jak tu ujíždíte na salku...já ho teda moc nemusim pro mě je to moc sladkej utrejch já radši popakám něco z masa a ne toto.-.-.
ale v normálním stavu maso moc nemusim a salkem nepohrdnu..vtipný co??

simi.w
4. feb 2010

jojo, to hlavně
užij si to 😅

doli1
4. feb 2010

arcik třeba se ještě otočí.času je dost a jsou na to cviky ale pokud pujdeš na císaře i tak tak bych si hlavu nelámala
píšou že je to rychloběžka ale neplní funkci té pravé rychloběžky http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-25651...

antynka1
4. feb 2010

Holky, kdy se naposledy ozvala Blanka? Mám pocit, že už to zase dlouho nebyla, tak snad jen poctivě odpočívá.....
Já osobně smaotný salko taky nemusím a maso teď taky ne...... Já ujíždím na mléčných výrobcích, čokoládě, smetanových omáčkách a špenátu.

doli1
4. feb 2010

včera tu byla ale dnes ještě nee

babara
4. feb 2010

taky jsem si rikala, ze tu jeste dnes nebyla :( snad se nic nedeje 😕

zdenkapo
4. feb 2010

rychloběžka dětská je rtuťová,taková delší,než klasický teploměr....

salko máme doma taky 😀

zítra na 10.hodinu jdu do poradny

simi.w
4. feb 2010

arcik a ty jsi už poprvé rodila císařem ?

doli1
4. feb 2010

přečetla jsem pár stránek a jednu diskuzi a vážně už se rtutové neprodávají a taky tam holky píšou že ani u těch digi neni závratná rychlost co sekunda to stupínek.nejvíc co chváli tak ušní brauna.jinak všechny během chvíle odešli nebo blbě měřili 😒

misicka85
4. feb 2010

Jéé já su tele, měla jsem na mysli že používáme digitální, nic rtuťového 😉

Tak já v prvním těhu ujížděla na ovoci (mandarinky,pomeranče,grepy), rajčatech, jogurtech,sýrech a čokoládě. Teď v tomhle těhu nic z toho nemusím,za to dlabu všechno co vypadá a chutná jako maso 😀 😀 😀 Včera jsem dostala chuť na paštiku,tak má manža dneska za úkol mi nějakou dovézt a dám si na večeři 😀

bibi13
4. feb 2010

uuuuž som doma z prááce.. a dala som si salkooooooooooooo..

no a v sobotu ideme nakupovať.. resp. dokupiť veci, ktoré chybaju.. uf!a je ich dosť..

blanka.k
4. feb 2010

Ahoj, jsem zpět od mudr., jsem sipak na 3 hodiny musela zdřímnout, čekala jsem tam přes 1,5 hod. a už nevěděla, jak si sednout 😀 Ta koukala když jsem jí předhodila papír z nemocnice. A prý, jeslti to nemám od střev (mám ve všech papírech, že mám zánět střev, ale už je 10 letv klidu a neléčím se, ale holt to všude musím bonznout ), tak jsem říkala, že ne, že tohle je menstruačnní boelst a pak jsem jí ukazovala kde přesně, tak prý typické místo, když děloha roste, že tam to bolí, ,tak to asi mám z toho, docel ami i teď zas vyrostl břich, ale spíš do boku a nahoru, tak doufám, že to za chvíli přejde, během pár dní či týdnů. Tak mě uklidnila, že malej je fakt ok a na prrodod to nevypadá. Akorátá mám z těch ATB zas mykozu 😝 A ty ATB z poordnice mám opravdu na toho streptokoka a EColi, a jsou prý fakt silná, že vymlátí vše co tam je, ale jak už se tu X krát psalo, prý je stejně budu beztak ve výtěrech ve 36tt mít zpět, a na ty EColi byly jen tak minimálně v tom nálezu, že ona by to neléčila, ale prý se tam asi chtěli pojistit, že mě to nebolí od toho , tak mi je nasadili. No našětstí mi z nich nic není , až na tu mykozu, tak ještě ty 3 dny doberu a bude.
Doufám, že jste všechny v pořádku, na dočítání dnes nemám sílu 😅

blanka.k
4. feb 2010

Hkásila jsem mudr, že jsem přibrala za ty 4 týdny 1,5 kg, tak se hned smála, že prý asi strava v té porodnici nic moc, že jsem moc nepřibrala. 😀 Tak mě potěšila, tak se jdu pořádně nadlábnout 😀

zzuzullka
4. feb 2010

Ahojte babulky, prišla som vás len pozdraviť, sťahujeme dve izby takže vôbec nemám čas na PC, tak dúfam, že ste všetky OK 🙂

zdenkapo
4. feb 2010

Blani
to je dobře,že jste oba v pořádku, já jdu zítra v 10 hodin,tak jsem taky zvědavá...

antynka1
4. feb 2010

Blani, to jsem ráda, že jsi v pořádku, zrovna před nějakou tou hodinkou jsme si říkaly, že ses dneska ještě neozvala.
Zdeni, ať ti to zítra v poradně dobře dopadne.
Holky, mě to učení vůbec nejde - čím víc vím, tím zjišťuji, že nevím vůbec nic..... To bude trapas.... Teď jsem se na něčem zasekla a vůbec se nemůžu pohnout dál.....

adelka89
4. feb 2010

nazdarek holky, jdu vas docist a oznamit tu radostnou zpravu
1. Koupila jsem salko 😀
2. pedagogiku jsem dala za B a mam po zkouskach 🙂

antynka1
4. feb 2010

Adelka - tak to ma gratuluji a závidím 🙂 Tedy to Salko ne, to mám doma taky, ale já raději čokoládku 🙂

adelka89
4. feb 2010

anty 🙂 dekuju 🙂

blanka.k
4. feb 2010

Adel - gratuluji, šikulka 😉
Už jste holky, přemýšlely, jestli si zaplatíte navíc nějaké očkování pro mimčo? Já jsem chtěla určo pneumokoka, ten je teď zadarmo, tak super, a pak meningokoka, to je asi 1000,- 😉

jemrykka
4. feb 2010

adelka gratulujeem teraz môžeš načerpávať sili na leto mne sa azčína 15.2. takže teraz mám chvilku pokoj 😀
inak nečítate nejakú dobrú knižku? dajte typ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre