Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
4. feb 2010

michal máš tam chybu 😀 Houbik má nakonec potvrzenou holčičku a bude to taky Viktorie 😵

michalag
autor
4. feb 2010

lucik, ale nenapisala mi do IP, takze ... ale opravim to 😉 🙂

mishah
4. feb 2010

Holky, dobrou 😉
michal: dobré s těma ponožkama 😀
kojící polštář: v těhu docela dobrý,ale u nás byly problém ty šustící kuličky uvnitř, manželovi to vadilo při spaní 😉 😒 ale asi všechny tak nešustí...na kojení jsem ho skoro nevyužila, vadilo mi, že mě jakoby tlačí na záda(ale už jsem viděla i nějaké ergonomické)...na kojení stačil normální polštář, případně jsem, hlavně v noci, kojila v leže. 😉 a Lukáška jsem dávala spíš do lehátka 🙂

matpaj
4. feb 2010

vladka ved ja sa tu rehocem sama na sebe 😀

ja ho zabijem....... 😠

lucik...
4. feb 2010

michal aha, promin 😀 😀 😀

matpaj já nevím no.. Já ho mám z MMB asi za 400.. Mám ho v posteli, usnu na něm ale pak ho většinou vyhodim 😀 A jestli ho budu používat s mimi netuším 😀 😀

majovky2010
4. feb 2010

opravene 🙂

matpaj
4. feb 2010

no dobre, tak ho nekupim......kupim za tie peniaze manzovi 30 parov ponoziek...... 😀 co ty na to vladka?... 😀

matpaj
4. feb 2010

babky, ja sa citim ako opita, sa tu sama rehocem...... 😀 to je normalne? take stavy? 😒

matpaj
4. feb 2010

to fakt tu ziadna z vas nema manza co mu smrdia nohy? 😀

asi otvorim novu temu........smradlave nohy..... 😀 by ma odtialto vymazali ze som na hlavu..... 😝

michalag
autor
4. feb 2010

matpaj, tak moj si ich hned umyva ked zaciti smradek, takze ja taketo starosti nemam 😉 😝 😀

matpaj
4. feb 2010

stastne to zeny ste vy...... 😒

antynka1
4. feb 2010

Vy máte krásné téma takhle večer 🙂
K tomu polštáři - já ho mám a leží se mi s ním dobře, aroát je problém, že jek je velký, tak se s ním ve spánku neotočím a nejde s ním manipulovat, takže na něm jen usínám a pak ho odkopnu - většinou na manželovu půlku - chodí spát později, tak se tam chudák musí mačkat - ale je zlatíčko - spí jak dřevo polštář nepolštář. Akorát jednou trochu brbral 🙂

matpaj
4. feb 2010

no ved hovorim, stastne..............antynka, mna by ten moj vypratal aj s vankusom.....100% ho nekupujem..... 🙄

antynka1
4. feb 2010

Matpaj - ty máš dneska nějakou bojovnou náladu 😀 To tedy musel být smrad 😀

michalag
autor
4. feb 2010

babenky, lucim s as vami idem do spacov 🙂
bruuuu nocku 😔

vladkaz1
4. feb 2010

matpaj tak teba si pozvem k sebe domov ,jaku som mala na hovno naladu ,tak dnes sa smejem na smradlavych nohach tvojeho manzela ,ci ponozkach 😀 😀 😀 jak blazon ... dobre
Mojemu nesmrdia priznam sa ... neviem co to je .. ani sa nestalo ze by smrdel moj muz 😀 😀 😀
kup mu teda radsej tie ponozky a nejaku vonu na nohy mentolovu ,nehc ten smrad prejde ..
Ale to neni nic na smech ja som mala kamoska ,chudak ten to mal normalne ako chorobu ,umyval sa vonal si nohy premoval pudroval neviem co menil ponozky aj obuv a nohy mu taaak isli .. no hrozne kes is daol k stolu ,chudak sa hambil jak pes ☹

michalag
autor
4. feb 2010

anty 😀

matpaj
4. feb 2010

to teda je!!!!!! ved ja som asi sfetovana...... 😀 fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj 😝

vladkaz1
4. feb 2010

ja mam dnes bojovu .... MM odchadzal z domu ,ze plesk s dvermi .. no co uz to bolo po obede ked pride tak uz budem spat 😝

matpaj
4. feb 2010

😀 baby ja uz od smiechu az placem, alebo sa pocurammmmmmm...... 😀

michalag
autor
4. feb 2010

matpaj, tak si strekni nejaku vonavku a posuchaj popod nos a mozno ten smrad prestanes aj citit 😀

antynka1
4. feb 2010

Když oni chlapi mají horší čuch a necítí to, nehledě na to, že většina lidí svůj smrad jaksi nevnímá. A co my chudáčci těhule si máme počít, když teď jsem takové citlivky, co? A on ti manža nasadí takhle na večer takovou biologicku zbraň. To bych ho asi hnala! Zeptej se ho, jestli své ponožky neche prodávat jako bojový plyn, třeba to pochopí 😀

vladkaz1
4. feb 2010

😀 no podla mna sa nafetila toho smradu a teraz ho bude citit vsade ... ani vonavka nepomoze 😀
Dufam, ze ked pride tvoj muz domov ,vyzuva ponozky priamo pod postel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , to by si asi neprezila co?????

matpaj
4. feb 2010

vladka 😀 😀 😀

chudak, keby moj mm vedel, ze ho tu ohovaram...... 😝

vladkaz1
4. feb 2010

Inak malu mas strasne chutnu a MM je taky chlapisko????

antynka1
4. feb 2010

No Matpaj jeslti se ještě u počítače počůráš, tak si tedy nebudeš mít s manžou co vyčítat 😀

vladkaz1
4. feb 2010

antynka1
tak asi sa pocuram aj teraz ja, dobre mas to za 10 sat 😀 😀 😀

matpaj
4. feb 2010

no, to je, poriadny chlap....vladka 😀 si si hned pozrela foto aby si vedela o koho sa jedna....zlataaaa.... 🙂

si vies predstavid vladka ake dieta ja porodim....s takym chlapom.....aby som kupovala oblecko c. 68 do porodnice..... 😀

vladkaz1
4. feb 2010

Matpaj ,nie hned som nepozerala bola som zvedava na teba a malu ,al eja na MM la .. jasne .. moj je oproti nemu decko 😀

matpaj
4. feb 2010

no si teraz myslite urcite o nas, ze aka humusacka rodina...... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre