Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
5. feb 2010

Byla jsem se podívat v Lindexu, jestli už nemají nové oblečky a mají. Už vím, kde utratím těch 1000,- co mi přišly jako vratka za zrušenou pojistku 😵
Já určitě malého necítím každou hodinu, nejaktivnější je večer, to sebou hemží i hodinu

lucik...
5. feb 2010

aaadus neříkal, ale zítra tam jede manžel na kontrolu tak se zeptá..

houbi teď moc nerozumím o čem mluvíš.. - s tou doktorkou 😅

aaadus
5. feb 2010

houbik ty oblečky jsou úplně luxusní 😵 Neměli tam i něco pro chlapečky? Nemáš ještě odkaz odkud jsi to kupovala?

aaadus
5. feb 2010

lucik hlavně ať to všechno dobře dopadne a už se to neopakuje. A za tou sousedkou bych teda zašla a řekla jí, že máte psa po operaci a že má přísnou dietu (i když to třeba nemusí být pravda) a až to laskavě respektuje

nikkka
5. feb 2010

lucik nemusis citit kazdu hodinu, ale ten test spociva v tom, ze raz za den sa sustredis v urcitu hodinu na pohyby a mala by si ich citit 10, vtedy je vsetko v poriadku..

antynka1
5. feb 2010

Luciku - to se týkalo mě, to psal Houbik, písnu ti do IP.

houbik
5. feb 2010

lucik: ta doktorka byla antynku 😉
aaadus: no ja vyhledavam pro holcicky, ale pro kluky je toho tam taky urco spoustu, vse je to z Nextu...jinak kdybys chtěla ty nebo někdo tady pro chlapečla, tak jsem si koupila z Nextu tyto 3 overálky: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30638388&tab=2 . Kupovala jsem je za 490 Kč z UK, tady stojí v Nextu 660Kč...no kazdopadne jsou fungl novy, kdybyste nektera chtela...
Jo a taky vam obcas mizi fotky z alba? ja tam vzdy neco dam a zachvili uz je toho tam polovina 😠

lucik...
5. feb 2010

houbi aha 😀 😀 😀 Já už sem se lekla 😀

aaadus
5. feb 2010

Oni ti ty fotky myslím smažou když tam vidět, odkud jsi to kupovala jestli se nepletu

misicka85
5. feb 2010

AAADUŠ - oblečky od nextu si stačí vybrat na www.next.co.ok a pak je objednat přes nějakou maminku na MMB. Většinou si berou za 1libru 36Kč.

zdenkapo
5. feb 2010

jj nesmí tam být www adresa nebo adresa přes fotku,taky se mi to stávalo,tak jsem se poučila 😉

Houbik
490 za 3 overálky? no to je pálka teda 😲

misicka85
5. feb 2010

Pardon, oprava: http://www.next.co.uk/

houbik
5. feb 2010

zdenkapo: no jo no Nextik 🙂 ale neprijde mi to tedy tak hrozny, z UK to vyjde docela dobre, kdyz porovnam s ostatnima kramama...jakoze v CA sezenes overal za ja nevim 150 kc, tohle vyjde v podstate stejne a design pro me osobne je treba hezci, ale tak zalezi na kazdym ...ja co jsem ted obyhala ty kamenny kramy, tak oproti HM, CA, tescu to nevyjde tak rozdilne, o kamennych kramech Nextu a Mothercare samo nemluvim 🙂

aaadus
5. feb 2010

Já se přiznám, že mi Next nepřijde jako něco extra. Pro mě to je jenom značka, která je populární. Kolikrát se mi více líbí obyčejné body a stojí půlku. Ale je to jenom názor, z mého okolí nikdo neřeší jestli kupuju značkové oblečení nebo ne
Krásný župan jsem objevila 😵
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

houbik
5. feb 2010

jezis, obihala, pardon 😅

houbik
5. feb 2010

aaadus: ja to taky neresim, jakou znacku to ma na sobe, jen se mi proste ty vecicky libi 😉 vsak kazdy ma nejaky vkus 😉

nikkka
5. feb 2010

baby next je mozno znacka u nas na slovensku a v cechach ale v UK je to len obycajny obchod s oblecenim, kde ked prides tak sa zhrozis, veci pohadzane po zemi atd...ale ceny su tam ovela mensie ako u nas..

aaadus
5. feb 2010

houbik jasně, na holčičky mi to nextové oblečení prostě přijde hezčí než chlapečkové 🙂

houbik
5. feb 2010

nikka: tak to vsechny znacky, ktery se tu tvari buh vi jak jsou v zahranici obyc, viz diesel, replay, guess apod. U nas to mame silene predrazene, to je znama vec 😉

misicka85
5. feb 2010

Já to taky neřeším jakou má mimčo na sobě značku, naopak pro úplně malé mimi jsme brala spíš normální oblečky,nic extra,mimčo to má na sobě stejně párkrát a pak z toho vyroste. Ale třeba Next se mi líbí víc než třeba HM a CA,ale je to věc názoru.Kupuju tam stejně tak 1-2x ročně,spíš pro radost,Adélka už je větší tak i ty věci vydrží déle než ty úplně miminkovské.

nikkka
5. feb 2010

houbik vlastne ano skoro vsetky znacky mas pravdu...no co uz..ale zase ked je nieco pekne sem tam si to kupime 😉

blanka.k
5. feb 2010

Ahoj,
Luci - s pejskem držím palce, ať je v pořádku. 😉
mě teď dovezla jedna holka matraci ten kokos-pohanka, ale nějak přemýšlím, která strana je která 😀 Na jedné jsou takové "čtvrerečky" plněné nějakým sušeným....to bude asi pohanka, že? A druká strana je hladká ,je na tom psáno bambus, a vyražené jak kdyby 3D lístky jak od marihuany 😀 Že by ten kokos? 😅
v Nextu jsem se bbyhla kouknout a vůbec mě to nezaujalo, v Tesku mají kolikrát hezčí. Ale na tom UK webu mají lepší věci, ale to tady asi neprodávají. Já nakoupila pár nových věciček Next přes Aukro (vesměs asi lacláče), kde rto neprodávala žádná "dealerkaů, ale maminy, co to třeba dostanou a už to bylo dětem malé, takže to bylo ještě levnější než věci z CaA a nové i s visačkou.

houbik
5. feb 2010

no jasny, ono to pres MMB vyjde fakt cenove dobre, v krame bych to taky nekoupila 😉 nehlede na to, ze to pak zas nabidnu pres MMB dal, myslim, ze na matersky na to bude cas 🙂

houbik
5. feb 2010

blanka: prave, ze tady maji z toho detskeho jen minimum veci 😒

houbik
5. feb 2010

blanka: presne tak nakupuju i ja 🙂 spousta maminek, ktery to ani nerozbali, pac maji hafo hadriku a pak to prodavaji za zlomek ceny jeste s visackou 🙂

aaadus
5. feb 2010

Na Aukro jsem se ještě pořád raději neregistrovala 😅 Ale chystám se snad poprvé v životě prodávat přes bazar na BRMS

blanka.k
5. feb 2010

Já jsem přas BRM prodala všechny věci ze svatby. Na Aukru je blbé, že je to čas.omezené a platí se za to. Ale zas je to chráněno, kdyby ti někdo nezaplatil ,atd. Což možná teď budu řešit, mám problémy s jednou polskou prodávající 😅

aaadus
5. feb 2010

Taky se chystám tam prodat všechno co mi zbylo ze svatby, snad se mi to podaří všechno udat. A to budeš řešit, že ty jsi zaplatila a oni ti neposlali to co jsi chtěla?

nikkka
5. feb 2010

ach boze preco su chlapi taki hlupi...

vonku prsi a mrzne to, cesty su zafukane a ja cakam na mojho draheho v praci..neviem ako sa domov dostaneme...jeho vobec netrapi, ze cesty su nebezpecne..

aaadus
5. feb 2010

nikka chlapi prostě mají "svou" logiku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre