Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
5. feb 2010

Adus - jo, já si objednala několik malých a pak velkých vakuových vaků, zaplatila 175! korun za balík plus přes litr za ty vaky, že chci to poslat dohromady v jednom balíku, a aby byl pojištěný, jinak nabízela o 30,- méně nepojištěný, došla obyč.zásilka bez pojištění za 58,-, ale v tom jen malé vaky aještě k tomu různě parfémované 😝 A paní prostě nereagovala, jsem psala, kde je zbytek, a že je nechci parfémované, odepsala šílenou "češtinou": nevím výrobce dodá, podívat se na to 😅 Nějak tak, a už se neozvala, včera jsem jí psala zas, už mě to se...e 😠 čekám, až to dojde a pak jí tam napíšu negativní komentář 😠 koukala jsem na to před vánoci a lidi si tam stěžovali, že chce víc za poštovné, než skutečněstojí, ale i tak se i to vyplatilo než od konkurence, a teď po novém roce se to tam začalo množit snížnostma.. ☹

aaadus
5. feb 2010

blanka to naštve 😠 právě kvůli takovýmto případům mám strach platit předem a tak raději všechno platím na dobírku i když to výjde dráž. Jo a představ si, psali z Malvika - chtěli po mně, ať si vyberu jiný obal na dudlík než jsem si objednala, protože ho nemá ani výrobce (Tommee Tippee), vybrala jsem si teda Chicco a zas mi psali, že ho nemají, ale příští týden jim má přijít zboží a možná by měl být. Jsem jim napsala, že pokud to nebude ten příští týden, že žádný obal na dudlík nechci, protože mě nebaví si s nima psát kvůli takové prkotině. Odepsali, že si to zapsali do objednávky a dají mi pak vědět. No ale už si tam asi nic neobjednám u nich

blanka.k
5. feb 2010

Právě, že na Aukru má většina prodejců na výběr jen platbu předem, nikdy jsem s tím neměla problémy, ale ta baba mě štve. Už chci přesunout nábytek, ale npařed musím do těch pytlů dát oblečení, co je mi malé (což je většina 😅 ), různé nepouívané polštáře, atd., i jsem je objednala pro tchýni a pro jednu holčinu tady z Brna, které se taky porod blíží, grrrrrrrr. M. objedává furt něco z Ameriky, různé věci na modely, poštovné platí třeba 0,5 dolaru, objedná to a do týdne to má tady. A bez problémů, teď si tu něco objednával přímo v Brně a prý čeká taky 2 týdny a nic, prý zlatý Ebay a jiné US obchody. Malvíka se bojím, že dopadnu stejně, taky už tam objednávat nic nebudu ☹

aaadus
5. feb 2010

blanka aha, já s Aukrem fakt nemám zkušenosti a nevím, že se platí všechno předem. Prostě žijeme v Česku a Poláci jsou ještě horší než Češi (vím od manžela, ten s nima často obchoduje). A ten Malvik - vypadá jako super mega velký obchod a kde nic tu nic. Počkám do příštího týdne jestli se ozvou jinak jim napíšu, ať mi pošlou to co už mají skladem a zbytek si můžou strčit někam. Asi je pro ně objednávka za 2000,- podřadná 🙄
A co jídlo, už dorazilo? 😀

jemrykka
5. feb 2010

ahojte 🙂 hlasim návrat z 3Dultrazvuku, kto ešte nebol tešte sa velmi je to fakt super pocit, ked tam vidíte bábenko tak reálne, velmi sa tešííím 😀 krásne sa ukazala aj ked si dosť šermovala úpred tvárou ale bolo pekne vidieť aj pohlavie🙂 aj si cmúlala prst a potom aj pastičku, a zrazu sa chytila za hlavu ukazovala prstom, bolo to zlatee strašne, neskor dám foto, zatial pekný večer kočky 😉

sim22
5. feb 2010

ahoj.pridavam se k vam,sice pozde ale preci 🙂 termin mam 10 kvetna.včera jsme se konecne dozvedeli pohlavi tak cekame holcicku,uz to pomalu vypadalo ze to bude prekvapko 🙂))

blanka.k
5. feb 2010

Adus - jojo, už sotva funím 😀 Já zas Malvíku napíšu, že pokud něco nebudou mít, tak nechci nic, protože to seženu jinde levněj, já to objendával tam, že se neplatí poštovné nad 3000,- a měli to v akci, tak doufám, že to bude vše, jinak by mě naštvali. Fakt mě nějak nanadpalo moc na ten obchod hledat reference, viděla jsem i hodně fotek,co měly holky na MK od nich staženo v albech, tak sem to objednala a nějak nad tím neuvažovala 😅
Jemrykka - tak o je super, že byla malá hezky vidět, pak se pochlub 😉

aaadus
5. feb 2010

blanka to je servis 😀 Reference mě taky nenapadly hledat, ale teď to asi udělám a jestli budou negativní tak jsem hloupá, že jsem se na ně nepodívala dřív 😠

sim22 vítej 🙂 Těhotenství v pohodě?

aaadus
5. feb 2010
blanka.k
5. feb 2010

Sim - ahoj 😉 Koukám, že máme stejný termín 😉
Adus - ten je malinkej 😅

aaadus
5. feb 2010

blanka má 3663g a 51cm, takže pořádný kus chlapa to je. Ale ta čepička nemá chybu

sim22
5. feb 2010

aaadus diky,jo nastesti zatim vsechno v poradku,uz se silene tesim asi jako kazda tady 🙂))

blanka.k 🙂 no to mame

blanka.k
5. feb 2010

Fakt? Mě právě zmátla ta čepička,jsem myslela, že je nedonošený, přišla mi moc velká. Já vůbec nemám odhad, na váhy miminek. 😅

aaadus
5. feb 2010

sim jj, já se určitě těším. Výbavička nakoupená?
blanka já jsem taky myslela, že je to nějaký nedonošeček, ale tu to mají pěkně napsané únorovky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

lucik...
5. feb 2010

holky je to donošenec 😀 Ta holčina se vdávala o den dřív jak já, znám jí z diskuze z BRMS 😉 Měl se narodit tedy až 16.2., ale 11 dní sem, 11 dní tam 😵 😵
Jen těm co uvažují o epi-nu - tahle maminka ho používala a přesto má 8 stehů a prý ji bolí celý spodek..

antynka1
5. feb 2010

Já do Epi.na asi nepůjdu, kusím masáž hráze, co se má stát, tak se stane....

doli1
5. feb 2010

já bych řekla že to fakt záleží na elastičnosti

aaadus
5. feb 2010

lucik to teda není moc potěšující. Já nad epi-nem pořád váhám jestli do toho mám vrazit tolik peněz. Ale zase ho určitě prodám i když pár stovek uletím.
antyn masáž taky budu zkoušet (pokud si tam dosáhnu 😀 ) a z cvičení mám jeden cvik na roztahování hráze a ten se může cvičit už teď narozdíl od masáže - dřepnout si s co nejvíce roztaženýma nohama tak, aby celá chodidla byla na zemi a lokty si kolena ještě roztahovat. V této pozici vydržet několik minut.

blanka.k
5. feb 2010

Holky, za chvíli jsou v Černých ovcích testy postýlek!!!!

doli1
5. feb 2010

ještě bych řekla že záleží jak ten porod postupuje.pokud dítě postupuje pomalu tak má tělo čas se roztáhnout ale někdy to díte při silné kontrakci hrkne dolů a je to.

blanka.k
5. feb 2010

Já se na Epino chci zeptat mudr., protože kdybyc se mi měly porodem ještě zhoršit nějaké zdrav.problémy co mám, tak se asi zblázním, ale zas mám teď furt mykózy, a to by se používat neměl, tak uvidím, co mi řekne v tom 30tt a taky se na to zkusím poptat v porodnici kam se ten stejný týden chystám. Ale jak píš Aduš, docela dobře se to pak dá prodat. 😉

lucik...
5. feb 2010

aaadus ale zase znám holčinu která měla epi-no a porodila chlapečka přes 4kg bez nástříhu 😉 ta co porodila dnes psala že jí vůbec nešel vytlačit, tak jí asi střihli no..

aaadus
5. feb 2010

Pěkné postýlky tam ukazovali. Rady dobré, ale kdo si to má všechno pamatovat 😅 Ještě že mám "starodávnou" postýlku a nemusím vybírat novou

antynka1
5. feb 2010

Adus - v porodnici nám říkaly, aby masáž provádě partner - ty nemáš šanci si tam sam asprávě dosáhnout... 🙂

blanka.k
5. feb 2010

No, muže budeme asi muset zapojit. Nebo teda nevím jak vy, ale já si už pořádně neoholím ani nohy natož jiné úkony 😀 A bude hůř, zrovna včera mi M. řekl, že mám prd břicho 😅

aaadus
5. feb 2010

lucik je to indivindi, ale asi to bylo nutné udělat nástřih, třeba by se potom roztrhla ještě více

A jak je to když se u příjmu v porodce sepisují papíry, tam se i píše že chcete/nechcete nástřih nebo na to musí být sepsaný porodní plán?

aaadus
5. feb 2010

antyn jestli mi bude masáž provádět manžel, tak to neskončí jen u masáže 😀 Stačí, že mi jednou masíroval lýtka když mi natíkaly a jak to dopadlo...
blanka oholit se ještě oholím naštěstí, včera jsem to zkoušela. Sice jak jsem vylezala z vany, funěla jsem jak lokomotiva 😀

mishah
5. feb 2010

Ahoj holky 🙂 Tak jen koukám, co jste tu dneska všechno probraly..
Antynko: na dr bych se vykašlala, však jsi nikoho nejmenovala a napsat názor je normální,naopak nenormální mi přijde šmírovat, co o mě kde kdo napíše.... 😕 😒
Jemryka: supr,že jste si užili to 3D 😉
Já jsem dneska absolvovala maraton poradna(celkem OK, překvapilo mě,že jsem nepřibrala od minula nic,na to,jak pořád něco jím..)Velký UTZ mi bude dr dělat příště, akorát jsem dostala žádanku na OGTT -příští pátek a podržte se, když sjem tam volala, prý nás tam je už 28!..to se tam snad ani nevejdem...
A taky jsem si udělala návštěvu na místní OSSZ- a snad mi PNka příští týden dorazí...teda zatím jen za prosinec..Prý to mají už schválené...Se fakt těším na mateřskou,protože tu taky vyplácí ta samá OSSZ 🙄

aaadus
5. feb 2010

fuj, mi tu běhá pavouk kolem sedačky. Nechce ho některá přijít zabít? Prosím 😀

mishah
5. feb 2010

haha a postýlku máme teda asi špatnou-už jsem koukala dřív, že máme větší rozestup mezi příčkama...no, holt před 30 lety nebyly takové normy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre