Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

shaarka
28. sep 2009

bramburka, dik za ukludnenie, pekne si to napisala 🙂

miroslava89
28. sep 2009

inac co sa tyka toho co ste pisali o zamlklom potrate- to nezistite vobec.. vsetko bude take ako predtym len zial babenko bude uz mrtve 😔 a to sa zisti len na ultrazvuku 😔 ☹

michalag
autor
28. sep 2009

no tak som opat tu 🙂 ... upratovala som kym je spuntik v skolke aby sme mohli ist potom von 🙂

baby ja si pripadam ako v 5 mesiaci, normalne mi za tyzden brusko uplne vystupilo a hlavne ked sa najem

miroslava89
28. sep 2009

michalka v druhom tehotenstve je brusko vzdy vecsie ako v prvom 😉

ivanka612
28. sep 2009

Miska ja mam pocit,ze to brusko tiez vidno len ked sa najem ale tak ludia ktori ma poznali predtym tak to vidia,lebo som bola prehnane vychudnuta a aj kamoska sa smiala,ze konecne nemam prevrateny lavorik a nohavicky som si musela kupit 38 lebo 34/36 mi vadili akosi boli uzke...
Dajte tu pokoj s tymki potratmi,zbytocne robite paniku,mame si to uzivat a nemysliet na taketo veci!!!!!!!!!!! Ked si to zacnete vsugerovavat,ze nieco nie je v poriadku tak sa to stane,jasne kazdy ma strach pred dalsim vysetrenim ci je vsetko ok,ale zasa nedramatizujte..
brambu no vy sa mate predlzeny vikend a este to pekne pocasie k tomu,mna ide porazit do obchodu mi slnko nezasvieti ako je den dlhy a este aj cez leto je tu tak,ze si prikurujem

lenocka84
28. sep 2009

ahojte kocky
ako sa dnes mavate?

citam ze spolutehulky z ciech maju volno, tak si ho pekne uzivajte, snad Vam svieti k dobrej nalade aj slniecko 🙂

mayocka
28. sep 2009

slunicko, akurat v Miskinom kalendari pozeram ze sme rovnako stare 😉

samurajka
28. sep 2009

Ahoj holky, tak jsem byla dnes v Motole, protože krvácení zesílilo, nedozvěděla jsem se vůbec nic, akorát mi pan Dr. řekl, že Duphastol je na h...o a na ultrazvuku nic neviděl, jen, že mám zesílenou sliznici dělohy, což na těhu vypadá. Takže je to buď hodně mladé těhu nebo už začínající potrat, což je podle mě dost pravděpodobný. Je to úplně stejný jako tenkrát. Nechci vás tady ale děsit, to teď potřebujete ze všeho nejmíň, tak se s vámi prozatím loučím a přeji všem krásné a zdravé těhulkování 🙂

shaarka
28. sep 2009

samurajka, drzim palce, nech sa udrzi 😔

michalag
autor
28. sep 2009

samurajka, drzil palce ... budem na teba mysliet

ivanka612
28. sep 2009

samurajka tak vela stastia drz sa,neboj vsetko dobre dopadne

mayocka
28. sep 2009

jedinko tak to mi je luto hadam sa babo udrzalo...neviem ako vy ale podla mna su v tehotenstve akekolvek tabletky nebezpecne...mne svokra na homeopatyka povedala ze to nemam brat (je sestricka) je to len proti nevolnosti v buse a odporucila mi to lekarka...vraj lekari maju za to provizie a dovolenky co uprednostnia pred inym...tak som sa na to vykaslala a zujem len zuvacku ked mi je zle,vraj to ma zly vplyv na vyvin babätka...neviem no kazda sa snazime neprist o to stasticko ale tak nase maminy to neuzivali co keby sme to aj my nechali ist prirodzenou cestou a nedopovat sa tabletkami?Hm? 😉 Kazda somnou suhlasit nemusi no toto je moje presvedcenie ze to tak asi ma ist same...

iva.4
28. sep 2009

Ahoj me je taky moc lito co se stalo bude to moc bolet ale musis byt silna. Tak nejak jsem uvazovala jsme tu vsechny da se rict ve stejnych tydnech a nektere jeste nebyly u lekare na krvi a tak no ja nevim jak to u kterekoliv z vas chodi ale ja jsem byla na krvi uz ctvrty den co mi neprisla MS a test jsem mela pozitivni na druhy den jaem vedela vysledek a byl taky pozitivni po tydnu jsem byla na prvnim ultrazvuku kde mi doktorka potvrdila ze jsem asi 5/6 tt tehotna. Je pravdou ze dalsi kontrolu mam az v rijnu ale uz mam potvrzene ze tam mimi je a neni to jen omyl. Samurajka byt tebou bud zmenim lekare a nebo si to vsechno ohlidam a necham si udelat podrobna vysetreni protoze to by me uplne vytocilo takovy lekarsky pristup. Ale to je jen muj nazor.

bramburka
28. sep 2009

Samurajka, nevěš hlavu, ještě to není ztracené, přeci! v 6. tt nemusi jeste byt nic videt, hned zitra se vydej ke svemu Dr., ju?

lenocka84
28. sep 2009

bramburka ona uz bola,ale na ultrazvuku nic nevideli, aj tak si myslim ze nie je nic stratene.

to tu kazda beriete nejake lieky?ci ako? hlavne sa duphaston spomina, naco to je dobre?

ivanka612
28. sep 2009

ja beriem jedine tak vitaminy calibrum babyplane a kys.listovu a kazdy den si dam lyzicu cucoriedok nalozenych v mede na imunitu,lebo mam obavy z toho prechodneho obdobia aby som neochorela. Duphaston je myslim na udrzanie plodu ale nie som si ista,zatial som nic take nepotrebovala a dufam,ze ani nebudem...uz ma zasa lame na spanok a to este dve a pol hodky v robote.....

lenocka84
28. sep 2009

ivanka tak calibrum babyplan mam aj ja, v noj je aj ta kyselina listova, tak snad staci, aj to mi svagrina povedala ze nie je potrebne, lebo z tych vitaminov sa pribera.
tak uvidime co na to dr.

ivanka612
28. sep 2009

no to priberanie ma trapi najmenej a mne by to aj prospelo,u mne je viac-menej zazrak,ze som otehotnela mam 167 cm a pred otehotnenim som vazila 46 kg takze cista anorexia,mala som problem,ze sa mi nedalo pribrat a to calibrum a kyselinu jem uz pekne dlho a az teraz som konecne pribrala nejake tri kg tak sa z toho tesim

lenocka84
28. sep 2009

ivanka aha tak to je dobre,len pekne priberaj
mne to vooobec netreba, som chcela najprv schudnut pred otehotnenim no nejako som nestihla
tak uvidime po porode co sa udeje.
odkial si?

ivanka612
28. sep 2009

Ja som z Banskej Bystrice a ako tak sledujem tak som jedina,ja mam pocit,ze sloveniek sem chodi dost malo a aj ked hej tak sme kazda z ineho mesta.... Ja som mala kamaratku ktora mala pred otehotnenim 60 kg,ked isla rodit mala 95 a teraz ma naspat svojich 60 ak nie aj menej,neboj pri malom to das dole ani nebudes vediet ako

lenocka84
28. sep 2009

ivanka chodi dost len prave teraz su niekde zalezene
taky cas ze vacsina chodi teraz z prace domov, tak sa vypinaju pc a zapinaju sa tie doma 😀
aspon mam obcas taky pocit 😉

ivanka612
28. sep 2009

no ved hej nie kazdy robi do vecera,to len ja tu este sedim,tiez by som si rada nasla nejaku kamusku aj tu v BB aby sme sa mohli aj stretnut,ale nemam kde ju najst,pretoze k doktorke chodim do Trenčina tu byvame rok a pol a nechcela som si hladat ineho lekara,lebo jej doverujem a je strasne fajn a hlavne dosledna... Tak asi tak je to so mnou

lenocka84
28. sep 2009

ja zijem v ba uz 5.rok, lekarov mam vsetkych tu, aby som to mala jednoduchsie
a som na tom podobne, tiez by sa zisla nejaka kamoska, tehulka, poradit sa,aj osobne, a potom aj kocikovat 😀
ved mozno sa aj najde,a aj u teba

shaarka
28. sep 2009

kocky, kolko je zdrave priberanie v tehu? kolko kil je max.?

ivanka612
28. sep 2009

tak to je podla toho ake mas BMI ak nizke tak je norma 10-13 kg a ak mas nadvahu tak myslim,ze okolo 9 kg,niekde som to nedavno citala len neviem kde a neviem ci to nahodou neni aj v tehotenskom preukaze,len ho nemam teraz pri sebe

pipimiska
28. sep 2009

shaarka aspon 30 kg 😉 😀 😀

helka1
28. sep 2009

Baby ahojky 😉 vy ste tu toho dnes popisali, ale dost smutne... 😔 Takze k tomu zamlknutemu... nezistite to skusanim testov HCG... testy su urcene len pre urcitu hladinu HCG, ktora byva v pociatocnej fazi tehu, ked uz je HCG vyssie, ono sa obden zdvojnasobnuje tak vam uz teh.test nemusi ziadnu ciarku ukazat, lebo hladina HCG je vysoka 😉 ...takze za testy zbytocne vyhadzujete peniazky 😉

olga77
28. sep 2009

Ahojte tehulky 🙂 len v rýchlosti skúsim hodiť foto nech aj vidíte ako vyzerám 😀

olga77
28. sep 2009

A zase letí teda už konečne domov z práce...nejak sa mi nedarí medzi vás nič nestíham a ak mám čas je mi blbo že sa mi nič nechce... ☹

michalag poslala som údaje tak dúfam,že ma už hodíš to tej peknej tabulky 🙂 🙂

miroslava89
28. sep 2009

ahojte..ja som uz opet tu bola som trosku pomoct sestre s upratovanim ale som znicena ako keby som upratala cely hotel 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre