Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

leta
8. feb 2010

jaaj a pani to este tak prespekulovano urobila, ze isla do podnajmu do druzstevneho bytu teraz, cize ani nema z coho vyplatit tu kamosku, keby aj nahodou vyhrala sud - co zial nevyhrala. Neviem ake to ma teraz pokracovanie, ale chcela sa odvolat na krajsky a potom vyssie a vyssie...

xxx.klarka
8. feb 2010

leta, děkuju. To je jasné že bez smlouvy nejde nic. Tady jde jen o pžepsání těch práv na nás. To se dá vše vyřídit v jeden den, tady jen závisí na té paní jak to dořeší zítra s tím exekutorem. My by jsme byli ochotný to za ní i zaplatit, když se to co nejdříve vyřeší 🙂

zzuzullka
8. feb 2010

prerábali sme si internet v izbe, tak som bola chvílu odpojená... ďakujem za podporu baby 🙂

zdenka hodnoty mám: str. obj. ery 98,5.............max je 94
hemoglobín v ery 33,5...........max je 32
glukóza 1...4,2
glukóza 2...8,0
glukóza 3...6,1................ja tomu teda veľmi nerozumiem 😖

blanka.k
8. feb 2010

Zuzul - http://www.cukrovkar.cz/tehotensky-diabetes/teh... 😉 Podle toho máš jen poruchu gluk.tolerance, ale ne těhucukrovku 😉
Klárko - držím palce, my když jsme kupovali byt (tam teda lítala suma skoro 20x vyšší než vaše 😅 🤐 🤐 🤐 ), tak jsme chtěli novostavbu přímo od develpera, tak taky jsme si je prověřovali jak to šlo, koukali se jaké mají půjčky u bank, jak vypadajáí jejich akcie, takže taky doporučuji na netu zjistit o té rodině vše (kouknout do různých rejstříků, jeslti tam třeba někdo nemá sídlo firmy, nevím,ejslti z regostru dlužníků dají info zadarmo,....atd.) Hodně zdaru!

zzuzullka
8. feb 2010

blanka, tak to je super, ja si aj tak myslím, že tú dietu čo mi nakázala nevydržím držať nejako príliš poctivo.napríklad určite neprestanem jesť zemiaky, lebo aj ryžu fakt nemusím, tak keď tak len obmedzím ich množstvo 😅 ale s tou čokoládou to fakt neviem ako to vydržím 😖

xxx.klarka
8. feb 2010

blanka, tak to je družstevní byt, ten má vše pod kontrolou. Tady jde teď o to, aby ona zaplatila tu exekuci za telefon a pak to půjde hladce. Pak je to otázka předání peněz bytáku a přepsání práv.
Jinak děkuju🙂

blanka.k
8. feb 2010

Zuzul - v porodnocic jsem ležela s těhulí s cukrovkou, a právě jí to tam vysvětlovali, že úplně zakázané to nemá, ale prostě když si dá kousek sladkýho, tak musí mít zas třeba menší oběd. 😉 Třeba když si dá sladký banán, tak na oběd si dá o 2 brambory míň atd. 😉 Neboj, nebude to tak hrozné.

zzuzullka
8. feb 2010

blanka, tak to si ma potešila 🙂

blanka.k
8. feb 2010

Jo a na GTT jsem se ptala na výsledky, a ona, že mi to řekne moje gyn. na další poradně, tak jsem říkala, že to je až za dlouho, že to bez čokolády nevydržím, a sestřička se smála, že to nebývá tak hrozné, že by se mi něco extra stalo, kdybych tu dietu držela o 14 dní později, ať si klidně dám 😉

zdenkapo
8. feb 2010

Zuzu
tak jako kdyby si měla odběry po 2 hodinách jako já teď,tak to máš úplně ok a ani o tom prostředním údaji nevíš- právě u Tomáška mi to brali taky po Hodině 2x a měla jsem zvýšený jen to po hodině,tak mě vedli jako s cukrovkou a teĎ bych o tom ani nevěděla.... a do konce těhu jsem měla výsledky v pohodě,takže taky nevim,proto se to asi teď bere spíš až po těch 2 hodinách u těhulí.... tak žádná drastická dieta nebude ani třeba 😉

blanka.k
8. feb 2010

Zdeni to je fakt, mě to taky brali jen 2x, taky jsem nad tím přemýšlela 😅 Já měla buď 4,1-6,7 nebo 4,7-6,1, už nevím

zdenkapo
8. feb 2010

Blani,no vem si, mě kdyby nevzali při TOmáškovi po hodině,tak jsem do konce těhu v pohodě,prtože jsem to pak měla pořád dobré,akorát mě to stresovalo,každý týden na krev a tak... teĎ po 2 hodinách jsem měla 6,3,takže dobré a spousta těhulí může mít po hodině taky vysoký,ale neví to a jsou v pořádku... ptala jsem se dr. jestli mi to nějak bude hlídat a říkala,že když jsem to oGTT měla dobré,tak stačí to sledovat na těch proužkách do moči v poradně...

blanka.k
8. feb 2010

Mě právě v poradně dávají do moče jen 1 proužek myslí, že to je jen na ty bílkoviny.
A te´d jsem si všimla, stejná stránka a 2 různé čísla:
http://www.cukrovkar.cz/tehotensky-diabetes/ges... ....Je třetím typem cukrovky
, která postihuje asi 4 procenta těhotných žen, ....
http://www.cukrovkar.cz/tehotensky-diabetes/teh... ... Gestační diabetes postihuje asi 20 % těhotných žen 😅

zdenkapo
8. feb 2010

Blani
a všimla sis zda ten proužek má jen jeden čtvereček nebo dva nad sebou?

zzuzullka
8. feb 2010

je to len zbytočné stresovanie tehuliek, každý týždeń teraz chodiť na krv 😠

blanka.k
8. feb 2010

Zdeni - nevšimla, ona to dělá cca 4m ode mě zády ke mě, a jen pak řekne, že je to ok a napíše to do průkazky.

zdenkapo
8. feb 2010

aha,no mě je právě oba dala domu,když jsem objednaná na odpo,abych se ráno testla a jen donesla proužky

bibi13
8. feb 2010

no mne brala krv 3x..hned ako som prišla, potom po hodine a potom zase po hodine.. no ble..

lucik...
8. feb 2010

já měla hodnoty takové 4,4...5,6...4,7 😀

zzuzullka
8. feb 2010

mne brala krv hneď ráno ako som prišla, potom za hodinu a potom zasa za hodinu + moč

doli1
8. feb 2010

u nás brali krev na začátku a pak až po dvouch hodinách mezi tim nic.nevim kolik lidi má tak rychlí metabolismus aby tolik cukru dokázal spálit po hodině bez velkého pohybu my mohli jen sedět a jít na záchod takže skoro žádný pohyb.

jak už jsem říkala kámoška si musela jídlo vážit pichat si i inzulín dokonce ji vyvolávali porod dřív aby předešli velkému dítěti.jenže na ultrazvuku se tak felili že malá měla jen 2400g a porod šel císařem protože ona ještě nebyla připravená jít ven takže po skoro týdnu vyvolávání to k ničemu nevedlo.někdy ti dr moc přehánějí.4-5kg děti jsou ted už docela normální.

michalag
autor
8. feb 2010

ja som na oGTT vypila nalacno cukrovu vodu a az potom mi zobrali krv ... vsade je to asi inak

aaadus
9. feb 2010

Dobré ráno 🙂

vladkaz1
9. feb 2010

dobre ranko, zajtra idem aj ja cukrovku teda ten test .. inak sa mi nic nechce ,dost som sa rozjedla jogurtov a musli..priprabla som kilo 🙂

medan29
9. feb 2010

Dobré ránko, tak mě se taky nic nechce, ale ráno musím zajít přepsat ty vycházky a odpo jdu na ten teoret.kurz

vladkaz1
9. feb 2010

vcera som dostala od kamosky cd pre tehotne na cvicenie ,tak si kupim fit loptu a idem na to ... malemu kupila krasnu supravicku z HM ma potesila

babara
9. feb 2010

Dobre ranko,
tak antynce drzim palce, urcite to dobre dopadne. Ja se vysledku cukrovky nebojim, nejak verim, ze to bude ok. Tak snad se nemylim 😕 ale je to teda naprd, ze to delaj vsude jinak :( a doli, teda kdyby mi udelali to co kamosce, tak je snad zaluju 😠

vladkaz1
9. feb 2010

Aj ja verim ze to bude oki ,ked to bolo pri malej oki preco by nemalo teraz nie?
aj ja drzkam palce 😵

xxx.klarka
9. feb 2010

No a já jak jdu na ten test, tak si to vypiju v klidu doma, a pak po hodině k ní přijedu na krev a konec.

bramburka
9. feb 2010

ahoj
tak jsem se prihlasila na gravidjogu, v patek s hlidanim deti, no uvidime
jinak Zzuz, me podle toho odkazu vychazi, ze mas normalni hodnoty, mas to 2. glukozu 8,0 a norma je 8,8 ne? nebo blbe koukam?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre