Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

skretik
9. feb 2010

A zdeni to uz si mela na Tomaska a spokojena s touhle znackou?

zzuzullka
9. feb 2010

ahojte bola som si zaniesť do labáku znovu moč a za 3 dni si mám volať na výsledky, tak som zvedavá, dúfam, že to už bude OK aby som nemusela brať atb.

cestovná postieľka, ja som kúpila cez inzerát tú čo mám v albe za 42 eur a myslím, že bohato stačí. hlavne je super, že má tie 2 polohy matraca, takže keď bude krpec maličký nemusím sa k nemu zohýbať až tak dole 🙂

lucik, pekne vyčuraný psík. náš keď nechcel jesť nové granule, tak som si sadla na dvor a dala si ich zopár do ruky a jeden som si dala do pusy a jedla ho a pritom hovorila aké je to stráááááááášne dobré a tak, a to by si mala vidieť ako mu potom zrazu chutili. 😀 😀 😀

aaadus
9. feb 2010

bibi teď jak mrzne tak je to v pohodě, ale jak začne tát a všude je bahno tak umývám dveře několikrát za den 😠 To naše tele je neskutečné čuně 😅 My zase tomu našemu dáváme každý den buď prasečí nohy, prasečí uši nebo cokoliv, čím se trošku zabaví. A úplně nejraději má prasečí hlavu - to o něm člověk třeba hodinu neví. A když už nemůže, tak si jde ten zbytek zahrabat 😀 Teď máme plnou zahradu kostí, to musím posbírat, to tu vypadá jak na jatkách 😀

lucik...
9. feb 2010

aaadus prasečí uši jí taky dáváme 😉 Ale zabaví jí to tak na 15 minut 😀
Od pátku ji máme doma a já z těch chlupů všude asi za chvíli zešílím 😠 😠 😠

aaadus
9. feb 2010

zuzul když ten náš nechce nové granule tak má smůlu, nechám mu je tak dlouho v misce dokud je nesežere. Teď jsme mu koupil mega granule pro bernardýny a po těch se může utlouct. A asi jsou fakt dobré, protože se na ně chytla myš co jsme měli v baráku 😀

aaadus
9. feb 2010

lucik akorát, že ty uši strašně lezou do peněz. Jsem mu dávala každý den ucho než jsem šla do práce. Ale teď mu kupujeme ty syrové prasečí nohy a hlavy a to ho zabaví na fakt dlouho a výjde to na pár korun proti těm uším 😉

lucik...
9. feb 2010

My jí je dáváme jen občas 😉 By si zase moooc zvykla 😀 😀

aaadus
9. feb 2010

lucik to jo, ten náš si zvykl raz dva a když došly uši tak se tvářil strašně nešťastně co to jako má být, že nic nedostal 😀

bibi13
9. feb 2010

no naša tie rožky.. ale v sobotu sme si robili huspeninu a z kolena tu velku kosť sme jej dali.. a po 5 min pozeram, kde je kosť.. a ona sa už oblizovala a čakala, že jej dam dalšiu.. svina 5 min jej stačilo aby ju zošrotovala.. som sa jej smiala, že som ju konečne predbehla vo váhe.. 🙂.. ona ma okolo 58 kg..
my jej dávame žrať granule zmiešané s konzervou, lebo svinucha jedna iba granule by nežrala..

skretik ja idem objednávať tieto: http://pcworld.cz/pro-zeny/emgeton-predstavuje-...

lucik...
9. feb 2010

Bibi no já už pomalu doháním i manžela 😀 Už mi do něj chybí asi jen 3 kila 😀 😀 😀 Ale on je malej a hubenej 😀

bibi13
9. feb 2010

lucik ešte že mám 105 kilového manžela..🙂

aaadus
9. feb 2010

taky mám 105 kilového manžela 😀

xxx.klarka
9. feb 2010

já taky doháním přítele 😒 a myslím si, že ho i předeženu. Má 98kg. A já 95. 😠

mishutka
9. feb 2010

Ahojky,
tak výsledky OGTT výborné 😀

Já manžela taky dohoním ve váze, když jsme se poznali tak jsme dokonce oba vážili stejně 😅

sunny323
9. feb 2010

AHojte tehulky.. Chcem sa opýtať: objednala som si cez net odsavacku Avent ( manualnu ) ,ale chybali v nej dudliky na flasku. Nedaju sa objednat zvlast? Neviete mi poradit? Príp. poslat link? Dakujem moc a vsetky zdravím a drzim palceky.

lucik...
9. feb 2010

tak to manža má naštěstí jen 75 - 76 🙂 A já sem se ráno vážila a mám 72.. Tak bud sem zhubla a nebo mě dr. minule blbě zvážila (což bych řekla spíš,protože já tam viděla jiné číslo než ona napsala do průkazky 😀 Ale bylo tam těch čísel víc, tak sem nevěděla které je které, každopádně to co tam napsala sem tam neviděla nikde 😀)

evelin27
9. feb 2010

Ahojte môžem sa k Vám pridať?🙂

zzuzullka
9. feb 2010

ja mám teiž 105 kg manžela a dúfam že ho nikdy nedobehnem vo váhe 😀 😀

evelin, vitaj medzi nami 🙂

lucik...
9. feb 2010

evelin vítej 😉
Jak se ti těhulkuje?

Zuzul no to se nedivim 😀

zzuzullka
9. feb 2010

lucik, to by som musela pribrať ešte tak 37kg, ale ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy 😀 😀 😀

medan29
9. feb 2010

Tak já už manžele předehnala, manža má 85kg a Já už 89kg ach jo

blanka.k
9. feb 2010

Já určo cest.postýlku chci. Už jen proto, že teřba u tchýně ani našich není mimčo kam dát, mají tzv.obytnou kuchyň, prostě velikou kuchyň, kde se sedí u stolu (u našich na roh.lavici) místo obýváku. A právě švagrová to tak měla, a fakt to bylo k nezaplacení ta postýlka, když moc nemáte dítko kam dát. A koukala jsem na jeden hotel, chtějí za půjčení postýlky 100,- za noc, to mi přijde teda dost. A tu vložnou tašku do kočárku kupovat nechci.
A na muže mi chybí už jen 30kg, tak doufám, že ho nepředstihnu 😅
Chůvičku chci nějakou tu Philips-Avent, ale výběr nechám na M., ať taky něco dělá 😝
Evelin - ahoj.

medan29
9. feb 2010

blanka.k:Taky chci koupit cestovní postýlku

zzuzullka
9. feb 2010

ja myslím, že tá cestovná postieľka je dobrá vec

bibi13
9. feb 2010

no ja stále tiež rozmyšlam nad tou postielkou.. plánujeme chodit na chatu.. tak neviem

lucik...
9. feb 2010

my jí kupovat nebudem 😉 Možná až později. Tchýně si nějak poradí kam malou uložit 😀 I když hlídala dvojčata tak si vždycky poradila 😀 Naši budou mít normální postýlku a na chatě bude taky normální postýlka - zdědili jsme dvě po dvojčatech 😀

pepibubu
9. feb 2010

My cestovní postýlku máme a byla využívaná prakticky od prvního dne. Postýlka jako taková je v ložnici, a v obýváku jsme měli cestovní, kterou pak vystřídala ohrádka. A máte-li stejný rozměr cestovní postýlky jako normální postýlky, vřele doporučuju přehazovat matracii. Je měkčí a miminku se líp leží Teď ji Pepa využívá když někam jedem - na sever, nebo teď na dovču. Já bych ji rozhodně nezatracovala.

michalag
autor
9. feb 2010

Ahojte tehulky 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

blanka.k
9. feb 2010

Tak jsem se přeměřila, jsem taková skoro hezky symetrická 103-106-98 😅 Jsem se včera fotila v rifl.sukni (viz. ty fotky v albu) a nemohla jsem do ní narvat přes prd..., tak už vím proč 😝

blanka.k
9. feb 2010

Já právě včera koukala na matraci kokos-pohanka, a mě přijde nějaká měkká 😅 Tak přemýšlím, jeslti je to ta správná, na paragonu je rukou napsáno "Matrace pohanka", z jedné strany jsou takové čtverečky vyplněné nějakým tím "senem" (no něco sušeného tam je 😀 ) a z druhé je na tom obalu vyytlařený 3D obrázek (vypadá to jak marihunana) a je na tom psáno Bambus 😅 Tak doufám, že je to ta správná matrace 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre