Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
9. feb 2010

lucik, klarka pěkné předlohy, jste mi dali brouka do hlavy 😅 A to budete objednávat z toho MMB nebo přímo z těch SK stránek? Že bych si taky něco lajzla, se nějak začínám nudit
blanka mě z Mlaviku pořád nic, počkám do pátku jestli se umoudří jinak to zruším a půjdu koupit jinde

xxx.klarka
9. feb 2010

aaadus, já si vezmu tu sadu z MMB jak jsem dávala odkaz. Hnedka jak přijdou koruny, tak to posílám.

bibi13
9. feb 2010

jeeeej babule, krááásne predlohy.. lucik, použijem tie tvoje.. vytlačím v práci a nakreslím..xixi

lucik...
9. feb 2010

aaadus já to beru z Sk 😉 Tak se rychle rozhodni a kdyžtak ti to přiobjednám a rozdělíme poštu 😵

lucik...
9. feb 2010

bibi jo jo, kamarádka to taky tak dělám 😉

aaadus
9. feb 2010

lucik tak chvilinku, já musím změřit tu stěnu na kterou to chci a něco vybrat. A teda temperama to budete malovat jo. A půjde to pak přemalovat až se mi to nebude líbit?

lucik...
9. feb 2010

aaadus popř. to manžel oškrábe 😀 To neřeš 😀

aaadus
9. feb 2010

a ty rozměry když to je třeba 100x80 - první je výška a druhý šířka?

lucik...
9. feb 2010

aaadus no podle toho jestli je ten obrázek na výšku nebo na šířku 😀 To poznáš která strana je větší

aaadus
9. feb 2010

já si neumím vybrat 😅

lucik...
9. feb 2010

😀 😀 😀 😀

lucik...
9. feb 2010

my jedem za chvíli do toho kina, tak se jdu připravit 😉
aaadus kdyžtak mi napiš do IP kdybys něco vybrala 😀 Já to večer kdyžtak přiobjednám a zaplatím

xxx.klarka
9. feb 2010

já do toho půjdu asi těma temperama🙂 vyjde to levněji než kupovat tolik barev. 🙂

lucik...
9. feb 2010

ok, tak já jí ještě napíšu 😉

aaadus
9. feb 2010

děkuji 😵

lucik...
9. feb 2010

tak napsáno 😉

aaadus
9. feb 2010

kdyby to už nešlo doobjednat tak dej echo

michalag
autor
9. feb 2010

bibi a arcik (teda aspon dufam ze je to tvoje) mate krasne bruska 🙂

mne sa tiez predlohy pacia a uz dlhsie rozmyslam ze v novom byte potom spravime malemu peknu vlastnu izbu s obrazkami 🙂

bibi13
9. feb 2010

michalag dakujem.. a podobne.. ty maš také pekné gulate.. 😀

cumelila
9. feb 2010

Ahojte dievčence...tak som Vas prišla na chvílku kuk a oznamiť,že výsledky s glukozy mam zlé a ešte mam aj anemiu tak už mi aj slzička vypadla no ale tak koli babulke sa musím držať...chcela som sa ešte opýtať či mate niektora skusenosti s teh.cukrovkou

bibi13
9. feb 2010

cumelila, to je mi luto, držím palce..
žial neporadím s cukrovkou.. zdenka by vedela viac..

cumelila
9. feb 2010

bibi ďakujem a keď Zdenka nakukne tak sa opytam....

aaadus
9. feb 2010

cumelila to mě mrzí ☹ Ale je to "jen" na chvíli 😉

leta
9. feb 2010

cumelila, drzim palce nech to zvladnes co najlepsie.. aj ti nasadili nejaku dietu?
inak ohladom toho tvrdnutia brucha som sa dnes pytala v poradni, a povedala mi, ze to moze byt aj tym, ze ked sa mi naplni mocovy mechur- to som aj predpokladala, alebo ked dlho sedi, ze to akoby som malej sedela na hlave, ze sa mam castejsie poprechadzat..a spocitat som to nevedela 😅 ze kolkokrat za den mi tvrdne brucho, lebo som robila pohovory a nejako sa to nedalo odsledovat, asi som ti moc nepomohla, ale ze pokial to nie je stale - to tvrdnutie, tak mam postupovat ako pissem vyssie

leta
9. feb 2010

Dnes som dala v poradni vysledky z 3D a sestricka mi hovori, ze tak to bude chlapisko cooo? Ja som skoro zinfarktovala - nie zeby som bola sklamana,ale uz sme boli nabudeni na Laurusku. Tak som poobede volala Dr. kt. mi robil 3D, lebo tam nam hovoril, ze to bude dievcatko, tak si pozrel este raz zaznam a samozrejme sa sestricky pomylili a zapisali mi XY 😠 čiže nič sa nemeni je to holka, no ale na chvilku ma zneistili riadne...
inak vysledky oGTT mam ok.
Citam, ze sa Lucik vybrala na Avatara, ja idem zajtra, tak som zvedava ci to vydrzim, ale mam miesto na kraji, cize mozem odbiehat veselo 😀

blanka.k
9. feb 2010

Cumelia - to mě mrzí, ale jak píše Adus, je to snad jen na chvíli
Tak tenhle chlap musí pobírat dobrý dávky na děti 😀
http://zpravy.idnes.cz/skoro-padesat-deti-a-pre...

aaadus
9. feb 2010

leta gratuluji k dobrým výsledkům 😉
blanka spíš se nedoplatí alimentů 😀

cumelila
9. feb 2010

No tak aj ja pevne verím,že je to len na chvílku tak ale good bye kakavko 😒 a ine mlsotinky...
Leta: no bruško už celkom fajn..a naučila som sa kedy mam ubrať a viac sa šetriť a gratulujem k chlapčekovi,nam doki povedal,ze na 80% dievčatko no ale tak moj drahy ma stale 20% tak ešte vola Vanesku vaneskapetríková...ale veď nech sa ešte poteší par tyzdňov 🙂

jemrykka
9. feb 2010

ahojte🙂) no dnes som mala v práci toho veela, ale trošku som sa snažila vás čítať, ale píšete strašne vela 😝
ved ked v aprilí nastúpim na materskú tak sa ma nezbavíte 😉
lucik: jeej závidím kino aj ja by sok išla hned🙂) ja som bola naposled na Twilight2 s malinkou v brušku hehe
inak dnes som kúpila u nás v kníhkupectve knižku pre bábo, dajú sa tam lepiť fotky, je tam vrecúšku na vlásky a na najkrajšiu pohladnicu k anrodeniu a vela vecí...mám je odfot. v albume🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre