Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
9. feb 2010

jemryka pěkná knížečka 😵 Taky se po něčem takovém budu muset poohlídnout

zdenkapo
9. feb 2010

cumelia
neboj,to zvládneš,jen nebudeš moc sladké a to se dá vydržet, záleží na tom,jaké budou kontroly,ale určo to bude v pořádku... já taky při prvnim měla výsledek po hodině vyšší,tak jsem jen nejedla sladké a do konce těhu jsme měla výsledky vždy v normě- to jsi měla vyšší jen po hodině nebo i po dvou?

antynka1
9. feb 2010

Ahoj holky, tak jse ze mě Bc. 🙂 Jupí, mám radost. A teď vás jdu dočíst 🙂

aaadus
9. feb 2010

antyn gratuluji 🙂

xxx.klarka
9. feb 2010

antynka, moooc gratuluju, jsi šikovná!!!!! 🙂

bibi13
9. feb 2010

antynka GRATULUJEEEM!
😀 😀

blanka.k
9. feb 2010

Antynka - gratuluji, šikovná 😉

babara
9. feb 2010

parada, gratulace, pani bakalarko, tak koho jsi mela v komisi?

adelka89
9. feb 2010

anty gratuluju 🙂

antynka1
9. feb 2010

Holky, děkuji 🙂
Komisi jsem měla úplně úžasnou: Horáková, Severová a Zeipelt 🙂 Ty dvě první jsem neznala, znala jsem jen Zeipelta. Hlavně, že tam nebyl Získal nebo Regnerová 🙂

vladkaz1
9. feb 2010

anty gratulujem zo srdiecka super 😵

bramburka
9. feb 2010

Anty no to je super a muzes nakupovat!
my malujeme bez predloh, svoje, ale Jirka - já ne.
dnes jdus pat s malou jsem death, zitra mam poradnu tak se domluvim, co by mi doporucil na uklidneni na ten pohreb,a le asi si stejne nic nevezmu, se toho bojim

adelka89
9. feb 2010

holky dala jsem do albicka novou fotku pupiku 🙂 nejak neporostl 🙂

aaadus
9. feb 2010

brambur jedině, jestli by ti nedoporučil něco na přírodní bázi pokud něco takového existuje
adelka pěkně roste 🙂

michalag
autor
9. feb 2010

anty, gratulujeeem k Bc 🙂

jemrykka
9. feb 2010

aaadus: ďakujem🙂
antynka:gratulujem a aj zavídim(v dobrom) ja až o rok ak sa podarí..poriadne to osláv aj malinkou 😀

yanika
9. feb 2010

anty: gratulujeeeeeeeeeem 😀 super ze to uz mas za sebou a mozes si vsetko naplno vychutnavat ...
Ja som bola dnes na poradni, vsetko v pohode, dokonca mi uz mudr stanovila aj termin odchodu na matersku 9.3. co je super sprava...

antynka1
9. feb 2010

Holky už slavím, piju jablečný džus s Magnesií 🙂 Alkohol za mě piju příbuzenstvo 🙂 Hlavně tchán se toho ochotně ujmul 🙂
Zítra mám ještě dovču, tak konečně budu odpočívat 🙂 Už se těším 🙂

blanka.k
9. feb 2010

Já jdu na MD až 29.3. 😉 Ale už se to krátí...

aaadus
9. feb 2010

Já teda ještě nevím kdy půjdu na MD

antynka1
9. feb 2010

Já už chci taky na MD - nebo alespoň na tu dovvču, mělo by to být někdy v březnu, tak už se snad taky dočkám - musím vyčerpat měsíc dovolené před MD, takže v ideálním případě skončím už 9. března 🙂 No ale vidím to spíše na později.....

arcik
9. feb 2010

Anty gratulace největší 😀

dneska na plicním verdikt:začínající projevy alergického astmatu,taky dobrý 😒

Michal díky za pochvalu leč můj pupek neni ani omylem hezkej je to děs běs 😖

jemrykka
9. feb 2010

anty: moje kamošky ked oslavovali moju malú ked som im to oznámila tak sa všetky opili a ja som si tam popíjala džúsik a smiala som sa nich:DD
ja idem na materskú k 1.aprílu(deň bláznov) 😀

aaadus
9. feb 2010

arcik a co to pro tebe znamená? Ovlivní to nějak porod?

arcik
9. feb 2010

aadus to nevim musim s papírama ke svojí mudře a pak na KO n agyndu a uvidim,ale zatim je to jedno jelikož malej je hlavou nahoře a to znamená císaře... 😒

aaadus
9. feb 2010

arcik ještě čas, aby se otočil. Zkus si kleknout na 4 a vystrčit zadek co nejvýš, prsa co nejníž, pupek mezi kolena 😉

arcik
9. feb 2010

aadus to jsem čachrovala celej víkend,malá z toho měla děsnou srandu že jsem hrály na koníčka 😀 😀 nuž mejm kolenům už tak do smíchu nebylo 😀 😀

no nic holky jdu chrnět,jsem KO

blanka.k
9. feb 2010

Já mám stále vpapírech - poloha labilní, ještě nikdy nebyla hlavou dole, většinou "leží", akže cítím jak kope na jedné nebo druhé straně do boku, občas je hlavou nahoře, že mi šlape na močák (našětsí vyjímečně), vůbec to neřeším, kolika holkám se otočilo mimčo 14 dní před porodem 😉 A i KP se dá klasicky porodit 😉

aaadus
9. feb 2010

Kamarádce se malý otočil den před porodem 😉

antynka1
9. feb 2010

Na otočení je ještě brzy, ne? Nebo kdy se mimčo otáčí?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre