Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

jemrykka
11. feb 2010

mishutka: inak myslela som n to, či to vôbec mám riešiť ked ráno mám dať do seba tú cukrovú bombu 😀
u

zzuzullka
11. feb 2010

evelin,tiež skorej ako niečo objednám tak pozisťujem všetky možné informácie 😀

nikkka
11. feb 2010

aaadus a mate k tomu aj - neviem ako sa tomu povie - no ked to chces na kocik pripvenit tu sedacku?
musim aj ja objednat..

mishah
11. feb 2010

Ahojky, teda tady je toho nakecáno, prolítla sjem dvě stránky a víc nedám 😉
jemrykka:já jdu taky zítra na ten oGTT a právě jsem si dala tvarohový dortík s piškotama, co jsme včera s malým vyráběli 😎Hladovět se má až deset hodin před odběry a jdu na sedmou ráno.

zdenkapo
11. feb 2010

matrace
myslim,že je naprosto zbytečná investice kupovat drahou matraci do postýlky- malému dítětu to je jedno,je tak lehké,že páteř nepocítí na čem leží, od 2 let je Tomášek ve velké posteli a tam už jsme mu koupili zdravotní matraci...

zzuzullka
11. feb 2010

zdenka, tak podľa teba stačí obyčajný molitanový matrac?

jemrykka
11. feb 2010

mishah, oki 😀 tak si dám pribináčik mňaam🙂
ja to mám vypiť doma o 7:15 a potom o 2 hodky idem na odber, sa bojííím 😖

evelin27
11. feb 2010

a ešte myslíte si že 9 cm matrac je vhodný na monitor dychu?lebo som si všimla že sú rôzne výšky matracov...

mishutka
11. feb 2010

My máme pohanku-kokos protože máme molitan. už použitou a těch pár stovek navíc nás nezabije 😉
Teprv se příjde na to co byla zbytečná investice 😢

Ještě takový malý dotaz?Jak dlouho se po porodě krvácí nebo jak je to s menstruací??? 😅

xxx.klarka
11. feb 2010

Tak dneska mezi 3 a 4 mi dojdou ty podprsenky, tak jsem zvědavá🙂

Jinak jsem šla zadělat na koblihy a zjistila jsem že nemám polohrubou mouku, tak jsem jí namíchala hrubou a hladkou😀 a pak že nemám roztuhlé máslo, tak musím počkat než změkne. Kurňa 😒

jemrykka, taky to mám vypít doma a pak za hodinu dojít na odběr. Ale to jdu až 4.března.

zdenkapo
11. feb 2010

zuzu
určitě to stačí, měli jsme na Tomáška stejně jako teď novou na Aničku molitanovou 6 cm vysokou a bohatě to stačí a máš to poloviční cenu,je to fakt zbytečné,radši si ty prašule schovej a kup pak tak 2 letému pořádnou zdravotní do velké postele... po klešťovém porodu jsme museli preventivně 6 měsíců chodit k dětské neuroložce a ta na to nic nenamítala právě... dokonce i pro to 2 leté je to zbytečně brzy až tak pro školáka,který je těžší,ale mi už koupily teď a bude to mít na dlouho.... a až bude těžší,tak mu jí obrátíme- z každé strany je jinak tvrdá...

aaadus
11. feb 2010

nikka k tomu není třeba nic dokupovat, autosedačka pasuje na podvozek bez jakéhokoliv adaptéru

zdenkapo
11. feb 2010

Mishu
já krvácela celé šestinedělí,jenže jako prvorodička jsem myslela,že je to normálka a pak na kontrole mi dr. řekla,že se mi špatně zavinuje děloha,proto jsem krvácela,tak mi dala injekci a bylo ok , takže si myslim tak max. dva týdny,radši se pozeptej své gyndr. každý to má jinak....

michalag
autor
11. feb 2010

Ahooojteeee 🙂 🙂 🙂

nejako nestiham sem chodit a to co ste napisali za tychto poslednych par dni budem citat asi XXX dni 😝

jemrykka
11. feb 2010

klarka to je super, že sa nemusíme trepať tam a potom tams sedieť ale môžeme byť v klude doma 🙂
michalag: normálne to môžeme vydať ako román na pokračovanie tolko strán už je napísaných hehehe

doli1
11. feb 2010

já krvácela tak dva týdny a pak sem tam ještě zašpinila že to nárazově vyplulo.první ms jsem dostala po 4měsících a to byl hukot a celý další rok pak se to začalo sklidnovat.

adelka89
11. feb 2010

ahoj holky tak jsem doma a mam jednu dobrou a druhou spatnou zpravu
tak prvni tu dobrou: uz mame z tatinka Mgr.
a ta spatna: prcek se tlaci hodne dolu, CS uz 5 a narizen prisny klidovy rezim, pokud se to do ctvrtka nezlepsi nastup do spitalu ☹ Malicky uz ma 1650gr

mishutka
11. feb 2010

Jinač bych furt chtěla nakupovat věci 😢 už mám zas obědnané nějaké věci 😅 Ale naštěstí ze sekáče, aspoň to nebude tolik bolet až poletí z okna nevyužité 😀

matpaj
11. feb 2010

mishu, ja si uz presne nepamatam kolko som ja krvacala, ale urcite nie cele sestonedelie, viem ze kratko a slabo....ale to je tiez individualne.....

inak ja som mala uzasny zazitok po sestonedeli ked som bola na kontrole.....po porode som mala vonkajsie aj vnutorne stehy, na tych vonkajsich som mala samovypadavaciu nit a na tych vnutornych pevnu.....lekar mi po prepusteni do spravy nenapisal, ze mam dva druhy nite, ani mi nepovedal ze si mam ist dat vybrat tu pevnu nit k svojej lekarke a ja som nevedela ako som zosita......tak mi na to prisla az lekarka pri tej kontrole!!!!!!
boze, babky, normalne mi ju trhala z masa!!!!!nemohla som ani dojst z nemocnice domov tak ma to bolelo.....fuj 😝

mishutka
11. feb 2010

adelka.já nevím co znamenají ty zkratky 😅 ale držím palce!!!! 😉

matpaj
11. feb 2010

adelka, tak hybaj do postele vylozit nohy a kluuuuud.......

michalag
autor
11. feb 2010

matpaj, rychlo sa uzdrav, viem o com hovoris, uz som bola chora 4x a z toho som 3x brala ATB 😒 ☹ , ale inak to neslo ... inak mne ten Physiomer nepomaha a ani mojmu malemu 😅

adelka ako dopadla poradna?

jemrykka a este kolko do porodu napiseme 😀

ja som krvacala v podstate cele sestonedelie, ale najme prve 2 tt potom uz menej a po 4tt len spinila

baby zo SR ako s apovie inak jaternica, ja nad tym rozmyslam od rana a neviem si ani za svet spomenut 😝

xxx.klarka
11. feb 2010

jemrykka, to jo, sedět tam to musí být otrava 🙂

adelka, tak to tatínkovi gratuluji!! 🙂 A Ty se drž a hezky odpočívej! 🙂

mishah
11. feb 2010

jemrykka,klarka.to vám závidím,že to můžete vypít doma.Já si tam posedím min.2 hodiny a spíš dýl,když nás tam bude skoro 30 těhulí ☹
klarko:to jdeš docela za dlouho,ne?Koukám,že máme termín skoro stejný 😉

zdenkapo
11. feb 2010

Adelka
to je nějak hodně ne? já mám vždy psáno CS 0- co ti na to řekla? jen ležet? tak hlavně se šetři aŤ užiješ zbytek těhu doma a ne v nemicnici 😒

matpaj
11. feb 2010

michal....jaternica....krvavnicka alebo u nas na Kysuciach JELITKO 😀 😀 😀 😀

inak nasi maju v sobotu zabijacku.......mnam 😝

xxx.klarka
11. feb 2010

mishah, to jo, nezávidím a kdy jdeš?? Já jsem se taky divila, ale dr to tak řekla, tak půjdu tak no. I na tripplech jsem byla myslím že v 17 nebo 18tt.

mishah
11. feb 2010

matpaj: 😨 auuuu 😅 😝

mishah
11. feb 2010

rko:zítra 😉 minulé těhu jsem šla ale taky kolem 30tt

aaadus
11. feb 2010

adelka pěkně lež s nožkama nahoře ať tě tatínek (i když už je Mgr. 😀 ) obskakuje. A Lukášek je teda kus chlapa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre