Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
11. feb 2010

babky idem ucit......nechce sa mi....dufam, ze nenakazim deticky, ale oni su tiez vecne soplave...... 😒

pa vecer...... 🙂

xxx.klarka
11. feb 2010

mishah, tak to jo. Tak se nemusím nervovat. Doktorka snad ví co dělá. 🙂

doli1
11. feb 2010

adélka tak utikej do postele a opatruj se a je to lepší
matpaj to sis teda užila že tě na to pořádně neupozornili.já měla ty samorozpadající a bylo to v poho.postupně vyšli ven jak nějaký červy .)) jen jeden steh mi trochu bolel ale mazáním to bylo dobré.jinak musim zaklepat žádný problém.

zdenkapo
11. feb 2010

Klarko
to jo, ten test jak nám říkali v laborce má bát do 28tt

jinak já jdu v úterý k zubaři ještě pro druhé razítko a ve středu zase na kontroli na ECHO-kardio a další pondělí 22.2. na velký utz ve 32tt a to mi bude i brát krev a taky asi stěry na toho streptokoka,tak až po těchto výsledkách můžu jít sepsat porodopis do porodky,protože tam chtěj všechny výsledky, +jména i pediatra

michalag
autor
11. feb 2010

adelka, tak ty hlavne odpocivaj a tatinkovi gratulujeme k titulu 😉 🙂

a ako robi jaternicu, dajte nejaky recept? Chcem drahemu urobit radost a prekvapko, len ja som ju robila len raz tak nech ju nedo ... 😅

mishah
11. feb 2010

adelko: Gratulace manželovi a ke krásné váze Lukáška 😉 A držím palečky, at jseš hezky doma 😉
Já mám teda CS 4-5 a nic mi dr neříkal... ☹ v minulém těhu jsem měla kolem 3,tak nevím...

zzuzullka
11. feb 2010

adelka, tatínkovi gratulujem a ty šup do postele a nech ťa Mgr. obskakuje 🙂

xxx.klarka
11. feb 2010

zdenka, no a já budu 29+1tt, tak to nechápu. Ale já budu mít ten test "jiný" než vy. Tak nevím. 🤐

mishah
11. feb 2010

ad matrace:my máme tu pohanku-kokos , stála okolo 700,-Kč a používat ji budu i na druhé miminko,je jak nová,navíc jsem na ní měla ochrannou podložku🙂Ani mě teda nenapadlo,že bychom kupovali matraci novou 😉

michalag
autor
11. feb 2010

mishah, ale pri druhom je to trosku inak

nikkka
11. feb 2010

michalag este sa tomu hovori aj HURKA..
a ty to chces robit len tak? na to treba aj creva - do toho sa to nadieva..
myslim ze ryza alebo krupy sa zmiesaju s mletym masom, korenie, majoran, sol...ale to je dobre maso na to take zabijackove a tam je vselijaky mix masa...

jemrykka
11. feb 2010

Baby čo hovoríte na meno Ellysa??

adelka89
11. feb 2010

dekujeme holky za gratulace 🙂 jdu odpocivat

mishah
11. feb 2010

klarko:to neřeš,já tam byla taky v prvním těhu v tom 30.týdnu a nikdo mi nic na to neříkal 😉

nikkka
11. feb 2010

a co znamena ta skratka CS??

michalag
autor
11. feb 2010

nikkka, aaaaano presne toto som myslela dakujeeeem 🙂

mishah
11. feb 2010

michal: to jsem si taky říkala,akorát jsem na to koukala pak v průkajdě 😉 Jen teda nevím,jestli po císaři to je taky tak nebo ne.

nikkka
11. feb 2010

aaadus praveze ja som pozerala tu autosedacku na tej stranke odkial mam kocik a tam treba aj adapter...

mishah
11. feb 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat-uvažujete některá o dule nebo porodní asistentce k porodu?

xxx.klarka
11. feb 2010

mishah, neřeším 🙂

aaadus
11. feb 2010

nikka všude by to mělo být stejné, teda pokud je to ten samý rok výroby a tip té autosedačky. Na spodku té sedačky jsou takové packy a ty se jakoby otočí a nacvaknou se na podvozek stejným způsobem jako korbička.
mishah uvažuju o PA, na cvičení a plavání máme jednu suprovní a chci se jí zeptat, jestli chodí k porodům

nikkka
11. feb 2010

aha, tak idem im zavolat, mozno ten adapter treba na inu znacku kocika a na original Roan netreba..aspon nieco usetrim.. :o))

nikkka
11. feb 2010

takze adapter netreba..no teda ale u nas stoji az 125€...mozno to objednam z ciech..

aaadus
11. feb 2010

nikka raději se na to poptej, já jsem se taky ptala než jsme ho kupovali ať pak nezjistím, že jsem si koupila autosedačku, která nejde nacvaknout na podvozek

mishah
11. feb 2010

klarko.Já to u prvního taky neřešila, chápu 😉
aduš: to je asi ideální,pokud už ti někdo padl do oka 🙂 Já o dule dost uvažuju, mám dvě kamarádky, co je dělaji(ale zrovna kamarádku bych u porodu já osobně nechtěla)

xxx.klarka
11. feb 2010

Ták mám zaděláno na koblížky, počkám než vykynou a pak se do toho pustím. 🙂 Snad se povedou. 🙂

nikkka
11. feb 2010

aaadus na tie starsie typy bol treba adapter, ale na tu co mas aj ty uz netreba..

jemrykka
11. feb 2010

klarka tak nech sa ti podaria, mňam dala by som si, cez víkend robila babička tak som si u nej dala, aké boli fajné 😝

aaadus
11. feb 2010

klarka jestli se povedou tak hoď recept
mishah právě ta co vede to cvičení tak bere porod jako tím stylem - jak jste si miminko udělali, tak si ho i porodíte a prostě jak o tom vypráví, na porod se strašně těším a nemám z něj strach

andelka
11. feb 2010

zdenka: koukala jsem ti do alba, líbí se mi to lehátko co máš. Chci se zeptat - jde dát do lehu? A není na hrazdička připevněná jinde než má být, nebo to jde více způsoby? Na netu jsem viděla, že ji mají na stejné úrovni s těma "kšírama" na upevnění miminka. 😕

adus: Zeptáme se v neděli, jestli chodí k porodům nebo jak to má. Mně hodně sedí 🙂 A určitě budeš rodit dřív než já, tak v tom by neměl být problém. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre