Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
11. feb 2010

aaadus no nevim nevim 😀 😀 😀 Já měla k obědu langoše 😀 Jako dezert kinder bueno a pak u tchýně 3 muffiny 😀

My nábytek a koberec máme už vybraný, ale doma to nemáme, protože to nemáme kam dát 😀 Ale taky se těšim až pojedem do ikey pro nábytek a budu nakupovat 😀

lucik...
11. feb 2010

anty dá se to dělat na pánvi 😵 😵 😵

xxx.klarka
11. feb 2010

lucik, jo, ale musíš tam dát ty hnětací metly a musím pomalu, sice tot rvá, ale nebolí tě ruka jako když to děláš ručně vařečkou.

aaadus
11. feb 2010

antyn já to budu smažit na pánvi. Friťák sice mám, ale nepoužíváme jej a kvůli jednomu pečení ho nebudu špinit

xxx.klarka
11. feb 2010

anty, jasně, jde to na pánvi nebo v kastrulku, prostě jen dáš více oleje aby trochu plavaly. 🙂

aaadus
11. feb 2010

lucik tak langoše jo, to bych si taky dala 😀

matpaj
11. feb 2010

joj babky uz som doma.....detiska ma riadne vycerpali..... 😒

ale stihla som aj nieco nakupit pre drobca.....sa tesim.... 😀

lucik...
11. feb 2010

klari a hnětací metly jsou takové ty spirály?? 😀 😀

matpaj
11. feb 2010

zasa papate......ja som stastna, ze mi teraz nechuti...... 😒

xxx.klarka
11. feb 2010

lucik, jo 🙂

aaadus
11. feb 2010

Jsem vám zapoměla si postěžovat na manžela jak je drzý. Jsem mu vyprávěla jak jsem byla u obvodního a že se mě ptal kolik jsem přibrala. A manžel prý kolik, mu říkám 7kg a on "jó, já bych tipnul tak 30kg podle toho jak máš velké břicho" Drzoun jeden

michalag
autor
11. feb 2010

anopka, vitaj!!! 🙂 😉

aaadus, hurka=jaternica

antynka1
11. feb 2010

Jestli to jde na pávni, nepošleš mi Klárko recept? Už tady slintám 🙂 Prosím, prosím 🙂

xxx.klarka
11. feb 2010

anty, už ho máš v IP 🙂

antynka1
11. feb 2010

Děkuji 🙂

antynka1
11. feb 2010

Neumím kvásek, pomoc!!!! A já to asi hodím do domácí pekárny ať mi to umíchá a nakyne, ale neumím kvásek... Nevíte některé jak to těsto udělat v pekárně?

xxx.klarka
11. feb 2010

anty, dá, pokud to budeš dělat v pekárně, tak nemusíš dělat kvásek podle mě.

lucik...
11. feb 2010

anty kvásek je jednoduchej 😀 Smícháš ty věci z čeho se dělá a necháš v teple chvíli, ono to "vykvasí" 😉 V pekárně netušim, ale šiklo by se 😀

lucik...
11. feb 2010

klari tak já to taky zkusim těma metlama 😀 😀

lucik...
11. feb 2010

snad nezavařim mixér 😀 😀 😀

arcik
11. feb 2010

Ahojky holčiny,

dočetla jsem a jsem fakt dobrá jako

Klárči na ples jdeme taky koudek od násdo takovýho menšího města a je to městskej plesík tak už se těším jak opráším róbu.a prosimtě já chci taky receptík 😉

Ciknori tu řešila punčochy,já mám podkolenky a je to docela maso jako... 😀

Adelka89prosimtě pořádně odpočívej a mělo by se to podat,a manžovi gratulka je to teda šikula

jéé a všimla jsem si Matpaj je z Čadce,můj manžel je rodák z Kysuckého Nového Mesta 😀 když jsme tam tak jsme sousedky čoveče

Pepi gratulka k velkýmu malýmu a oGTT

xxx.klarka
11. feb 2010

lucik, zkus, já to jinak nedělám 😀

Jinak holky, akorát mi přišel ten kvásek divný,takový moc tekutý, tak jsem tam přidala trochu mouky.

antynka1
11. feb 2010

no zkusím to někde poheldat, mícht to sama se mi fakt nechce - ani se šlehačem 🙂 Mám sušený kvásek ale na chleba......
NO jinak sleduji tu diskuzi, kde porodila ta holčina v 22+1 - tak malá už má 620 g a zatím je zdravoučká 🙂 Už má týden a 6 dní 🙂 A při posledním měření měla 28 cm.

antynka1
11. feb 2010

Co jse s Adelkou? Nestíhám dočíst, ale pracuji na tom 🙂

aaadus
11. feb 2010

antyn taky tu diskuzi sleduji. Je to fakt velká bojovnice 🙂

arcik
11. feb 2010

tý vado holky nedokážu si představit že bych porodila jako třeba už teĎ

xxx.klarka
11. feb 2010

arcik, máš to tam 🙂 Tak si ples hezky užijte!! 🙂

lucik, neboj nezavaříš, jen musíš pomalu.

arcik
11. feb 2010

Klárko děkuju,o víkendu asi usmažim....a ples si užijem to se neboj...chůva už je povolaná takže pohodááá

matpaj
11. feb 2010

jeeej arcik, to sa tesim.......aj chodite na Slovensko? 🙂

arcik
11. feb 2010

Matpaj chodíme tam tak 2-3 do roka ale teď nevim kdy se tam dostaneme každopádně až tam budeme tak se musíme sejít 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre