Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
12. feb 2010

ja uz by som chcela mat ten porod za sebou..

zzuzullka
12. feb 2010

ja som mala včera aj dnes mám trochu také menštruačné kŕče úplne dole v podbrušku, ale len slabé, ale myslím, že to môže byť spôsobené tým, že drobec je natlačený strašné nízko a ešte začínam pociťovať že mi sú nejaké tesné nohavičky, že keď sedím tak ich mám úplne zarezané v bruchu a tam ma to potom aj bolí... to bude asi tým, čo myslíte 😅

nikkka
12. feb 2010

mna tak brucho pobolieva skoro kazdy den, tak krc mam aspon raz za den..ale doktor povedal ze to je v poriadku pokym to nie je v pravidelnych intervaloch..ono sa roztahuje maternica, niekedy staci zmenit polohu aby sa to tam uvolnilo vsetko...a zistila som, ze ma zaboli aj ked sa tam krpec otaca alebo presuva..

bibi13
12. feb 2010

nikkka, ja tiež.. hlavne ked som tu pozerala albumy čerstvých mamičiek.. uf!

nikkka
12. feb 2010

ale ani sa nenazdame a uz budeme mat po tom aj my...len uz aby to bolo a potom moze ten cas plynut pomalsie, aby sme si tie nase babatka uzili

antynka1
12. feb 2010

Zuzulka - já to mám také.....

zzuzullka
12. feb 2010

idem si teda na chvíľu ľahnúť aby mi prešli tie kŕče lebo sa trošku stupňujú, asi už príliš dlho sedím za PC 😅

nikkka
12. feb 2010

bibi ako to budes robit s dovolenkou? ja som sa nakoniec v robote dohodla, ze kedze sa chcem vratit po roku do prace, tak si ju vycerpam tesne pred navratom a na MD pojdem 8tyzdnov pred..a nebudeme spekulova ze ci ju vybratmedzi alebo nie kvoli tomu prispevku vacsiemu..

antynka1
12. feb 2010

Zuzlka - tak to si jdi lehnout - nemělo by se to stupňovat a nemělo by to být v pravidelných intervalech.

greeri
12. feb 2010

no ja som počula, že v jednej nemocnici skúmajú všetko v druhej skoro nič 🤐

yanika
12. feb 2010

ahojte, ja mavam tiez krce v podbrusku v podstate od zaciatku tehu - ale ako pise antynka je to kvoli tomu roztahovaniu maternice - uz som si na to zvykla. Vzdy to poviem aj na kontrole, tak ma prehliadne a povie ze je to uplne v poriadku.. nic sa nedeje;) chce to len oddych.. takze Zuzi, sup pod deku a oddychovat.. Mne tiez sedenie za PC nerobi dobre..

nikkka
12. feb 2010

mne sedenie v poslednej dobe vobec nerobi dobre..strasne ma chrbat pri tom boli a rebra mi zavadzaju..
a najnovsie ked vstavam zo stolicky tak lavy bedrovy klb ma boli..aj na posteli ked sa pretacam ma boli ten klb...
moja sestra ked bola tehotna tak pri konci chodila s palickou...snad nedopadnem ako ona..

xxx.klarka
12. feb 2010

Tak já mám šišky hotové 🙂 Snad to bude dobré, obalila jsem se ve skořicovém cukru a posypala moučkovým🙂
http://foto.dama.cz/foto.php?f=747729

bibi13
12. feb 2010

nikkka, my sme sa ešte nedohadovali.. ale chcela by som dovču vybrať medzi MD a RP.. a na matersku ja odchadzam k 01.04.2010 aj ked mám termín 15.04. A možno ešte s nimi zbucham uzavierku.. uvidím ako budem vladať.. 😀

matpaj
12. feb 2010

no babky, co uz chcete rodit.....aj ja tak sem tam ochkam, ze uz by som sla......ale.....uzite si este klud a ze sa mozete vyspat.....to bude potom frmol....!!!! 🙄

no klarka, nerob chute......

lucik...
12. feb 2010

Klari mě teprve kyne těsto 🙂

xxx.klarka
12. feb 2010

lucik, já nahřála troubu a strčila to do trouby aby mi to rychle nakynulo. 😀

lucik...
12. feb 2010

klari ja to mam u krbu a tam je teplo dost tak myslim že to bude rychle 😉 Ale to těsto je teda věc 😠 😠 😠 😀 😀 😀 Tim mixérem sem to dělala chvíli, pak jsem to dělala rukou a málem zešílela 😀 😀

nikkka
12. feb 2010

mna chytila nakupna horucka..idem poobjednavat nejake dupacky a nasla som take ze LUBIM MAMICKU A OTECKA :o))

emode
12. feb 2010

Ahoj, úplnou náhodou som Vás otvorila, my máme Májové bábatká 2009, tak trochu melancholicky spomínam na tie časy z pred roka. Strašne rýchlo to ubehne, tak sa držte a užívajte si ešte terajšiu pohodu, i keď to čo príde, bude nádherné 😀 Držím vám palce 😅

xxx.klarka
12. feb 2010

lucik, tak to jo, my tady nic takového nemáme a hlavně větrám, protože tady byl hic jak jsem vařila, tak jsem to neměla kam jinam strčit😀 Jsi to nedodělala tím mixérem? Jsi měla😀 ... já to zase dělala s ním, ručně by se Ti nechtělo.

matpaj
12. feb 2010

inak babky toto je vraj super vec......

http://www.mojalekaren.sk/multi-mam-compresses-...

lucik...
12. feb 2010

klari mě přišlo že bych to tim mixérem dělala ještě teď 😀 😀

antynka1
12. feb 2010

Emode - děkujeme.
Tak jste mě tak naladily, že už jsem si našla recept na koblížky v domácí pekárně - tedy na těsto 🙂 Takže těsto bude bez práce 🙂

bibi13
12. feb 2010

matpaj, ten spánok už teraz nemám bohvie aký.. keby som aspon do práce nemusela chodiť.. 😝 😝 😝

aaadus
12. feb 2010

Já se dneska na koblížky vyprdla. Byla jsem na nákup a myslela jsem, že sebou seknu. Se mi v poslední době začíná točit hlava i když sedím a teď jsem si měřila tlak a mám 88/56 😝

lucik...
12. feb 2010

aaadus tak nízkej???????To snad neni ani možný ne?????

aaadus
12. feb 2010

lucik když jsem sebou jednou šlehla tak jsem měla 80/50. Akorát nevím jestli mám kvůli tomu volat dr? Na to stejně nic není jenom ležet s nohama nahoře

lucik...
12. feb 2010

aaadus myslím že nemusíš, mě říkala už na začátku těhu že je možné že budu mít nízký tlak a budu omdlívat 😀 😀 😀 Tak se jen pořádně šetři 😵 😵 😵

aaadus
12. feb 2010

lucik teď už maximálně vybalím nákup a půjdu hajíííí 🙂

Jsem si dneska koupila takové krásné oranžové růže - si kupuju každý pátek v Hypernově kytici růží. Jsem úchyl na čerstvé květiny a růže obzvlášť 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre