Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
12. feb 2010

aaadus, ved hej 😝 😀

ja som si prave citala mailik pre brusko 🙂

bramburka
12. feb 2010

no jo ja resila, jestli mam koupit 5 kurzu garvid jogy nebo 10 - to vyslo levnejc a pak rikam, jezis asi jenom 5 dyk to bych to asi nestihala odchodit, letí to.

aaadus
12. feb 2010

brambur taky jsem to řešila jestli pernici na 5 nebo 10 lekcí 😅

bramburka
12. feb 2010

lucik ty budou asi taky dobry, ja mam proste velkou prd...l a tak mi vyhovovali ty elasticke, se fakt natahne do obřích rozměrů 🙂 musim uz nekde koupit. 🙂

lucik...
12. feb 2010

brambur jo snad budou taky dobrý 😵 😵

xxx.klarka
12. feb 2010

Tak u nás to vypadá nadějně 🙂Teď mi říkal drahý, že ta paní to už dohodla s tím exekutorem. A že by to měl na tom bytáku stáhnout. Tak tam v pondělí brácha (přítelovo) zavolá a uvidí se zda to už stáhl. Pak by se to šlo vyřídit tam s tou paní. Ale její manžel je jako spolunájemnce a dělá v Praze, takže bude muset někdy přiject dřív, protože tam musí být i jeho podpis. Tak se to snad už brzo začne hýbat.

mumu12
12. feb 2010

ahojte
ja mala by som malinkú otázku, strááááááášne ma bolia kríže, hlavne ľavá strana. ☹ čo robiť?

michalag
autor
12. feb 2010

brambur a daju sa aj prat? tiez rozmyslam nad elastickymi, kedze neviem ci sa vojdem do tych co sem davala link lucik

lucik...
12. feb 2010

michal je fakt že ty co mám já elastický moc nejsou... 🙄 Já mám tu největší velikost 😀 A přes stehna mi sou tak akorát a přes prdel obří, ale to ohrnu 😵 😵 😵

lucik...
12. feb 2010

mumu asi nic ☹ mě pomáhá cvičení a plavání, ze začátku jsem trpěla hodně ale teď chodím cvičit a plavat a bolest je fuč 😵 😵 😵

m.c.
12. feb 2010

teda, tady se koblížkuje o106🙂. Já nejsem žádná dobrá kuchařka, tak jsem si dneska koblih radši koupila v obchodě🙂. Poslední dobou jím strašně moc sladkýho, denně nějaký oplatky, koláčky, sušenky, to je moje🙂.

Kalhotky fakt doporučuu ty síťovaný, jsou parádně elastický, to jednorázový snad žádný nejsou. Ale vnucovat je nikomu nebudu, pouze doporučení druhorodičky🙂

Peťula se narodila o 2 týdny dřív, ale já jsem pořád v klidu, nemám vůbec nic nachystanýho, plánuju že v březnu pohledám co vlastně mám po malé a pak začnu s nákupama 😉.

lucik...
12. feb 2010

m.c. já taky pořád jím sladké 😀 😀 😀

michalag
autor
12. feb 2010

m.c., lucik tak to sme asi viacere co papame sladke, ja toho dokazem zjest na kila 😅 😀

ja mam trosku strach aby sa malicka nahodou nevypytala skor 🤐 , lebo mam brusko dost nizko a vsimli si to aj doktori (pediatricka mojho maleho) tak ... ale snad sa malicka vypyta najskor az ked uz bude po 36tt, musim jej verit

aaadus
13. feb 2010

Dobré ráno 🙂 🙂 🙂

medan29
13. feb 2010

Dobré, tak mám už navařeno, ale asi se nepojede na nákupy ☹ , zas se podělalo auto ach jo

aaadus
13. feb 2010

medan ty už jsi dnes vařila?

medan29
13. feb 2010

aaadus:jojo vařila, měli jsme dnes ráno vyrazit na nákupy do OV,a měla s náma vyrazit i tchýně a manža ji pak k nám pozval na oběd, tak jsem chtěla mít vše hotové aby ¨pak neměla řeči že nemám ani navařené, a tak se to jen ohřeje a hotovo

aaadus
13. feb 2010

medan v kolik jsi prosím tě vstávala? Třeba auto ještě dostane rozum 😉

medan29
13. feb 2010

aaadus:no volal manžel že to bude opravené po 10, tak je u tchýně a pak mě vyzvednou, a v kolik jsem stávala?něco po 5ráno, už se mi nechtělo spát, to víš těšila jsem se jak budu na Slezské utrácet 😀, jen čekám že tchýně bude mít blbé řeči, že ty věci nepotřebuji

medan29
13. feb 2010

a už mám koupenou cestovní postýlku, nakonec mi ji koupila moje mamka, byla v akci v Globusu, tak ji příští víkend budu mít už doma, a mamča říkala že ještě neodolala povlečení pro prďolku, tak jí to musela koupit 😀

xxx.klarka
13. feb 2010

dobré ráno 🙂

medan29
13. feb 2010

Jsem zvědavá kdy už přestane sněžit

medan29
13. feb 2010

aaadus :jinak jak jsem psala že manžel jede v polovině dubna na rehabku tak si to přehodil na říjen, tak jsem mu říkala že to je super, že s ním asi pojedeme na týden 😀

xxx.klarka
13. feb 2010

medan, ani nemluv, už mám vztek na to. Tady zase přes noc nasněžilo a furt to poletuju, asi zase další víkend sama doma, jestli drahého zavolají do práce. Už aby bylo jaro ... 😒

medan29
13. feb 2010

xxx.klarka:tak já jsme vždy sama od po do pá, ale v tomhle počasí se moc dělat stejně nedá, ale mám ráda zoo v tomhle počasí, tak možná zíra vyrazíme do zoo, je to tam super, málo lidí a akční zvířata 😀

xxx.klarka
13. feb 2010

medan, tak to by se mi do zoo určitě nechtělo. Se těším na léto, to tam budu furt kočárkovat🙂 To máš pravdu, v tomhle počasí skoro nejde nic..

medan29
13. feb 2010

xxx.klarka:tak to já v létě budu spíš pořád v zámeckém parku, ten mám kousek 😀 a nebo budu u bráchy na baráku vegetit

xxx.klarka
13. feb 2010

medan, to mi tady nic takového nemáme a když vyjde to stěhování tak budu mít zoo přes silnici🙂 takže tak.😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre