Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. feb 2010

zdenka když já si ani podprdu bez kostic mezi lidi nedovedu představit
matpaj jsou i s kosticemi

xxx.klarka
16. feb 2010

matpaj, existujou, já jednu mám, ale ty kostice mě tam štvou, tlačí, tak je chci zkusit vypárat zda to bude lepší 😀

Holky, já mám teď úplně splašený hormony, jsem myslela že to na mě nepřijde, ale včera jsem brečela kvůli každý blbosti .... 😠
Dneska mi malinká hezky se hýbe, je to krásný a taky s emi z toho chce brečet ... jsem pako. 🤐

lucik...
16. feb 2010

V Intersparu mají kojící podprsenky v akci,ty obyč , za 299kč.. Myslíte že si je tam teda můžu už koupit? O trošku větší?

lucik...
16. feb 2010

Jinak dobré ránko všem 😉

xxx.klarka
16. feb 2010

lucik, myslím že můžeš. Já už mám doma 3 koupené. Tak snad mi budou i potom. 😀

xxx.klarka
16. feb 2010

Ty jo, já bych si taky chtěla koupit obyč za takový krásný peníze ☹

zdenkapo
16. feb 2010

Adus
no,uvidíš,ale řekla bych že ty obyčejné kostice moc nemívají,právě proto,že pro nalitá prsa nejsou vůbec pohodlné- mě teda dost vadily- a musím říct,že celý život jsem nosila kostice a po kojení mi zůstali větší prsa a koupila jsem si takovou zmenšující podprsenku-minimizer a ta je bez kostic a lepší jsem neměla,krásně prsa drží... možná po pár měsících kojení koupim Anitu a ta myslim bývá s kosticema,uvidim...

lucik...
16. feb 2010

super 😉 Já je právě nechtěla moc kupovat, ale ve čtvrtek tam jedu tak je koupim 😉 Aspon 2 a pak až časem nějakou lepčejší

zdenkapo
16. feb 2010

Lucik
klidně jo,ale pokud riskneš velikost- já bych teda větší moc nekupovala,jsou dobře pružné...a pokud je celoodklápěcí

lucik...
16. feb 2010

zdeni já je moc nezkoumala, jen jsem je tam viděla, určo je vyzkouším a když budou pružné tak vezmu normální aby mi sedla teď 😉

lucik...
16. feb 2010

Tady je můj břuch, ale je to nějaké malé (radši 😀 )
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

babara
16. feb 2010

zuzul, jj, na doma, obyc. pohodlne, na ven klidne vyztuzenou, pevnejsi.
Adus, s temi tampony bradavky ani neprosvitaj, ale klido si jednu dve vyztuzeny porid 😉
Ale na doma bych je nenosila, muze se vam i ztracet mliko, tim, ze to bude prsa stlacovat.
Ja si koupila v HaM peknou vzorovanou vyztuzenou s kostici. A urcite jsou lepsi celoodepinaci jak pise Zdenka. A mam 2 druhy zapinani, u jedne je jinej, na to si nejak nemuzu zvyknout 😝

zzuzullka
16. feb 2010

zdenka, ty už si 31tt...no pekne ten čas letí, to ty už budeš mať drobca dávno u seba a my sa budeme ešte kotúľať 😀

babara
16. feb 2010

nikkka, to nemuzes koukat po tom co uz jsi objednala! 🙂 to vzdy najdes neco levnejsi, a to pak na....

xxx.klarka
16. feb 2010

Holky, co myslíte, vím že se to tady už nejednou řešilo. Uvažovala jsem nad šárkem na nošení, ale ten bych si sama asi neuměla uvázat. Tk nevím zda babyvak nebo klokanku. 😒

nikkka
16. feb 2010

napisala som im ci sa neda zrusit ta objednavka, objednavala som to len vcera tak mozno by to islo...uvidim...no co uz mala som lepsie pozerat predtym nez som objednala.. 😒

lucik...
16. feb 2010

klari to pak jedině to co tu dávala zdenka 😉 Taky to možná budu kupovat 😉

xxx.klarka
16. feb 2010

lucik, kdžy já si už nepamatuju co tady kdo dával. 😀

lucik...
16. feb 2010

klari ja taky nevím jak byl ten odkaz a nechce se mi to hledat 😀 Ale zdenka určitě ví, tak vydrž 😵 😵 😵

lucik...
16. feb 2010

Tak jsem to našla v historii 😀

zzuzullka
16. feb 2010

babulky, ja som dnes nejaká lenivá, vôbec nič sa mi nechce robiť.tak len čakám kým mi príde zásielka od avonu aby som sa mohla aspoň trochu potešiť

zdenkapo
16. feb 2010

Zuzu
jj běží to,jsem zvědavá kdy porodim,jestli to tentokráte vydržíme do toho 23.4. nebo taky o ten týden dřív...

Klarko
je to tento vak http://haipa-daipa.com/product/baby-vak-bio/

zdenkapo
16. feb 2010

maminy si vak chválej a je prý lepší než ten Emitexový nebo od Pechů- tam je prý malé mimi dost zapadlé,tot vypadá,že krásně drží a je to do 15kg- TOmášek má teď 12kg,takže by v tom taky mohl ještě být 😀

lucik...
16. feb 2010

tyy jo zdeni, dokážeš si představit že bys ho v tom teď tahala 😀

xxx.klarka
16. feb 2010

děkuju, mi přijde že tam je to mimi moc umačkané ... 😒 😕 😅

lucik...
16. feb 2010

klari tak to mě přijde ve všech šátkách 😀

zdenkapo
16. feb 2010

Klarko
no právě že ne,protože ta látko je pohodlně pružná a poddajná,to ty nosítka látková mi přijde dít víc omezujou... tohle je pro dítě přirozená fyziologická poloha- na těch stránkách máš i názory odborníků,že to je prospěšné...

Lucik
no tak teĎ s pupkem ne,ale jinak jo,proč ne, v té poloze na boku ideální,když někam jdeme občas ho musíme vzít a tohle by bylo teda pohodlnější myslim...

lucik...
16. feb 2010

zdeni a nebyl by moc těžký takhle na to jedno rameno?

aaadus
16. feb 2010

Vak mám od Emitexu z druhé ruky za 250,-. Uvidím, já se tam malému bude líbit, když jo, koupím nějaký lepšejší
babara na doma budu nosit obyčejné podprdy bez kostic, ale mezi lidi chci trošku vypadat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre