Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mayocka
1. okt 2009

no andelka zase dalsi mesiac 😀 sa mame zase napocitat kolko este zostava 😉 ja este tyzden 😎 a potom zase za mesiac 😀

michalag
autor
1. okt 2009

daia, vitaj medzi nami a blahozelaaaam 😵

mayocka
1. okt 2009

babeny mna to natahovanie kože riadne picha akokeby ma niekto tahal za chlpok na bruchu 😒 take cudne sa len skriabem stale.... 😠

aktaka
1. okt 2009

Anděl, tak super. aspoň příště víš, že stačí vzít jen náprstek 😀
já ještě týden, strašně pomalu se to vleče 🙄

michalag
autor
1. okt 2009

andelka, tesim sa s tebou ze je vsetko v poriadku 🙂

daia
1. okt 2009

michalag dakujem za privitanie a prianie...tesi ma,ja som Martina

mayocka
1. okt 2009

daia vitaaaaj !!!
baby som taka rada ze to odklepli uz je to schvalene kto ma odpracovanych 9mesiacov tak bude mat prispevok 256euro a ostatni o stovku menej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michalag
autor
1. okt 2009

a ako je ti dobre ci obcas ta potrapia aj nevolnosti?

daia
1. okt 2009

mayocka dakujem a ako to myslis,musim byt pripoistena ci staci ze som mala odpracovanych 9 mes? 😕

mayocka
1. okt 2009

staci odpracovanych 270dni tym padom mas platene poistenie a kto nepracoval a platil si 270dni poistenie sam tak ma tiez na to narok 🙂 🙂

daia
1. okt 2009

michalag no je mi v celku dobre,nevolnosti mam len v aute ale inak mam dost velke brucho...to ze som bola trosku vypapana je jedna vec,ale teraz ma to brusko iny tvar...a ty si v ktorom tyzdni?odkial si?

mayocka
1. okt 2009

Michalag: Miska ako si si do albumu dostala to babätko co imituje to tvoje?Rastie tak ako tvoje a odpocitavaju sa mu dni?Je to nadherne ked sa nan mozes kazdy den pozerat ako asi vypada ake je uz velke 😉 Kde to je?

michalag
autor
1. okt 2009

mayocka, podla mna to je nespravodlive, lebo nie kazdy moze zato ze nema pracu ... ja Tomanovu nemusim, lebo dava len tym co maju a ty co by tie peniaze potrebovali nedava nic, tot moj nazor 😠 😠 😠

daia, ja som v 9tt+6, takze pomalicky rastieme 🙂

michalag
autor
1. okt 2009

mayocka, daj si do googlu babystrology.com potom sa ti ukaze stranka a chod na tools a potom na Baby Tickers a tam si uz len zadaj poslednu mrchu a skopiruj link (ja som si dala ten kratky) do zmen udaje v albume 😉 🙂

mayocka
1. okt 2009

no jednak je to nespravodlive pre tych co nerobia ze nemozu ale spravodlive pre tych co naozaj nechcu ja mam k tomu uz odpor a hadzem to jedneho vreca kvoli ciganom ajked by som nemala,viem,ale ked to vidim sa cele dni tu okolo poflakovat a ja v robote tak mi je aj luto ze som narovnako s nimi ale je to pre tych co nemozu blbe to viem,no tak som to nechcela tak definovat zase proti niekomu co za to nemoze ☹

michalag
autor
1. okt 2009

ja som si nemohla najst pracu a vidis dopadneme tak ako dopadneme, je to obycajna ..... a cigani je ina fajta ale ini zato nemozu

mayocka
1. okt 2009

tak to nie to som nechcela ja som konkretne myslela na tych ktorí nechcu pracovat ze je to lepsie ale tak berem spät asi to nebol naj.napad ☹ inak nejde mi to tam vlozit neviem preco asi ze tam nemam ani jednu fotku alebo preco?teda mam to tam ale pise ze nula fotiek v albume a neotvori mi to ☹

aktaka
1. okt 2009

Mayocka, musíš tam mít aspoň jednu fotku, jinak by to album nemělo co ukazovat 🙂

andelka
1. okt 2009

No jo, člověk tolik týdnů čeká a pak je za chvilku venku 😀
daia: Taky tě vítám mezi námi 🙂

Holky, ptal se vás doktor, jestli chcete jít na genetické testy a kdy? Mně říkal, že můžu buď v 10tt na krev a 12tt na UTZ, to se platí nebo v 16tt to hradí pojišťovna. Tak nějak vůbec nevím.

olga77
1. okt 2009

Cawte tehuľky 🙂
tak zase po dlhej dobe som sa na chvíľu medzi Vás dostala, už ste asi aj na mňa zabudli,že k vám patrím tak dlho som nepísala...
vidím,že sa držíte a veľa kočiek pribudlo 🙂 to je superTiež ste popísali všeličo zaujímavé a hlavne strááášne kecáte vždy mi trvá večnosť si Vás dočítať...

michlag: tabuľka je perfektná,ďakujem za zapísanie 🙂 🙂

ani mne sa veru nechce byť v práci a teraz poobede je to čistá katastrofa strašne by som spala a všetci mi lezú na nervy.Tiež mi dosť narástlo bruško a začínam uvažovať,že vytiahnem tehu nohavice lebo v tých mojich chodím stále s rozopnutým gombíkom 🙂

doli1
1. okt 2009

ahojky tak jsem si trochu schrupkla.
andělko dr mi nic neříkal ale já o tom vim.určitě bych na ty testy chtěla jít jsou přesnější než ty v tom 16-17tt ale za to jsou placené.co jsem tak vyčetla na netu tak v Brně objednavají jen středy.je to holky pravda?volali jste tam už někdo?

andelka
1. okt 2009

olga: Ahojky, jo jo, někdy je dost náročné všechno dočítat, bodejť, vždyť kolik nás taky už je 😵 A podle mě, těhu kalhoty si klidně dej, pohodlí nadevše. 😉

doli: Už jsem se poptala dalších zkušenějších a vypadá to, že radši půjdu na ty dřívější, i když jsou placené. U nás to prý stojí 850Kč.

ivanka612
1. okt 2009

daia vitaj a prajem vela stastia....
Ja mam dnes jeden zo super dni,rano som uz bola na ceste do prace a v tom mi zavolal,sef,ze dnes nemusim chodit,ze staci,ked pridem zajtra no skoro ma porazilo,este bolo vsetko zatvorene tak som sa vratila domov este si zdriemnut a ked som znova vstala tak som rovno utekala na zachod trosku si s misou pokecat,skoro ma porazilo a cely den som ako na vode,teraz som v druhej robote tak som si aj troska zdriemla ale nic moc...
Mne ten cas tiez ide hrozne pomaly,kym som nevedela ze som tehu tak to letelo a teraz uz len skrkam dni v kalendari,kedy pojdem konecne k DR.
Inak ja vobec neviem ako to budem mat s peniazmi,lebo od 2006 som zivnostnicka a platim si cely ten cas za seba odvody aj do socialnej aj do zdravotnej poistovne,zamestnala som sa v podstate az teraz a fakt som z toho magor...
Miska ty si mala tusim meninky vsak??? Tak vsetko najlepsie ti prajem

mayocka
1. okt 2009

ivanka: tyka sa to aj tych co si dobrovolne platia zdravotku a tusim ak mas prijem viac ako 20tisic ako zivnostnicka tak mozes mat aj väcsiu matersku

Ozaj Miska vsetko naj.ajked dva dni po funuse 😉 my sme mali odpust na Michala Archanjela a stratila som sa v tom asi 😅

ivanka612
1. okt 2009

mayocka: dakujem moc,lebo ja sa tymto veciam nerozumiem

michalag
autor
1. okt 2009

babenky, dakujem 😵 😵 😵

ivanka, tak to by ma trhlo, ale nemohol ti to povedat vcera ... a to ma mrzi ze ti dnes nie je najlepsie ☹ , ale mozno to bude aj tym pocasim, lebo ja som dnes cely den len vylihovala, aj ked prace v domacnosti by sa naslo az az 😅 😝

inak aj mne to strasne pomalicky ide, ale po tom 12tt to uz pojde rychlejsie ked budeme mat vysetrenia za sebou a cim blizsie to bude tym to pojde rychlejsie mozno az na posledny mesiac 😅 🤐

ivanka612
1. okt 2009

inak ku tej kozi mna strasne svrbia prsia a brucho a to stipkanie citim zvnutra pupka ako keby ma zan nieco tahalo,tak neviem ale je to hrozne,ked sedis na porade a potrebujes si prsko poskrabkat a neda sa

nikkka
1. okt 2009

Ahojte...tak aj ja sa hlasim k vam...tento tyzden sme zistili s manzelom, ze nas bude viac 🙂

dezyre
1. okt 2009

Oli.. tak já už chodím v těhu kalhotech a sukni snad týden a nemůžu si vynachválit 😀 😀 😀 oproti normálním kalhotům je to táááák pohodlné.. a hlavně mám všechny kalhoty bokovky.. a ze všech mi lezly záda a pupík .. a už je chladno.. tak hlavně se nenachladit 😉

aktaka
1. okt 2009

tak jsem se byla na hodinu projít a děs, jsem zralá na postel 😅 asi bych něla ty své špeky provětrat častěji 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre