Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

petla
16. feb 2010

Blanka-děkuji. Doktor mi řekl-není to vidět nožičky má zkřížené tak jsme koukla a on ho na mě vystrčil! 🙂

blanka.k
16. feb 2010

Zdeni - budu zítra držet palce, ať je to ok

zdenkapo
16. feb 2010

Blani
od Barley mám taky podprsenku na kojení bílou s krajkama na vrchu košíčku a je hlavně celoodepínací,akorát nejde dát na vyvářku... a stála tenkrát kolem 400Kč

Anty
bacha na Gravimilk- pokud budeš brát stále vitaminy pro kojící- já beru furt GS Mamavit a brala jsem i při Tomáškovi- tak tohle fakt není třeba- hlavně mě na to moje dr. upozorňovala,že se po tom dost nabírá,že je to dost výživné i pro matku

petla
16. feb 2010

Blanka, Michalag-děkuji. Doktor mi řekl-není to vidět nožičky má zkřížené tak jsem koukla a on ho na mě vystrčil! 🙂
Hrdý otec hned musel jít koupit něco klučičího. 😉

michalag
autor
16. feb 2010

petla gratulujem k dobrym vysledkom a tiez k chlapcekovi 😵 🙂

lienka, mna doki nikam neposielal, k zubarke by si ale mala ist na preventivku, myslim ze pocas tehu mas narok na nu 2x 😉

zdenka dakujem 🙂

petla
16. feb 2010

omlouvám se, asi jsem klepla dvakrát. ☹

zdenkapo
16. feb 2010

Blani
děkuji, už tam jdu potřetí a doufám,že s dobrým výsledkem naposled ☹

michalag
autor
16. feb 2010

zdenka, ako myslis celoodopinacie?

blanka.k
16. feb 2010

Zdeni - já právě kolem těch 400,- kupuju klas.podprsenky, že mají i vel.F, atd., právě chodím do jednoho velikýho obchodu a tam jsou ty Barley nejlevnější značka, tak to tam zítra kouknu na ty kojící. 😉 akortá nevím,jeslti si nekoupit větší i obvod pod prsy, přes prsa už mám X týdnů pořád stejně, ale nějak tloustu pod prsama 😅

michalag
autor
16. feb 2010

zdenka zajtra budem drzat palce 😉

aaadus
16. feb 2010

zdenka zítra budu držet palce 😉

zdenkapo
16. feb 2010

Adus
děkuji

Blani
pod prsama snad nepriberes,to bych nekupovala širší...

Michala
toto je celoodepínací http://babyshoping.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

aaadus
16. feb 2010

aha, teď už chápu tu celoodepínací. Furt mi nešlo do hlavy, jak to bude držet, když se košíček odepne

zdenkapo
16. feb 2010

Blani
tys měla nějak přístup k těm testům na dtest? jsou tam testy teploměrů

zzuzullka
16. feb 2010

tak som dala do májoviek fotky svojho rastúceho pupku 🙂

zdenkapo
16. feb 2010

teploměr
tento je prý vítěz německých testů http://www.lekarna.cz/teplomer-digi-thermoval-r...

blanka.k
16. feb 2010

Zdeni - tenhle vyhrál i v tom DTestu v roce 2008. 😉

blanka.k
16. feb 2010

Dva přátelící se manželské páry hrály jeden večer spolu karty. Petrovi spadla na zem karta. Když se pro ni sehnul, všiml si,že Dana, Honzova manželka, má široce roztáhnuté nohy a nemá kalhotky! Petr nedal samozřejmě na sobě nic znát. Později, když šel do kuchyně pro pití přišla za ním Dana s otázkou: "Viděl jsi pod stolem něco, co se ti líbilo?" Petr, překvapený její otevřenosti, přikývl a ona pokračovala: "Můžeš to mít! Bude Tě to ale stát 1 000,- Kč." Poté, co Petr zhodnotil svoje finanční možnosti a utlumil své morální předsudky, přistoupil k dohodě. Dana mu připomněla, že její muž pracuje v pátek vždy déle a že se tedy Petr má u ni ve dvě ukázat. Samozřejmě, že Petr byl přesný, dal ji 1 000,- Kč a oba spolu víc než hodinku kvalitně souložili.
V půl čtvrté Petr odešel. Honza, muž Dany, se jako obvykle vrátil v šest večer.
Hned po příchodu se ptá své ženy:"Byl tu dnes odpoledne Petr?" Dana, i když šokována, v klidu odpovídá: "Ano,zastavil se na pár minut." "A dal ti 1 000,- Kč?" Dana si myslela, že je konec... Nasadila kamenný výraz a povídá: "Ano, dal mi 1 000,-Kč."
Honza se spokojeně usmál a povídá: "Dobře, Petr přišel dnes ráno za mnou do kanceláře, aby si půjčil 1 000,-Kč. Slíbil, že se dnes odpoledne u Tebe staví a vrátí je.
Vidím, že slib splnil. Je to dobrý a spolehlivý kamarád!" 😀

babara
16. feb 2010

zuzul mas moc krasny brisko. Pekne ti za ty 2 tydny vyskocilo. Ale jinak ses hubenour 🙂

zdenkapo
16. feb 2010

Blani
koukala jsem ,že se dělá i ve verzi Thermoval Rapid Flex- s pružným hrotem- asi to nebude ten samý- tak nevím zda je taky tak spolehlivý?

blanka.k
16. feb 2010

Tak to nevím, v tom testu testovali ten klasický 😉

zdenkapo
16. feb 2010

ten klasický dělají i dětských verzích,ale nevim,radši bych do zadečku ten pružný hrot 😒
http://www.medimatcb.cz/teplomery/thermoval-rap...

michalag
autor
16. feb 2010

zzuzul krasne brusko a naozaj si chuducka 🙂

zdenka, dakujem uz aspon viem ako si to myslela s tym celoodopinanim ...

baby, ja mam omron a budem ho pouzivat aj pri malickej hoci nema pruznu spicku

jemrykka
16. feb 2010

michalag aj ja budem mať omrom tie sú vraj najlpšie 😉

zdenkapo
16. feb 2010

jemryka
ten co jsem dávala já a Blanka je lepší v testech já teda asi koupim ten Thermoval Rapid Flex od Hartmann-Rico

sonita
16. feb 2010

čaute tehulky jako sa dáva foto do májoviek.dakujem

simi.w
16. feb 2010

sonita, pošli IP michalag 😉

antynka1
17. feb 2010

Krásné ránko,
právě vstávám do práce, je to pěkný hnus jsem jako kdyby mě někdo praštil lopatou... Takže se na vás přijdu zase podívat až večer - jeslti vás tedy dočtu 🙂
Zdeni, díky za varování s Gravimilkem - chci je střídat, jednou Mamavit a jednou Gravimilk. A jestli přiberu - já zatím moc nepřibírám, tak uvidím, co to se mnou provede 🙂
Ten teploměr o kterém tu píšete mám doma, měří celkeme dobře, ale musí se s ním měřit mnohem déle než do pípnutí, při pípnutí jsem vždy ještě podchlazená 😀

Tak se tu mějte, mějte fajn den a papa

michalag
autor
17. feb 2010

Dobre ranko 🙂

soni, poslala som ti IP 😉

zdenka, mne sa 2x za sebou pokazil tak s nim nemam dobre skusenosti 😒 ☹

matpaj
17. feb 2010

ahojte........ 🙂

boze, ja som na rozdiel od vcera spala hrozne.....zaspala som na sedacke, o 2rano som preliezla do postele a to ma babo strasne kopalo tak som nemohla zaspat....aj teraz kope ako o zivot....

tak anty aj ja som v praci, este tu spim, musim si ist umyt zuby ani to som rano nebola schopna........... 😒

a musim sa vam pochvalit....sice som zacala den fakt blbo ja mam dnes narodkyyyyyyy 😀
tak si pojdem urobit radost a kupim si 3!!!!! parizske rezy.....mnam... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre