• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
http://www.youtube.com/watch?v=5IqwnU_PwFQ&feature=grec páni, škoda že to není do konce jak to dopadlo. :dizzy_face:
17. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, to je naprosto šílený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože 5torčataaa??
17. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matpaj, vsetko vsetucko najlepsie k dnesnym narodeninam!!!!!!!:dizzy_face:

z.lienka, podla mna 9kg nie je vela :wink:

gaby21, ja som uz o tych tamponoch pocula ale este som ich nevidela v zdravotnickych potrebach, ale ja ako tehu by som do bazena nesla

mala co nosit :sweat_smile:
17. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem na poradnu.. dufam, že je všetko v poriadku. majte sa zatial!
17. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drž sa bibi:slight_smile: ja idem až 12teho, to je ešte daleko, inak neviete od ktorého týždna sa bude chodiť na poradnu častejšie, teda zatial chodím mesačne...
17. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibi, drzte sa a nech je vsetko v poriadku :slight_smile:

jemrykka, to zalezi od dokiho, u nas sa chodi az od 36tt kazdy 1tt ale pozera ta kazde 2tt, ale u niektorych to je ze od 32tt chodia kazde 2-3tt a od 36tt kazdy 1tt
17. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka: tak utec, ja som to dnes vzdala a som doma, spala som do 9.30 :grinning:
jemrykka: mne doki povedala ze pokial nie su problemy, tak staci raz za mesiac, resp. 4 tyzdne. Mozno ked uz budeme na materskej, tak budeme chodit castejsie...

gaby, zdenka: ja som citala, ze sa moze pouzit klasicky tampon a namocit ho treba v teatree olejceku (posobi ako dezinfekcia) ale to by som urcite neriskovala... myslim ze aaadus chodi plavat, treba sa jej opytat ako to riesi..

Dnes idem s mamcou do metroveho textilu a ide mi usit supravu do kocika, v tom sa vyziva :slight_smile: , z flisu sa dobre šije, takže čiapočky a kabatiky su jej hobby.. potom pripnem foto
17. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanika hned by som to vzdala, ale neda sa...este mesiac budem musiet vydrzat... :frowning2:
a aku supravu do kocika idete sit? lebo tiez rozmyslam co dat do kocika..
17. feb 2010 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj babky, viete kolko lentiliek som dostala od kolegin......mnaaaaaaam :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matpaj, este ta nepresli lentilky :grinning:
17. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mat ještě pořád tě to drží jo :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepresli, vcera som si dokonca na nich porezala jazyk.....ale nevadi....uz ich zmolim v ustach...... :grinning:
17. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si dala taky dobry steak... :astonished:
17. feb 2010 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja maso na prirodno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, babky, neviem ako to mam napisat, ale ja strasne malo aaaaam.......teraz som naposledy v sobotu....a stale nic......ja tak raz za 4dni a to aj tak strasne malo.....neviem kam mi to ide.....sorry, ale nemate nejaky recept?

kolegina mi radila, ze pomaha vyvar zo susenych sliviek......mate skusenosti? :frowning2:

dakujem za vsetky rady...... :wink:
17. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekomu aj orechy pomahaju..
17. feb 2010 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj někdo tu psal vlákninu - psilium (nebo jak se to píše :grinning: ) Já to mám doma a občas si to zamíchám do džusu a musím říct že to pomáhá
17. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, zas vas po delsi dobe zdravim, ja uz to v praci taky nedavam, jsem ospala a unavena, to je des :confounded: dnes sme meli jit do ambiente, tak to odkladam na zitra a pujdu odpocivat :slight_smile: v sobotu jeste vyrazime na 5 dni do alp, tak snad tam neporodim :grinning: ale tesim se, ze si oddychnu...
jinak jsem koukala co probirate, ja tedy kosili resit nebudu, asi spis neco na raminka, pac knofliky nesnasim :grinning:
a do kocarku tedy mam jen zavinovacku a spanelskou deku, to by asi mohlo stacit, kor na to jaro leto si myslim...
17. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, to zozeniem v lekarni?

nikkka ja orechy papam.....a nic.. :unamused:
17. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je dnes nejaky blby tlak? chce sa mi spat, pobolieva ma hlava...aj brucho tusim uz zacalo..
17. feb 2010 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mat jo jo v lékárně
17. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj zkus jablka, hrušky nebo nějaký kompot. A omezit čokošku :sweat_smile:
17. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, tak uz som nasla tie tampony, vsetkym, ktore sa snazili pomoct dakujem :wink:, ale ak by niekto potreboval, tak nieco taketo som mala na mysli :wink:. http://www.lohmann-rauscher.sk/enid/Hygiena_a_starostlivos_/D_mske_tamp_ny_8l.html
17. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To musí být masakr kupovat všechno čtvermo :sweat_smile:
17. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peniaze sa tej pani v panaženky asi velmi neohrejú....
17. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to asi nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mat doma 4 deti a hlavne ked su malicke ich zvladnut, no ja sa obavam ako zvladnem 2 nie este keby som mala mat stvorcata :sweat_smile:
17. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok