Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
18. feb 2010

Zuzulka - zítra v jednu 😀
Já tedy moc nepeču - já raději konzumuji 🙂

matpaj
18. feb 2010

zuzul, to ti trvalo, my uz sme na mieste.......uz pozerame chlapske ritky..... 🙂

matpaj
18. feb 2010

blanka 😀

sonita
18. feb 2010

ktorá má tie tehotenské nohavičky pod bruško?Lebo mňa už iné tlačia a počom ste ich kúpili?

jemrykka
18. feb 2010

sonita ja mám nie tehotenské ale také velké pod bruško sú kupovala som ich v Lidl a sú super tuším 3 za 5 eur

blanka.k
18. feb 2010

Sonita - já nosím už pár let tzv.bezešvé kalhotky s nohavičkama, takže s těhu nemám problém, nikde nic netlačí a jsou hezky pod bříškem,v Tesku jsem jich nakoupila v akci za 60,- 😉 Když jsem v obchodě viděla ty šílené těhu "bombarďáky", tak mě přešla chuť je kupovat 😅

matpaj
18. feb 2010

Miluje sa Dežo s Arankou...
Skúšajú aj polohu 69....lížu sa tak lížu,keď tu zrazu Aranka hovorí: ´´ Och Bóóóže,to je strašné! V tom Bangladéši aké veľké záplavy,až 400 ľudí mŕtvych...´´
Dežo sa na ňu pozrie a hovorí: ´´ Si normálna? To čo ťa teraz napadlo?´´ A ona: ´´ Vieš,medzi ritňami máš novinový papier,tak som si prečítala...´´...

blanka.k
18. feb 2010

😀 😀 😀 😀

matpaj
18. feb 2010

soni aj ja mam bezšvove nohavicky a najradsej mam mam znacku lovelygirl, tie fakt netlacia.....

andelka
18. feb 2010

Ahojky, všechny zdravím. Dnešní kontrola OK, akorát je malý zadečkem dolů, no ale je ještě brzo, ještě má dost času se otočit.

Jinak - lehátko a babyvak jsou na cestě ke mně, tak mám radost, že mi zas něco přibude 🙂
Kojící podprsenky mám Dorinu a Naturanu, vložky do podprsenky Chicco a Johnsons, jednorázové kalhotky 10ks (5ks Jessa a 5kd Canpol). Vložky ještě žádné a chybí mi i pratelné kalhotky. V porodnici sázím na jednorázovky.
Těhotenské kalhotky speciální nemám, měla jsem dost nižších z dřívějška a ještě jsem jich pár nakoupila. Nosím je pod bříškem.

antynka1
18. feb 2010

Matpaj 😀

antynka1
18. feb 2010

Mě také zatím nejvíce vyhovují bezešvé pod bříško.

houbik
18. feb 2010

ahoj holky, tak ja si dnes taky koupila karamelovou milku a taky poprvy v zivote a to jsem velky pojidac sladkyho, ale nejak jsem na ni driv nenatrefila 🙂 no nicmene uz ji mam v sobe 😅 byla moooc dobra 🙂 co se tyka kalhotek, tak ja mam jednorazove od chicca, prepirat se mi nic nechce 😅 a vlozky do podprdy od aventu...
tehotensky kalhotky si nekupuju, pac se tak nejak nasoukam do tech z drivejska a nechce se mi moc do te tehotenske mody investovat 🙂
mam na vas dotaz, budete resit do postylky ty polohovaci valecky? nebo proste dite podlozite napr dekou ? nebo vubec?

matpaj
18. feb 2010

houbik, ja mam polohovacie valceky uz vyhliadnute, myslim ze je to dobra vec, tieto su sice dost drahe ale kraaasneee.....

http://www.vsetkopredeti.eu/shop/baby-program/v...

matpaj
18. feb 2010

no babky , lucim sa, menim pracovisko....idem ucit....pa vecer 🙂

andelka
18. feb 2010

O válečkách zatím jen tak cvičně uvažuju, dají se koupit na MMB za 100 - 300Kč, mají jich tam pořád plno a různých.

blanka.k
18. feb 2010

Váleček kupovat nebudu, ale nechám si stočit kus moniltanu, na to ušít obal, takže cena cca 25,- 😅

andelka
18. feb 2010

blanka: Taky možnost 🙂 dobrý nápad. jen ten váleček musí být dostatečně pevný, což se ale dá ohlídat, že jo.

aaadus
18. feb 2010

těhotenské kalhotky nemám - nosím takové ty s nohavičkama a ty se dají koupit všude a jsou pěkně pod pupkem
valeček polohovací nebudu kupovat, zbytečnost, stačí smotat deku

yanika
18. feb 2010

zdenka: viem ze umele sladidlo by sa nemalo, spolieham sa na mm, tenmi teraz nedovoli dat do ust cokolvek, ale vecer sa ho opytam, pre istotu...
ja sa trapim a pisem tu pracu, a vy tu riesite dovolenku🙂 presne pred rokom sme boli na Kube, to bolo uzasne.. teraz asi dlho nikam nepoletime🙂 maximalne tak nejake Chorvatsko aj to asi az o rok...
Ten polohovaci madrac je potrebny? 😕

sonita
18. feb 2010

jemrykka ,blanka.k a matpaj dakujem. ja nosím momentálne boxerky ale aj to ma už tlačí,kúpila som jedny tehotenské tangá ale nie je vnich tak príjemne.Predtím som len nosila tangáče malinké.

nikkka
18. feb 2010

ahojte..konecne som vas docitala a velmi dobre som sa pobavila na planovani vasej dovolenky a garderoby na nu 😀 😀 😀 hned by som sa pridala... 😎

ten polohovaci matrac je zbytocny podla mna, ak bude male v perinke - zavinovacke tak to nebudem riesit a tiez napr.pouzijem deku a hotovo..

aaadus
18. feb 2010

yanika my jsme byli před rokem v Thajsku, to bylo teplíčko 😵

yanika
18. feb 2010

Suhlasim s nikkou, ked bude v perinke, tak ho proste "opriem" o postielku ako to robili aj nase mamy 😀
Alebo vyuzijem paplonik - ten asi aj tak nebudem bezne pouzivat...
Vidite chcem sa opytat, uvazuje niekto aj nad klasickym vankusikom - ja asi neplanujem kupovat spaci vak, mozno neskor... Skusene maminy poradte co je lepsie.. Predsa len malinke sa asi citi lepsie, ked je tak tesne zabalene a pekne si spinka a ked bude hore, tak ho budem mat aj tak rozbaleneho, nech je rad 😀

antynka1
18. feb 2010

A my byli v pr..... Jezdíme tam každý rok 😀 Ne kecám, ale byli jsme jen kousek.

yanika
18. feb 2010

Myslim klasicky vankusik - klasicku zavinovaciu perinku - na snurovanie 😉

antynka1
18. feb 2010

Yanika - co jsem četla, tak každé mimčo reaguje jinak, některé nechtějí být ve vaku ani za nic....... No ale když se mimčo opře o postýlku a bude tam monitor dechu, tak už tam nemusí dosáhnout ty desky, ne?

jemrykka
18. feb 2010

yanika ja budem mať klasické perinku akú sme mali aj my ked sme boli baby🙂) a 2 zavinovačky

houbik
18. feb 2010

aaadus: i my byli pred rokem v Thajsku 😵 uz mi to prijde jako vecnost 😒 no jo, na exotiku ted budem muset chvili zapomenout 🙂
holky, diky za nzory s valeckama 🙂

aaadus
18. feb 2010

yanika já budu mít klasické peřinky, ale spíš na ozdobu do kočárku a do kolíbky. Než bych malého zašněrovala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre